О внесении изменения в Постановление Президента Республики Казахстан от 20 марта 1994 г. N 1605 "О мерах по совершенствованию деятельности Казахстанского Института Менеджмента, Экономики и Прогнозирования (КИМЭПа)"
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 23 мая 1996 г. N 2998
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в постановление Президента Республики Казахстан от
20 марта 1994 г. N 1605 "0 мерах по совершенствованию деятельности
Казахстанского Института Менеджмента, Экономики и Прогнозирования
(КИМЭПа)" следующее изменение:
в абзаце втором пункта 1 исключить слова: "Асанбаев Е.М. -
Председатель, Вице-Президент Республики Казахстан".
2 Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институтының (ҚМЭБИ) қызметiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 20 наурыздағы N 1605 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 23 мамыр N 2998
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институтының (ҚМЭБИ) қызметiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 20 наурыздағы N 1605 қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
1-тармақтың екiншi абзацындағы: "Асанбаев Е.М. - Төраға, Қазақстан Республикасының Вице-президентi" сөздерi алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi