Об утверждении форм квитанций и других приравненных к чекам документов строгой отчетности, выдаваемых населению при оказании услуг без применения контрольно-кассовых машин с фискальной памятью
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 26 августа 2003 года N 344. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2003 года за N 2491. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 9 января 2009 года № 5
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 09.01.2009 № 5.
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить следующие формы квитанций и других приравненных к чекам документов строгой отчетности, выдаваемых населению при оказании услуг без применения контрольно-кассовых машин с фискальной памятью:
1) квитанция для приема страховых премий согласно приложению 1;
2) квитанция для приема почтового отправления или почтового перевода согласно приложению 2, предназначенная для приема платы почтовых отправлений или переводов в неавтоматизированных отделениях почтовой связи;
3) квитанция для приема платы за дополнительные и договорные услуги согласно приложению 3, предназначенная для приема платы за знаки почтовой оплаты, конверты, открытки, товары народного потребления, газеты и журналы;
4) (подпункт исключен - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов РК от 16 сентября 2004 года N 445 ) ;
5) квитанция для приема подписки согласно приложению 5, предназначенная для приема наличных денег на периодические издания;
6) подписной полис согласно приложению 6, предназначенная для приема наличных денег на периодические издания;
7) квитанция об оплате потребленной электроэнергии в районных электрических сетях согласно приложению 7;
8) квитанция грузовая учетная согласно приложению 8, предназначенная для приема различных сборов, штрафов и доплат по основной деятельности железнодорожных организаций;
9) квитанция за услуги от подсобно-вспомогательной деятельности организаций железнодорожного транспорта согласно приложению 9, предназначенная для приема комиссионного сбора, арендной платы и других прочих поступлений организаций железнодорожного транспорта;

Квитанциялардың және фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарын қолданбай қызмет көрсету кезінде тұрғындарға берілетін чектерге теңестірілген басқа да қатаң есептілік құжаттарының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 26 тамыздағы N 344 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 15 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 2491. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы N 5 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2009.01.09 N 5 бұйрығымен.
-------------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
2. ...
3. ...
4. Осы бұйрық 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Министр                                        Б.Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрдің
2009 жылғы 9 қаңтардағы
№ 5 бұйрығына қосымша
Күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1. ....
13. "Квитанциялардың және фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарын қолданбай қызмет көрсету кезінде тұрғындарға берілетін чектерге теңестірілген басқа да қатаң есептілік құжаттарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 26 тамыздағы № 344 бұйрығы бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2491 болып тіркелді, "Ресми газет" газетінде 2003 жылғы 25 қазандағы № 43 жарияланды).
.........
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы  Кодексінің  (Салық кодексі) 546-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Квитанциялардың және фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарын қолданусыз қызмет көрсету кезінде тұрғындарға берілетін чектерге теңестірілген басқа да қатаң есептілік құжаттарының мынадай нысандары бекітілсін:
1) 1-қосымшаға сәйкес сақтандыру сыйлықақысын қабылдауға арналған квитанция;
2) 2-қосымшаға сәйкес автоматтандырылмаған почта байланысы бөлімшелерінде почта жіберілімдері мен аударымдарының төлемдерін қабылдау үшін почта жіберілімін немесе почта аударымын қабылдауға арналған квитанция;
3) 3-қосымшаға сәйкес қосымша және келісілген қызметтер үшін төлемдерді, почталық төлеу белгілерін, конверттерді, тілекхаттарды, почта және халықтық тұтыну тауарларды, газеттер мен журналдарды қабылдауға арналған квитанция;
4)  алынып тасталды ;
5) 5-қосымшаға сәйкес мерзімді басылымға жазылуды қабылдауға арналған квитанция;
6) 6-қосымшаға сәйкес мерзімді басылымға қолма-қол ақшаларды қабылдауға арналған жазылу полисі;
7) 7-қосымшаға сәйкес аудандық электр желілерінде тұтынған электр энергиясына төлем төлегені туралы квитанция;
8) 8-қосымшаға сәйкес түрлі алымдарды, айыппұлдарды темір жол ұйымдарының негізгі қызметі бойынша қосымша төлемдерді қабылдауға арналған жүк есепке алу квитанциясы;
9) 9-қосымшаға сәйкес комиссиялық алымды, жалдау ақысын және темір жол көлігі ұйымдарының басқа да өзге түсімдерді қабылдауға арналған қосалқы-көмекші қызмет көрсетулерге квитанция;