О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 20 октября 2023 года № 383.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" следующее изменение:
в приложении 1 к вышеназванному Указу:
строку:
"
Аппарат Высшей аудиторской палаты Республики Казахстан
183
"
изложить в следующей редакции:
"
Аппарат Высшей аудиторской палаты Республики Казахстан
228
".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2024 года.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 20 қазандағы № 383 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкiметі
актiлерiнiң жинағында
жариялануға тиiс
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы Жарлық 01.01.2024 ж. бастап қолданысқа енгізіледі.
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
мына жол:
"
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасының аппараты
183
"
мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасының аппараты
228
".
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев