О назначении Ермекбаева Н.Б. помощником Президента – Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2018 года № 660
Назначить Ермекбаева Нурлана Байузаковича помощником Президента – Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан, освободив от должности Министра по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Н.Б.Ермекбаевты Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 660 Жарлығы
Нұрлан Байұзақұлы Ермекбаев Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Дін істері жəне азаматтық қоғам министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ