О Коржовой Н.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года N 439
Освободить Коржову Наталью Артемовну от должности Министра финансов Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан

Н.А.Коржова туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қарашадағы N 439 Жарлығы
Наталья Артемовна Коржова басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасы Қаржы министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті