О мерах по улучшению социальных условий жизни пенсионеров Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 31 августа 1998 г. N 4038. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В целях обеспечения государственных социальных гарантий пенсионерам и
улучшения их материального положения ПОСТАНОВЛЯЮ:
Правительству Республики Казахстан осуществить индексацию размеров
пенсионных выплат в порядке, установленном законодательством, с 1 октября 1998 года.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы зейнеткерлерiнiң әлеуметтiк жағдайын жақсарту жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 31 тамыздағы N 4038. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Зейнеткерлердi мемлекеттiк әлеуметтiк кепiлдiктермен қамтамасыз ету және олардың материалдық жағдайын жақсарту мақсатында қаулы етемiн:
Қазақстан Республикасының Үкiметi зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн индекстеудi заңда белгiленген тәртiппен 1998 жылғы 1 қазаннан бастап жүргiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi