Об отнесении города Талгара Алматинской области к категории городов районного значения
Указ Президента Республики Казахстан от 15 июля 1999 г. N 170
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года
Z934200_
"Об административно-территориальном устройстве Республики
Казахстан" постановляю:
1. Отнести город Талгар Алматинской области к категории городов
районного значения.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан

Алматы облысының Талғар қаласын аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 15 шілде N 170
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес қаулы
етемін:
1. Алматы облысының Талғар  қаласы аудандық маңызы бар қалалар
санатына жатқызылсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.