О внесении изменений в совместный приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 12.10.1999 г. N 36, Министра обороны Республики Казахстан от 14.10.1999 г. N 170 и Министра транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан от 8.10.1999 г. N 705 А-1 "Об утверждении Правил осуществления нерегулярных авиаперевозок гражданскими воздушными судами в Республике Казахстан"
Совместный приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 16 июня 2000 года № 42, Министра обороны Республики Казахстан от 24 июня 2000 года № 163 и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 7 июня 2000 г. № 288-I. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30.06.2000 г. за № 1178. Утратил силу совместным приказом и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 16 ноября 2009 года № 08-1-1-1/396, Министра обороны Республики Казахстан от 3 декабря 2009 года № 456 и и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2009 года № 477
Сноска. Утратил силу совместным приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 16.11.2009 № 08-1-1-1/396, Министра обороны РК от 03.12.2009 № 456 и и.о. Министра транспорта и коммуникаций РК от 12.11.2009 № 477.
В соответствии с  Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 20 декабря 1995 года N 2697 "Об использовании воздушного пространства и деятельности авиации Республики Казахстан" приказываем:
1. Внести в совместный  приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 12.10.1999 г. N 36, Министра обороны Республики Казахстан от 14.10.1999 г. N 170 и Министра транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан от 8.10.1999 г. N 705 А-1 "Об утверждении Правил осуществления нерегулярных авиаперевозок гражданскими воздушными судами в Республике Казахстан" следующие изменения:
1) названия приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил осуществления нерегулярных авиаперевозок на международных и внутренних воздушных линиях Республики Казахстан";
2) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила осуществления нерегулярных авиаперевозок на международных и внутренних воздушных линиях Республики Казахстан (далее - Правила)".
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу с момента его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Министр обороны
Республики Казахстан
Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасында азаматтық әуе кемелерімен оқтын-оқтын авиатасымалдарды орындаудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 1999 жылғы 12 қазандағы N 36, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 1999 жылғы 14 қазандағы N 170 және Қазақстан Республикасы Көлік, коммуникациялар және туризм министрінің 1999 жылғы 8 қазандағы N 705-А-І бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің 2000 ж. 16 маусымдағы N 42, Қорғаныс министрінің 2000 ж. 24 маусымдағы N 163, Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрінің 2000 ж. 7 маусымдағы N 288-І Бірлескен Бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылғы 24 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1178. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2009 жылғы 16 қарашадағы N 08-1-1-1/396 Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № 456, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2009 жылғы 12 қарашадағы № 477 бірлескен бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Сыртқы істер министрінің 2009.11.16 N 08-1-1-1/396, ҚР Қорғаныс министрінің 2009.12.03 № 456, ҚР Көлік және коммуникация министрінің 2009.11.12 № 477 бірлескен бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2697 U952697_ Заң күші бар Жарлығына сәйкес Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасында азаматтық әуе кемелерімен оқтын-оқтын авиатасымалдарды орындаудың тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 1999 жылғы 12 қазандағы N 36, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 1999 жылғы 14 қазандағы N 170 және Қазақстан Республикасы Көлік, коммуникациялар және туризм министрінің 1999 жылғы 8 қазандағы N 705А-І V990944_ бірлескен бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) бұйрықтың аты мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының халықаралық және ішкі әуе желілерінде оқтын-оқтын авиатасымалдарды орындаудың тәртібін бекіту туралы";
2) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының халықаралық және ішкі әуе желілерінде оқтын-оқтын авиатасымалдарды орындаудың тәртібі (бұдан әрі - Тәртіп) бекітілсін". 2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі осы Тәртіптің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін. 3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен мезеттен бастап күшіне енеді. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрі Оқығандар: Омарбекова А.Т. Құлшықова Г.А.