О назначении Абдыкаликовой Г.Н. акимом Кызылординской области
Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2020 года № 295.
Назначить Абдыкаликову Гульшару Наушаевну акимом Кызылординской области.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Г.Н.Әбдіқалықованы Қызылорда облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 28 наурыздағы № 295 Жарлығы
Гүлшара Наушақызы Əбдіқалықова Қызылорда облысының əкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ