О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2009 года № 871
Указ Президента Республики Казахстан от 21 июня 2010 года № 1008. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2009 года № 871 "Об утверждении Правил составления и представления годового отчета об исполнении республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 39, ст. 378) следующие изменения:
в Правилах составления и представления годового отчета об исполнении республиканского бюджета, утвержденных вышеназванным Указом:
в пункте 7 слова ", бюджетных параметрах" исключить;
в пункте 10 слова "1 апреля" заменить словами "25 марта";
в части первой пункта 11 слова "1 мая" заменить словами "20 апреля".
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2010 года.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 871 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 21 маусымдағы № 1008 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Республикалық бюджеттің атқарылуы туралы жылдық есепті жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 871 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 39, 378-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген Жарлықпен бекітілген Республикалық бюджеттің атқарылуы туралы жылдық есепті жасау және ұсыну ережесінде:
7-тармақтағы "болжамы мен бюджеттік параметрлерде" деген сөздер "болжамында" деген сөзбен ауыстырылсын;
10-тармақта "1 сәуірден" деген сөздер "25 наурыздан" деген сөздермен ауыстырылсын;
11-тармақтың бірінші бөлігіндегі "1 мамырдан" деген сөздер "20 сәуірден" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев