О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ"
Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2013 года № 644. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 185; 2011 г., № 3-4, ст. 39; 2012 г., № 9, ст. 171; № 47, ст. 626; 2013 г., № 11, ст. 200) следующие дополнения:
Перечень государственных программ, утвержденный вышеназванным Указом:
дополнить строками, порядковые номера 7 и 8, следующего содержания:
"
7.
Государственная программа по противодействию религиозному экстремизму и терроризму
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
до 1 августа 2013 года
2013-2017 годы
до 1 сентября 2013 года
8.
Государственная программа дальнейшей модернизации правоохранительной системы
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
до 1 июля 2013 года
2014-2020 годы
до 1 августа 2013 года
".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев

"Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 644 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына ( Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 185-құжат; 2011 ж., № 3-4, 39-құжат; 2012 ж., № 9, 171-құжат; № 47, 626-құжат; 2013 ж. № 11, 200-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік бағдарламалар тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 7 және 8-жолдармен толықтырылсын:
"
7.
Діни экстремизмге және терроризмге қарсы іс-қимыл жөніндегі мемлекеттік бағдарлама
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
2013 жылғы 1 тамызға дейін
2013-2017 жылдар
2013 жылғы 1 қыркүйекке дейін
8.
Құқық қорғау жүйесін одан әрі жаңғыртудың мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
2013 жылғы 1 шілдеге дейін
2014-2020 жылдар
2013 жылғы
1 тамызға дейін
".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев