О внесении изменения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 15 ноября 1999 года N 388 "Об утверждении Правил применения Государственного классификатора Республики Казахстан - единого классификатора назначения платежей"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 195 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9.06.2000 г. за N 1149. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 31 августа 2016 года № 203
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 31.08.2016 № 203 (вводится в действие с 01.01.2017).
В связи с необходимостью проведения подготовительных мероприятий по внедрению Государственного классификатора Республики Казахстан - единого классификатора назначения платежей Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. В подпункте 1) пункта 3 постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 15 ноября 1999 года N 388 V991011_ "Об утверждении Правил применения Государственного классификатора Республики Казахстан - единого классификатора назначения платежей" слова "в I квартале 2000 года" заменить словами "с 1 июля 2000 года".
2. Управлению платежных систем (Мусаев Р.Н.) совместно с Юридическим
департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации
настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан
Жангельдина Е.Т.
Председатель
Национального Банка
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк жiктеушiсiн - төлем белгiлеудiң бiрыңғай жiктеушiсiн қолдану ережесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 15 қарашадағы N 388 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қаулы Қазақстан Реcпубликасының Ұлттық Банкі басқармасы 2000 жылғы 16 мамырдағы N 195 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 9 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1149. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 31 тамыздағы № 203 қаулысымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 31.08.2016 № 203 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк жiктеушiсiн - төлем белгiлеудiң бiрыңғай жiктеушiсiн енгiзу бойынша дайындық шараларын өткiзу қажеттiгiне байланысты Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк жiктеушiсiн - төлем белгiлеудiң бiрыңғай жiктеушiсiн қолдану ережесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 15 қарашадағы N 388 V991011_ қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасындағы "2000 жылдың I тоқсанында" деген сөздер "2000 жылдың 1 шiлдесiнен бастап" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Төлем жүйесi басқармасы (Мусаев Р.Н.) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары Е.Т. Жанкелдинге жүктелсiн.
Ұлттық Банк Төрағасы