Об утверждении Правил принятия и формы предварительного решения
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 15 мая 2003 года № 210. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 мая 2003 года № 2295. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 474
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 № 474.
В соответствии со  статьями 47,  48 Таможенного кодекса Республики Казахстан приказываю: см.K100296
1. Утвердить прилагаемые Правила принятия и форму предварительного решения.
2. Управлению правового обеспечения Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 27 декабря 2007 года  N 486 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Утверждены
приказом Председателя
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 15 мая 2003 г. N 210
Правила
принятия и форма предварительного решения
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии со  статьями 47 ,  48 Таможенного кодекса Республики Казахстан в целях определения порядка принятия предварительного решения по товарам, перемещаемым через таможенную границу Республики Казахстан, относительно: см.K100296
1) классификации в соответствии с Товарной Номенклатурой Внешнеэкономической деятельности, применяемой на территории Республики Казахстан (далее - ТН ВЭД);
2)  (исключен -   от 27 декабря 2007 года N 486) ;
3) определения страны происхождения товара.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 27 декабря 2007 года  N 486 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
2. Предварительные решения принимаются уполномоченным органом и территориальными таможенными органами (далее - таможенные органы), за исключением таможенных постов и контрольных пропускных пунктов на таможенной границе Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 27 декабря 2007 года  N 486 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).

Алдын ала шешiмдi қабылдау тәртiбi мен нысаны бекiту туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 15 мамырдағы N 210 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 21 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2295. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21  № 474Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Кеден кодексiнiң 4849-баптарына сәйкес  БҰЙЫРАМЫНҚараңыз.K100296
1. Қоса берiлiп отырған Алдын ала шешiмдi қабылдау тәртiбi мен нысаны бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы.Аңсарова) осы бұйрықтың мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Баспасөз қызметi осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсiн.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетіне жүктeлcін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007.12.27. N 486 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төраға
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі
төрағасының
2003 жылғы 15 мамырдағы
N 210 бұйрығымен
бекітілген
Алдын ала шешiмдi қабылдау тәртiбi және нысаны
1. Жалпы ережелер
1. Осы Тәртiп Қазақстан Республикасы Кеден кодексiнiң 47, 48-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасы кеден шекарасы арқылы өткiзiлетiн тауарлар бойынша: Қараңыз.K100296
1) Сыртқы экономикалық қызметтiң Тауар Номенклатурасына (бұдан әрi - СЭҚ ТН) сәйкес жiктелуiне;
2)  алынып тасталды - 2007.12.27.  N 486 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрықпен.
3) тауарлардың шыққан елiн анықтауға қатысты алдын ала шешiм қабылдаудың тәртiбiн айқындау мақсатында әзiрлендi.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007.12.27.  N 486 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
2. Кеден бекеттерi мен Қазақстан Республикасының кеден шекарасындағы бақылау өткiзу пункттерiн қоспағанда уәкiлеттi орган және аумақтық кеден органдары (бұдан әрi - кеден органдары) алдын ала шешiм қабылдайды.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007.12.27.  N 486 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.

2. Порядок принятия предварительных решений
3. Предварительное решение принимается таможенными органами по письменному заявлению заинтересованного лица (декларанта) по установленной форме (Приложение 1).
4. При принятии предварительного решения относительно классификации в соответствии с ТН ВЭД заявление должно содержать сведения о товаре, необходимые для принятия предварительного решения. Одновременно с подачей заявления представляются описание товаров, их фотографии, рисунки, чертежи, коммерческие, технические либо иные документы, необходимые для принятия предварительного решения. При возможности также представляются пробы или образцы товаров, по которым принимаются предварительные решения.
5. Настоящими Правилами определяется порядок принятия предварительных решений о стране происхождения товаров, производимых в течение определенного времени одним и тем же изготовителем в одной и той же организации с использованием одной и той же технологии производства.
Предварительное решение таможенный орган принимает на основании информации о том, был ли товар полностью произведен или подвергнут достаточной переработке в конкретной стране в соответствии с критериями, установленными международными актами или законодательством Республики Казахстан, касающимися правил определения страны происхождения товаров.
5-1.  Исключен - приказом Министра финансов РК от 27 декабря 2007 года  N 486 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
6. Заявление рассматривается таможенным органом, с выдачей предварительного решения в течение десяти рабочих дней со дня регистрации заявления, если не требуется предоставления иной информации либо проведения экспертизы.
7. В случае, если представленные заявителем сведения недостаточны для принятия предварительного решения, таможенный орган уведомляет лицо о необходимости предоставления дополнительных сведений в установленный срок. В случае непредставления данных в установленный срок, заявление о принятии предварительного решения отклоняется. Общий срок предоставления доказательств не должен превышать 30 календарных дней с момента письменного уведомления заявителя.
8. В случае отклонения заявления о принятии предварительного решения таможенный орган обязан в течение семи рабочих дней с даты истечения сроков предоставления необходимых документов направить заявителю письменный мотивированный отказ.
Отклонение заявления не препятствует повторному обращению заявителя о принятии предварительного решения при условии устранения причин, послуживших основанием для отклонения заявления.

2. Алдын ала шешiм қабылдау тәртiбi
3. Алдын ала шешiмдi мүдделi тұлғаның (декларанттың) белгiленген нысандағы жазбаша өтiнiшi бойынша (1-қосымша) кеден органдары қабылдайды.
4. СЭҚ ТН-ға сәйкес жiктемеге қатысты алдын ала шешiм қабылдау кезiнде өтiнiште тауар туралы алдын-ала шешiм қабылдау үшiн қажеттi мәлiметтер қамтылуы тиiс. Өтiнiш берумен бiр мезгiлде тауардың СЭҚ ТН-ға сәйкес жiктемесiне қатысты алдын ала шешiм қабылдау үшiн қажеттi тауардың сынамалары (үлгiлерi), оның сипаттамасы, фото суреттерi, сызбалары, коммерциялық, техникалық не өзге де құжаттар ұсынылады. Мүмкiндiгiнше алдын ала шешiм қабылданатын тауардың сынамалары немесе үлгiлерi де ұсынылады.
5. Осы Ереже белгiлi бiр мерзiм iшiнде бiрдей дайындаушы бiрдей ұйымда өндiрудiң бiрдей технологиясын пайдалана отырып шығарылған тауарлардың шыққан елi туралы алдын ала шешiм қабылдаудың тәртiбiн айқындайды.
Кеден органы алдын ала шешiмдi тауарлардың шыққан елiн анықтау тәртiбiне қатысты халықаралық актiлермен немесе Қазақстан Республикасы заңдарымен белгiленген өлшемдерге сәйкес нақты бiр елде толық шығарылғандығы немесе жеткiлiктi түрде қайта өңделгендiгi туралы ақпараттың негiзiнде қабылдайды.
5-1.  Алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007.12.27.  N 486 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
6. Өтiнiштi кеден органы қарайды және егер, өзге де ақпараттар не сараптама жүргiзу талап етiлмесе өтiнiш тiркелген күннен бастап он жұмыс күнiнiң iшiнде алдын-ала шешiм бередi.
7. Егер, өтiнiш берушi ұсынған мәлiметтер алдын-ала шешiм қабылдау үшiн жеткiлiксiз болса кеден органы белгiленген мерзiмде қосымша мәлiметтердi ұсыну қажеттiгi туралы тұлғаны хабардар етедi. Егер, деректер белгiленген мерзiмде ұсынылмаған жағдайда алдын-ала шешiм қабылдау туралы өтінiш қабылданбайды. Дәлелдеме ұсынудың жалпы мерзiмi өтiнiш берушiнi жазбаша хабардар еткен сәттен бастап 30 күнтiзбелiк күннен аспауы тиiс.
8. Алдын ала-шешiм қабылдау туралы өтiнiш қабылданбаған жағдайда кеден органы қажетті құжаттарды ұсыну мерзiмi аяқталған күннен бастап жетi жұмыс күнiнiң iшiнде өтiнiш берушiге жазбаша дәлелдi бастартуды жiберуге мiндеттi.
Өтiнiштi қабылдамау, өтiнiш берушiнiң өтiнiштi қабылдамау үшiн негiз болған себептердi жоюы шартымен қайтадан алдын-ала шешiм қабылдау туралы жүгiнуiне кедергi болмайды.

9. Предварительное решение относительно классификации, определения страны происхождения товара выдается в отношении конкретного товара.
Предварительное решение оформляется на бланке установленной формы (приложение 2) и подписывается руководителем таможенного органа либо его заместителем, курирующим данное направление.
Бланки предварительного решения являются бланками строгой отчетности, имеют порядковый номер, исполненный типографским способом.
Первый экземпляр предварительного решения заверяется гербовой печатью таможенного органа, и с сопроводительным письмом направляется в адрес заявителя или выдается нарочно заявителю для последующего представления одновременно с грузовой таможенной декларацией, второй экземпляр (со вторым экземпляром сопроводительного письма) хранится в таможенном органе, его выдавшем. Копия предварительного решения принятого таможенным органом направляется в уполномоченный орган.
Аннулирование предварительного решения производится в случае, если такое решение принято на основе неполной или недостоверной информации, предоставленной декларантом. Аннулирование вступает в силу со дня принятия нового предварительного решения.
Предварительное решение таможенных органов действует в течение трех лет с момента его принятия. Изменение предварительного решения не продлевает срок его действия.
Сноска. Пункт 9 в новой редакции - приказом Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года  N 579 ; с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 27 декабря 2007 года  N 486 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
10. Предварительное решение является обязательным для таможенных органов Республики Казахстан.
В случае если по условиям контракта, транспортировки, маршрута движения и т.д. поставка одного и того же товара осуществляется партиями в различное время и/или в зону деятельности различных таможенных органов, предварительное решение принимается таможенным органом, осуществляющим таможенное оформление первой партии товара, при этом для оформления последующих партий идентичного товара по данному контракту допускается использование копий предварительного, заверенных таможенным органом, принявшим такое решение.
3. Плата за принятие предварительного решения
11. За принятие предварительного решения взимается плата в размере, установленном Правительством Республики Казахстан.
12. Плата за принятие предварительного решения вносится заинтересованным лицом.
Платежный документ, удостоверяющий внесение платы за принятие предварительного решения, предоставляется в таможенный орган одновременно с заявлением.

9. Тауардың жіктемесіне, шығу елін айқындауға қатысты алдын ала шешім нақты тауарға қатысты беріледі.
Алдын ала шешім белгіленген нысандағы бланкте ресімделеді (2-қосымша) және оған кеден органының басшысы не осы бағытты басқаратын оның орынбасары қол қояды.
Алдын ала шешім бланктері қатаң есептілік бланктері болып табылады, олардың баспаханалық әдіспен жасалған реттік нөмірлері бар.
Алдын ала шешімнің бірінші данасы кеден органының таңбалық мөрімен расталады және ілеспе хатпен бірге өтініш берушінің мекен-жайына жіберіледі, немесе жүк кеден декларациясымен бірге одан әрі ұсыну үшін өтініш берушінің қолына беріледі, екінші дана (ілеспе хаттың екінші данасымен бірге) оны берген кеден органында сақталады. Кеден органы қабылдаған алдын ала шешімнің көшірмесі уәкілетті органға жіберіледі.
Егер мұндай шешім декларант берген толық емес немесе сенімсіз ақпараттың негізінде қабылданса, алдын ала шешімнің күшін жою жүргізіледі. Күшін жою жаңа алдын ала шешім қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Кеден органдарының алдын ала шешімі ол қабылданған сәттен бастап үш жыл бойы күшінде болады. Алдын ала шешімге өзгеріс енгізу оның қолданылу мерзімін ұзартпайды.
Ескерту: 9-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003.12.24.  N 579 , өзгерту енгізілді - 2007.12.27.  N 486 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрықтарымен.
10. Алдын ала шешiм Қазақстан Республикасының кеден органдары үшiн мiндеттi болып табылады.
Егер келiсiм-шарттың, тасымалдаудың, қозғалыс маршрутының және т.б. шарттары бойынша сол бiр тауарды жеткiзу әртүрлi уақытта және/немесе әртүрлi кеден органдарының қызмет аймағында партиялармен жүзеге асырылған жағдайда алдын ала шешiмдi тауардың бiрiншi партиясын кедендiк ресiмдеудi жүзеге асыратын кеден органы қабылдайды, бұл ретте, осы келiсiм-шарт бойынша ұқсас тауардың одан кейiнгi партияларын ресiмдеу үшiн осындай шешiм қабылдаған кеден органы ресми растаған алдын ала шешiмнiң көшiрмесiн пайдалануға болады.
3. Алдын ала шешiм қабылдау үшiн төлемақы
11. Алдын ала шешiм қабылдау үшiн Қазақстан Республикасы Yкiметi белгiлеген мөлшерде төлем алынады.
12. Алдын ала шешiм қабылдаған үшiн төлемақыны мүдделi тұлға енгізедi.
Алдын aлa шешiм қабылдағаны үшiн төлемақының енгізiлгенін куәландыратын төлем құжаты өтiнiшпен бiрге кеден органына беріледi.

4. Учет принятых предварительных решений
13. В целях учета предварительных решений, принятых таможенным органом, необходимо ведение Журнала учета предварительных решений таможенного органа по установленной форме (Приложение 3). Журнал должен быть пронумерован, прошнурован и заверен печатью таможенного органа и подписью руководителя. Каждому принятому предварительному решению присваивается регистрационный номер следующего вида: ХХХХХ/ХХХХ от ________ ______ года, где в первом блоке ХХХХХ указывается код таможенного органа, второй блок ХХХХ порядковый номер предварительного решения.
5. Заключительные положения
14. Для целей таможенного оформления и таможенного контроля используется оригинал предварительного решения либо копия, заверенная таможенным органом, выдавшим такое решение.
15. Предварительное решение предоставляется таможенному органу одновременно с грузовой таможенной декларацией и другими документами, необходимыми для таможенного оформления.
16. В случаях возникновения разногласий по поводу классификации товаров и определения страны происхождения товара окончательное решение выносится уполномоченным органом.
Сноска. Пункт 16 с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 27 декабря 2007 года  N 486 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Правилам принятия и форме
предварительного решения,
утвержденных приказом
Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 15 мая 2003 г. N 210
Начальнику ТУ (таможни) ____________
____________________________________
(Ф.И.О., специальное звание)
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 27 декабря 2007 года  N 486 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
Заявление
о принятии предварительного решения
Ф.И.О. заявителя (для физических лиц)
полный почтовый адрес (для физических лиц)
полный юридический и почтовый адрес (для юридических лиц)
РНН (для юридических и физических лиц)
N, серия паспорта, кем и когда выдан (для физических лиц)
Прошу выдать предварительное решение (по классификации в
соответствии с ТН ВЭД, по определению страны происхождения) на
указанный ниже товар.
Подробное описание товара и прилагаемые документы.
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(Полное коммерческое наименование, фирменное наименование,
основные технические и коммерческие характеристики, определяющие
основные количественные и качественные параметры товара (назначение,
стандарт, сорт, марка, модель, артикул, упаковка (описание,
упаковка, ее вес и размеры), протоколы испытаний, акты экспертизы
ТПП или других экспертных организаций, сертификаты соответствия,
качества, страны происхождения, справки и свидетельства таможенных
лабораторий, пробы (образцы) товаров, внешнеторговый контракт (в
случае наличия), товаросопроводительные документы (счета-фактуры,
(инвойсы), накладные) и другие документы)
Дата ______ _____________________________
(подпись, печать заявителя)
Приложение 2
к Правилам принятия и форме
предварительного решения,
утвержденных приказом
Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 15 мая 2003 г. N 210  <*>
Сноска. Приложение с изменениями - приказом Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года  N 579 .
Предварительное решение по классификации
товара в соответствии с Товарной номенклатурой
внешнеэкономической деятельности
-------------------------------------------------------------------

4. Қабылданған алдын ала шешiмдердiң есебiн жүргізу
13. Кеден органдары қабылдаған алдын ала шешiмдердiң есебiн жүргiзу мақсатында белгіленген нысан бойынша (3-қосымша) Кеден органының алдын ала шешiмдерiнiң есебiн жүргiзу журналын жүргiзу қажет. Журнал нөмiрленген, бауланған және кеден органының мөрiмен және басшының қолымен куәландырылған болуы тиiс. Әрбiр қабылданған алдын ала шешiмге мынадай түрдегi тiркеу нөмiрi берiледi: ________ жылғы __________ дағы XXXXX/XXXX, мұнда бiрiншi блоктағы XXXXX кеден органының коды көрсетiлсе, екiншi блок XXXX алдын ала шешiмiнiң реттiк нөмiрi.
6. Қорытынды ережелер
14. Кедендiк ресiмдеу және кедендiк бақылау мақсаттары үшiн алдын ала шешiмнiң түпнұсқасы не осындай шешiмдi берген кеден органы растаған көшiрмесi пайдаланылады.
15. Алдын-ала шешiм кеден органына жүк кедендiк декларациясымен және кедендiк ресiмдеу үшiн қажеттi басқа да құжаттармен бiр мезгiлде ұсынылады.
16. Тауарлардың жiктемесi, тауардың шығу елін айқындау жөнiнде келiспеушiлiктер туындаған жағдайда соңғы шешiмдi уәкiлеттi орган шығарады.
Ескерту: 16-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2007.12.27.  N 486 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Кедендiк бақылау агенттiгi
төрағасының
2003 жылғы 15 мамырдағы
N 210 бұйрығымен бекiтiлген
Алдын ала шешiмдi қабылдау
тәртiбi мен нысанына
1-қосымша
Ескерту: 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2007.12.27.  N 486 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
_____________________ КБ (кеденнiң) бастығы
____________________________________________
(Т.Е.Ә., арнайы атағы)
Алдын ала шешiм қабылдау туралы
сұрау салу
мәлiмдеушiнің T.Е.Ә. (жеке тұлға үшiн)_____________________________
толық пошталық мекен-жайы (жеке тұлға үшiн)________________________
толық заңды және пошталық мекен-жайы (заңды тұлға  үшiн)___________
CTH (заңды және жеке тұлғалар үшiн)________________________________
төлқұжатының N, сериясы, кiм және қашан берiлдi (жеке тұлға үшiн)__
___________________________________________________________________
Төменде көрсетiлген тауарға ((СЭҚ ТН сәйкес жiктелуi бойынша,
шыққан елiн айқындау бойынша) алдын ала шешім берудi өтiнемiн.
Тауардың егжей-тегжейлi сипаттамасы және қоса берiлген құжаттар.
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(Толық коммерциялық атауы, фирмалық атауы, тауардың негiзгi сандық және сапалық параметрлерiн (белгiленген, стандарты, сорты, маркасы, моделi, артикулi, орамы (жазу, орам оның салмағы мен мөлшерi)) айқындайтын негiзгi техникалық және коммерциялық сипаттамасы, сынау хаттамасы, ТПП сараптама немесе басқа сараптама ұйымдарының актiлерi, сәйкестiк, сапасының, шыққан елiнiң сертификаттары, кеден зертханаларының анықтамалары мен куәлiктерi, тауардың сынамалары (үлгiлерi), сыртқы сауда шарты (қолда бар жағдайда), тауарға iлеспе құжаттар (шот-фактуралар, (инвойстар), жапсырма қағаздар) және басқа да құжаттар)
Күні ________ ________________________________
(мәлiмдеушiнiң қолы, мөрi)
Қазақстан Республикасының
Кедендiк бақылау агенттiгi
төрағасының
2003 жылғы 15 мамырдағы
N 210 бұйрығымен бекiтiлген
Алдын ала шешiмдi қабылдау
тәртiбi мен нысанына
2-қосымша
Ескерту: 2-қосымшаға өзгертулер енгізілді - ҚР Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 579   бұйрығымен .
Сыртқы экономикалық қызметтің тауар номенклатурасына
сәйкес тауардың жіктемесі бойынша алдын ала шешім
____________________________________________________________________

1. Наименование таможенного      !2. Код и наименование товара
органа, выдавшего             !   в соответствии с ТН ВЭД
предварительного решение      !
-------------------------------------------------------------------
3. Регистрационный номер         ! 4. Дата выдачи (число, месяц,
!    год)
-------------------------------------------------------------------
5. Наименование товара           ! 6. Код товара в соответствии
!    с ТН ВЭД (рекомендуемый код)
-------------------------------------------------------------------

1. Алдын ала шешiмдi берген   |   2. СЭҚ ТН сәйкес тауардың коды
кеден органының атауы      |      және атауы
____________________________________________________________________
3. Тiркеу нөмiрi              |   4. Берiлген күнi (күнi, айы, жылы)
____________________________________________________________________
5. Тауардың атауы             |   6. СЭҚ ТН-ге сәйкес тауардың коды
|      (ұсынылған код)
____________________________________________________________________

7. Сведения о товаре, описание товара
-------------------------------------------------------------------
8. Представленные товаросопроводительные документы, расчеты и т.д.
-------------------------------------------------------------------
9. Для служебных отметок (ссылка на решение таможенного органа, на соответствующее Пояснение к ТН ВЭД и т.д.)
-------------------------------------------------------------------
Исполнитель (исполнители):___________________________________
Ф.И.О., должность, отдел (служба), управление, подпись
-------------------------------------------------------------------
Приложение 3
к Правилам принятия и форме
предварительного решения,
утвержденных приказом
Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 15 мая 2003 г. N 210
-------------------------------------------------------------------
п/п!Вид пред-!Наимено-!РНН,  !Дата   !Наиме-!Код !Сумма!Номер пла-
!варитель-!вание   !юриди-!приня- !нова- !то- !платы!тежного до-
!ного ре- !участни-!ческий!тия и  !ние   !вара!за   !кумента
!шения    !ка ВЭД  !адрес !регист-!това- !по  !пред-!(приходно-
!         !        !      !рацион-!ра    !ТН  !вари-!кассового
!         !        !      !ный но-!      !ВЭД !тель-!ордера,
!         !        !      !мер от-!      !    !ное  !платежного
!         !        !      !вета на!      !    !реше-!поручения)
!         !        !      !запрос !      !    !ние, !
!         !        !      !       !      !    !тенге!
-------------------------------------------------------------------
1 !    2    !    3   !   4  !   5   !   6  !  7 !  8  !     9
-------------------------------------------------------------------
Приложение 4
к Правилам принятия и форме
предварительного решения,
утвержденных приказом
Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 15 мая 2003 года N 210  <*>
Предварительное решение по определению
таможенной стоимости товара
Сноска. Приложение 4 исключено -  приказом Министра финансов РК от 27 декабря 2007 года  N 486 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).

7. Тауар туралы мәліметтер, тауардың сипаттамасы
____________________________________________________________________
8. Ұсынылған тауарға ілеспе құжаттар, есептер және т.б.
____________________________________________________________________
9. Қызметтік белгілер үшін (кеден органының шешіміне, СЭҚ ТН тиісті түсіндірмесіне сілтеме және т.б.)
____________________________________________________________________
Орындаушы (орындаушылар) ___________________________________________
Т.А.Ә., лауазымы, бөлім (қызмет), басқарма   қолы
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының
Кедендiк бақылау агенттiгi
төрағасының
2003 жылғы 15 мамырдағы
N 210 бұйрығымен бекiтiлген
Алдын ала шешiмдi қабылдау
тәртiбi мен нысанына
3-қосымша
____________________________________________________________________
р/б|Алдын |СЭҚ-қа | СТН, |Қабылдан.|Тауар.|СЭҚ ТН |Алдын  | Төлем
| ала  |қатысу.|заңды |ған күні | дың  |бойынша| ала   |құжатының
|шешім.|шының  |мекен-|  және   |атауы |тауар  |шешім  | нөмірі
| нің  |атауы  |жайы  | сұрау   |      |коды   |үшін   |(төлем
|түрі  |       |      | салуға  |      |       |төлем. | тапсыр.
|      |       |      |арналған |      |       | нің   | масының,
|      |       |      |жауаптың |      |       |сомасы,| кіріс-
|      |       |      | тіркеу  |      |       |теңге. |кассалық
|      |       |      | нөмірі  |      |       | мен   | ордері.
|      |       |      |         |      |       |       |   нің)
____________________________________________________________________
1    2       3      4       5        6       7      8        9
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі
төрағасының
2003 жылғы 15 мамырдағы
N 210 бұйрығымен бекітілген
Алдын ала шешімдер қабылдаудың
тәртібі мен нысанына 4-қосымша
Ескерту: 4-қосымша алынып тасталды - ҚР Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2007.12.27.  N 486 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.