О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1284
Указ Президента Республики Kазахстан от 25 февраля 2009 года № 750. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 19, ст. 234; № 33, ст. 439; 2005 г., № 27, ст. 329; № 30, ст. 380; 2006 г., № 23, ст. 229; № 38, ст. 420; № 39, ст. 429; 2007 г., № 43, ст. 499; 2008 г., № 14, ст. 123):
в приложении 3 к названному Указу:
раздел "Областные и приравненные к ним суды" изложить в следующей редакции:
"Председатель 5,06 5,31 5,57 5,81 6,07 6,22 6,37 6,53 6,67 6,72 6,82
суда
Председатель 4,76 5,00 5,24 5,48 5,71 5,86 6,00 6,14 6,28 6,34 6,43
коллегии
Судья 4,47 4,68 4,92 5,13 5,36 5,49 5,63 5,76 5,90 5,94 6,03";
раздел "Районные и приравненные к ним суды" изложить в следующей редакции:
"Председатель 3,74 3,93 4,11 4,30 4,48 4,60 4,71 4,83 4,93 4,97 5,04
суда
Судья 3,37 3,53 3,70 3,87 4,04 4,13 4,24 4,34 4,44 4,48 4,54".
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2009 года.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 25 ақпандағы N 750 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 19, 234-құжат; N 33, 439-құжат; 2005 ж., N 27, 329-құжат; N 30, 380-құжат; 2006 ж., N 23, 229-құжат; N 38, 420-құжат; N 39, 429-құжат; 2007 ж., N 43, 499-құжат; 2008 ж., N 14, 123-құжат) өзгерістер eнгiзiлciн:
аталған Жарлыққа 3-қосымшада:
"Облыстық және оларға теңестірілген соттар" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Сот 5,06 5,31 5,57 5,81 6,07 6,22 6,37 6,53 6,67 6,72 6,82
төрағасы
Алқа 4,76 5,00 5,24 5,48 5,71 5,86 6,00 6,14 6,28 6,34 6,43
төрағасы
Судья 4,47 4,68 4,92 5,13 5,36 5,49 5,63 5,76 5,90 5,94 6,03";
"Аудандық және оларға теңестірілген соттар" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Сот 3,74 3,93 4,11 4,30 4,48 4,60 4,71 4,83 4,93 4,97 5,04
төрағасы
Судья 3,37 3,53 3,70 3,87 4,04 4,13 4,24 4,34 4,44 4,48 4,54".
2. Осы Жарлық 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев