О квоте иммиграции оралманов на 2008 год
Указ Президента Республики Казахстан от 30 декабря 2007 года N 506
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства Республики
Казахстан и республиканской печати
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года "О миграции населения"  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Установить представленную Правительством Республики Казахстан квоту иммиграции оралманов на 2008 год в количестве 15000 семей.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Оралмандардың 2008 жылға арналған көшіп келу квотасы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 30 желтоқсандағы N 506 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
"Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы  Заңына  сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі ұсынған оралмандардың 2008 жылға арналған көшіп келу квотасы 15000 отбасы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті