Об отмене чрезвычайного положения в Костанайской области
Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 2022 года № 774.
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О чрезвычайном положении" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Отменить с 07 часов 00 минут 15 января 2022 года чрезвычайное положение в границах Костанайской области, введенное Указом Президента Республики Казахстан от 5 января 2022 года № 743 "О введении чрезвычайного положения в Костанайской области".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Қостанай облысындағы төтенше жағдайдың күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 14 қаңтардағы № 774 Жарлығы.
"Төтенше жағдай туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қостанай облысында төтенше жағдайды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 743 Жарлығымен енгізілген Қостанай облысының шекараларындағы төтенше жағдайдың күші 2022 жылғы 15 қаңтардағы 07 сағат 00 минуттан бастап жойылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Президенті Қ. Тоқаев