О назначении Орынбаева Е. Т. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 октября 2007 года N 431
Назначить Орынбаева Ербола Турмахановича заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Е.Т.Орынбаевты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 29 қазандағы N 431 Жарлығы
Ербол Тұрмаханұлы Орынбаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті