О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780 "Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии"
Указ Президента Республики Казахстан от 25 апреля 2014 года № 812. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780 "Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 18, ст. 155; 2011 г., № 7, ст. 87; 2013 г., № 62, ст. 831) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Республиканской бюджетной комиссии, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 4 дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) выработка предложений по лимитам расходов администраторов республиканских бюджетных программ и лимитам на новые инициативы;";
в пункте 5:
абзац пятый подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"перечень концессионных проектов на плановый период, требующих финансирования государственных концессионных обязательств из республиканского бюджета;";
в подпункте 2):
дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"лимитам расходов администраторов республиканских бюджетных программ и лимитам на новые инициативы;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"расходам администраторов республиканских бюджетных программ на плановый период с учетом заключений центрального уполномоченного органа по государственному планированию по проектам стратегических планов или проектам изменений и дополнений в стратегические планы, бюджетным заявкам, проектам бюджетных программ администраторов республиканских бюджетных программ, не разрабатывающих стратегические планы;";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"финансированию концессионных проектов для разработки или корректировки, а также проведению необходимых экспертиз конкурсных документаций концессионных проектов;";
абзац девятнадцатый исключить;
в абзацы двадцатый и двадцать первый внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.

"Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 812 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 18, 155-құжат; 2011 ж., № 7, 87-құжат; 2013 ж., № 62, 831-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережеде:
4-тармақ мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілері шығыстарының лимиттері және жаңа бастамаларға арналған лимиттер бойынша ұсыныстар әзірлеу;";
5-тармақта:
1) тармақшаның бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді республикалық бюджеттен қаржыландыруды талап ететін, жоспарлы кезеңге арналған концессиялық жобалардың тізбесін;";
2) тармақшада:
мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілері шығыстарының лимиттері және жаңа бастамаларға арналған лимиттер;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"стратегиялық жоспарлардың жобалары немесе стратегиялық жоспарларға енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың жобалары бюджеттік өтінімдер, стратегиялық жоспарлар әзірлемейтін республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік бағдарламаларының жобалары бойынша мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органның қорытындыларын ескере отырып, жоспарлы кезеңге арналған республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің шығыстары;";
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамасын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптама жүргізу үшін концессиялық жобаларды қаржыландыру;";
он тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
жиырмасыншы және жиырма бірінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген жоспарлау кезеңінен өтпеген аса маңызды және жедел іске асыруды талап ететін міндеттерді іске асыруға бағытталған бюджеттік инвестициялар;
шартты түрде қаржыландырылатын шығыстардың тізбесі мен көлемдері бойынша ұсыныстарды әзірлейді;".

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев