О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 19 марта 2003 года N 82-ОД "Об утверждении Инструкции по утверждению тарифов (цен, ставок сборов) на производство и предоставление услуг (товаров, работ) субъектами естественной монополии", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 29 апреля 2003 года N 2256
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 9 октября 2003 года N 253-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 октября 2003 года N 2533. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 19 июля 2013 года № 215-ОД
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 19.07.2013 № 215-ОД (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Согласно подпункту 2) пункта 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях" и подпункту 14) пункта 11 Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 1141, приказываю:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 19 марта 2003 года N 82-ОД "Об утверждении Инструкции по утверждению тарифов (цен, ставок сборов) на производство и предоставление услуг (товаров, работ) субъектами естественной монополии" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 29 апреля 2003 года N 2256, опубликован в газете "Официальная газета" от 17 мая 2003 года N 20) следующие изменения и дополнения:
1) в названии и в пункте 1 слова "тарифов (цен, ставок сборов) на производство и предоставление услуг (товаров, работ) субъектами естественной монополии" заменить словами "тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий";
2) в Инструкцию по утверждению тарифов (цен, ставок сборов) на производство и предоставление услуг (товаров, работ) субъектами естественной монополии, утвержденную указанным приказом:
в названии слова "тарифов (цен, ставок сборов) на производство и предоставление услуг (товаров, работ) субъектами естественной монополии" заменить словами "тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий";
в пункте 1:
слова "тарифов (цен, ставок сбора) на производство и предоставление услуг (товаров, работ) субъектами естественной монополии" заменить словами "тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий";
после слов "(далее - тарифов)" дополнить словами "и тарифных смет";

Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 29 сәуірде N 2256 тіркелген "Табиғи монополиялар субъектілерінің қызметтерін (тауарларын, жұмыстарын) өндіруге және ұсынуға тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын) бекіту жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 19 мамырдағы N 82-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің 2003 жылғы 9 қазандағы N 253-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 20 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2533. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының 2013 жылғы 19 шілдедегі № 215-НҚ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының 19.07.2013 № 215-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 20 маусымдағы N 1141 Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi туралы ереженiң 11-тармағының 14) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметтерiн (тауарларын, жұмыстарын) өндiруге және ұсынуға тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын) бекiту жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау агенттiгi төрағасының 2003 жылғы 19 мамырдағы N 82-НҚ бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2003 жылғы 29 сәуiрде N 2256 тiркелген, "Ресми газет" газетiнiң 2003 жылғы 17 мамырдағы N 20 жарияланған) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) атауында және 1-тармақта "Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметтерiн (тауарларын, жұмыстарын) өндiруге және ұсынуға тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын)" деген сөздер "Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын) және тарифтiк сметалар" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметтерiн (тауарларын, жұмыстарын) өндiруге және ұсынуға тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын) бекiту жөнiндегi нұсқаулықта:
атауындағы "Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметтерiн (тауарларын, жұмыстарын) өндiруге және ұсынуға тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын)" деген сөздер "Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын) және тарифтiк сметалар" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта:
"Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметтерiн (тауарларын, жұмыстарын) өндiруге және ұсынуға тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын)" деген сөздер "Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын) және тарифтiк сметалар" деген сөздермен ауыстырылсын;
"(бұдан әрi - тарифтер)" деген сөздерден кейiн "және тарифтiк сметалар" деген сөздермен толықтырылсын;

в подпункте 11) пункта 8 после слова "приложением" дополнить цифрой "1";
дополнить главами 5 и 6 следующего содержания:
"                  5. Утверждение тарифной сметы
25-1. Субъект естественной монополии за 30 дней до срока, указанного в абзаце третьем пункта 25 настоящей Инструкции, представляет проект тарифной сметы, за исключением случаев когда субъект естественной монополии выходит с заявкой об утверждении (изменении) тарифа (цены, ставки сбора).
Тарифная смета ежегодно утверждается уполномоченным органом на последующий (планируемый) год:
до 25 ноября года, предшествующего планируемому исполнению тарифной сметы - для субъектов естественных монополий, включенных в местный раздел государственного регистра субъектов естественных монополий;
до 25 декабря года, предшествующего планируемому исполнению тарифной сметы - для субъектов естественных монополий, включенных в республиканский раздел государственного регистра субъектов естественных монополий.
Уполномоченный орган может продлить срок утверждения тарифной сметы на 30 рабочих дней.
26. Для утверждения проекта тарифной сметы субъект естественной монополии представляет в уполномоченный орган следующие материалы:
1) проект тарифной сметы по форме, указанной в Приложениях 2-27 к настоящей Инструкции;
2) справку-обоснование к проекту тарифной сметы;
3) оценку постатейного исполнения тарифной сметы за текущий год аналогично форме, указанной в Приложениях 2-27 к настоящей Инструкции;
4) оценку результатов финансово-хозяйственной деятельности субъекта естественной монополии за текущий год в разрезе каждого вида регулируемых услуг;
5) прогноз объемов оказываемых услуг (товаров, работ), отнесенных к сфере естественной монополии в планируемом году в натуральном и стоимостном выражении;
6) информацию о ходе реализации в текущем году инвестиционной программы (проекта), утвержденной и согласованной в установленном порядке, с указанием объема фактически освоенных капитальных вложений;
7) информацию об объемах капитальных вложений в планируемом году.
27. Прилагаемые к тарифной смете обосновывающие материалы должны подписываться руководителем субъекта естественной монополии, а финансовые документы - руководителем и главным бухгалтером.
28. Субъект вправе до истечения срока действия утвержденной тарифной сметы обратиться в уполномоченный орган с предложением о ее пересмотре.
29. Уполномоченный орган рассматривает проект тарифной сметы в течение 30 дней со дня ее представления.
6. Контроль за исполнением тарифной сметы
30. Субъект естественной монополии до 1 июня текущего года представляет в уполномоченный орган отчет об исполнении утвержденной тарифной сметы за предыдущий календарный год в разрезе каждого вида услуг (товаров, работ), отнесенных к сфере естественной монополии.

8-тармақтың 11) тармақшасында "қосымшамен" деген сөздiң алдынан "1" деген санмен толықтырылсын;
Мынадай мазмұндағы 5 және 6-тараулармен толықтырылсын:
" 5. Тарифтiк сметаны бекiту
25-1. Табиғи монополия субъектiсi осы Нұсқаулықтың 25-тармағының үшiншi абзацында көрсетiлген мерзiмге дейiн 30 күн бұрын табиғи монополия субъектiсi тарифтi (бағаларды, алымдар ставкаларын) бекiту (өзгерту) өтiнiмiмен шыққан жағдайлардан басқа, тарифтiк сметаның жобасын ұсынады.
Тарифтiк сметаны уәкiлеттi орган жыл сайын келесi (жоспарланған) жылға:
табиғи монополиялар субъектiлерiнiң мемлекеттiк тiркелiмiнiң жергiлiктi бөлiмiне енгiзiлген субъектiлер үшiн - тарифтiк сметаны орындау жоспарланған жылдың алдындағы жылдың 25 қарашасына дейiн;
табиғи монополиялар субъектiлерiнiң мемлекеттiк тiркелiмiнiң республикалық бөлiмiне енгiзiлген субъектiлер үшiн - тарифтiк сметаны орындау жоспарланған жылдың алдындағы жылдың 25 желтоқсанына дейiн бекiтедi.
Уәкiлеттi орган бекiтiлген тарифтiк сметаның мерзiмiн 30 жұмыс күнiне ұзарта алады.
26. Табиғи монополия субъектiсi уәкiлеттi органға тарифтiк сметаның жобасын бекiту үшiн мынадай материалдар:
1) осы Нұсқаулықтың 2-27-қосымшаларында көрсетiлген нысан бойынша тарифтiк сметаның жобасын;
2) тарифтiк сметаның жобасына анықтама-негiздеменi;
3) осы Нұсқаулықтың 2-27-қосымшаларында көрсетiлген нысанға ұқсас ағымдағы жылдың тарифтiк сметасын баптар бойынша орындау бағасын;
4) табиғи монополия субъектiсiнiң ағымдағы жыл iшiнде реттелетiн қызметтердiң әрбiр түрiнiң бөлiнiсiндегi қаржы-шаруашылық қызметi нәтижелерiнiң бағасын;
5) жоспарланған жылдағы табиғи монополия саласына жататын көрсетiлетiн қызметтер (тауарлар, жұмыстар) көлемдерiнiң заттай және құндық тұлғаланудағы болжамын;
6) күрделi салымдардың нақты игерiлген көлемiн көрсете отырып белгiленген тәртiппен бекiтiлген және келiсiлген инвестициялық бағдарламаны (жобаны) ағымдағы жылы iске асыру барысы туралы
ақпарат;
7) жоспарланған жылғы күрделi салымдар көлемдерi туралы ақпарат ұсынады.
27. Тарифтiк сметаға қоса берiлiп отырған негiздеушi материалдарға - табиғи монополия субъектiсiнiң басшысы, ал қаржы құжаттарына - басшы және бас бухгалтер қол қоюға тиiс.
28. Субъект бекiтiлген тарифтiк сметаның қолданылу мерзiмi аяқталғанға дейiн уәкiлеттi органға оны қайта қарау туралы ұсыныспен жүгiнуге құқылы.
29. Уәкiлеттi орган тарифтiк смета жобасын оны ұсынған күннен бастап 30 күннiң iшiнде қарайды.
6. Тарифтiк сметаның орындалуын бақылау
30. Табиғи монополия субъектiсi ағымдағы жылдың 1 маусымына дейiн уәкiлеттi органға табиғи монополия саласына жататын қызметтердiң (тауарлардың, жұмыстардың) әрбiр түрiнiң бөлiнiсiнде өткен күнтiзбелiк жылға бекiтiлген тарифтiк сметаны орындау туралы есептi бередi.

31. К отчету об исполнении тарифной сметы субъект прилагает следующие материалы за предыдущий календарный год:
1) пояснительную записку об исполнении тарифной сметы с объяснением причин ее неисполнения с приложением таблицы, указанной в Приложении 28 к настоящей Инструкции;
2) бухгалтерский баланс;
3) отчет о результатах финансово-хозяйственной деятельности;
4) расшифровку дебиторской и кредиторской задолженности;
5) сведения об инвестициях (форма 1-инвест);
6) сведения о реализации смет затрат, направленных на текущий, капитальный ремонты и другие ремонтно-восстановительные работы;
7) копия решения конкурсных (тендерных) комиссий по закупке материальных, финансовых ресурсов, оборудования услуг;
8) информацию о представленных понижающих коэффициентах к тарифам (ценам, ставкам сборов);
9) другие материалы, подтверждающие фактические затраты в пределах компетенции уполномоченного органа.
Уполномоченный орган при рассмотрении отчета об исполнении тарифной сметы вправе запросить у субъекта дополнительную информацию.
32. При рассмотрении проекта и (или) отчета об исполнении тарифной сметы уполномоченный орган вправе проводить публичные слушания.
33. Уполномоченный орган в случае выявления по заявлениям, жалобам потребителей, материалам средств массовой информации, обращениям государственных органов и по собственной инициативе нарушений антимонопольного законодательства, в части неисполнения утвержденной тарифной сметы, а равно непредставления проекта и (или) отчета об исполнении тарифной сметы в уполномоченный орган вправе:
1) инициировать изменения в действующую тарифную смету;
2) применить к субъекту естественной монополии меры антимонопольного реагирования;
3) установить временный компенсирующий тариф.";
дополнить приложениями 2-28, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по регулированию энергетического и водохозяйственного секторов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции (Григорьева С.П.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту административной работы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции (Досан Б.Б.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить его официальное опубликование в официальных средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции.

31. Тарифтiк сметаның орындалуы туралы есепке субъект өткен күнтiзбелiк жылдың мынадай материалдарын:
1) осы Нұсқаулықтың 28-қосымшасында көрсетiлген кестенiң қосымшасымен тарифтiк сметаны орындамау себептерiн түсiндiре отырып оның орындалуы туралы түсiндiрме жазбаны;
2) бухгалтерлiк балансты;
3) қаржы-шаруашылық қызметiнiң нәтижелерi туралы есептi;
4) дебиторлық және кредиторлық берешектiң таратылған жазбасын;
5) инвестициялар туралы мәлiметтердi (1-инвест нысаны);
6) ағымдағы, күрделi жөндеулер мен басқа жөндеу-қалпына келтiру жұмыстарына бағытталған шығын сметаларын iске асыру туралы мәлiметтердi;
7) материалдық, қаржы ресурстарын, жабдықтар мен қызметтердi сатып алу жөнiндегi конкурстық (тендерлiк) комиссиялар шешiмiнiң көшiрмесiн;
8) тарифтерге (бағаларға, алымдар ставкаларына) ұсынылатын төмендету коэффициенттерi туралы ақпаратты;
9) уәкiлеттi органның құзыретi шегiнде нақты шығындарды растайтын басқа да материалдарды қоса бередi.
Уәкiлеттi орган тарифтiк сметаның орындалуы туралы есептi қарау кезiнде субъектiден қосымша ақпарат сұрауға құқылы.
32. Уәкiлеттi орган тарифтiк сметаның жобасын және (немесе) оның орындалуы туралы есептi қарау кезiнде жария тыңдаулар өткiзуге құқылы.
33. Уәкiлеттi орган тұтынушылардың арыздары, шағымдары, бұқаралық ақпарат құралдарының материалдары, мемлекеттiк органдардың өтiнiштерi бойынша және өз бастамасы бойынша монополияға қарсы заңнаманың бекiтiлген тарифтiк сметаны орындамау, сонымен бiрге тарифтiк сметаны орындау туралы жобаны және (немесе) есептi уәкiлеттi органға ұсынбау бөлiгiнде бұзылғандығы анықтаған жағдайда:
1) қолданыстағы тарифтiк сметаға өзгерiс енгiзуге;
2) табиғи монополия субъектiсiне монополияға қарсы шаралар қолдануға;
3) уақытша өтемдiк тариф белгiлеуге құқылы.";
осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес 2-28 қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң Энергетика және су шаруашылығы секторларын реттеу жөнiндегi департаментi (С.П.Григорьева) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде заңда белгiленген тәртiппен мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң Әкiмшiлiк жұмысы департаментi (Б.Б.Досан) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткеннен кейiн:
1) оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсiн;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң құрылымдық бөлiмшелерi мен аумақтық органдарының назарына жеткiзсiн.

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Ертлесову Ж.Д.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его опубликования.
И.о. Председателя
Приложение
к приказу и.о. Председателя Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции "О внесении изменений и
дополнений в приказ Председателя
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
и защите конкуренции от 19 марта
2003 года N 82-ОД "Об утверждении
Инструкции по утверждению тарифов
(цен, ставок сборов) на производство
и предоставление услуг (товаров,
работ) субъектами естественной
монополии", зарегистрированный в
Министерстве юстиции Республики
Казахстан от 29 апреля 2003 года
N 2256
Приложение 2
к Инструкции об утверждении тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифной
сметы на услуги субъектов
естественных монополий
Наименование субъекта_________________
Тарифная смета на услуги по транспортировке нефти (или)
нефтепродуктов по магистральным трубопроводам
на____год
_________________________________________________________________
N     |    Наименование показателей *  |Единица  |Проект субъекта|
п/п   |                                |измерения| естественной  |
|                                |         |   монополии   |
______|________________________________|_________|_______________|
1   |                2               |    3    |       4       |
______|________________________________|_________|_______________|
I      Затраты на производство товаров   тыс. тенге
и предоставление услуг, всего
в том числе:
1      Материальные затраты, всего         -//-
в том числе:
1.1    сырье и материалы                   -//-
1.2    покупные изделия                    -//-
1.3    ГСМ                                 -//-
1.4    топливо                             -//-
1.5    энергия                             -//-
2      Затраты на оплату труда, всего      -//-
в том числе:
2.1    заработная плата                    -//-
2.2    социальный налог                    -//-
3      Амортизация                         -//-
4      Ремонт, всего                       -//-
в том числе:
4.1    капитальный ремонт, не приводящий   -//-
к увеличению стоимости основных
средств
5      Прочие затраты, всего
в том числе:                        -//-
5.1    услуги связи                        -//-

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi төрағасының бiрiншi орынбасары Ж.Ж.Ертiлесоваға жүктелсiн.
5. Осы бұйрық жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төрағаның міндетін атқарушы
"Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
2003 жылғы 29 сәуірде N 2256 тіркелген
"Табиғи монополиялар субъектілерінің қызметтерін
(тауарларын, жұмыстарын) өндіруге және ұсынуға
тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын) бекіту
жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды
реттеу және бәсекелестікті қорғау
жөніндегі агенттігі төрағасының
2003 жылғы 19 мамырдағы N 82-НҚ бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды
реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі
агенттігі төрағасының бұйрығына қосымша
Табиғи монополиялар субъектілерінің
қызметтеріне тарифтер (бағалар,
алымдар ставкаларын) және тарифтік
сметаны бекіту туралы нұсқаулыққа
2-қосымша
Субъектінің атауы __________________
Магистралды труба құбырлары арқылы мұнайды (немесе) мұнай өнімдерін тасымалдау жөніндегі қызметтердің _______ жылға арналған тарифтік сметасы
____________________________________________________________________
Рет |     Көрсеткіштердің атауы*          |  Өлшем |Табиғи монополия
N  |                                     | бірлігі| субъектісінің
|                                     |        |    жобасы
____________________________________________________________________
1  |               2                     |   3    |      4
____________________________________________________________________
I      Тауарларды өндіру және қызметтерді
ұсыну шығындары, барлығы            мың теңге
соның ішінде:
1      Материалдық шығындар, барлығы         -//-
соның ішінде:
1.1      шикізат және материалдар            -//-
1.2      сатып алынатын бұйымдар             -//-
1.3         ЖЖМ                              -//-
1.4         отын                             -//-
1.5         энергия                          -//-
2      Еңбекке ақы төлеуге арналған
шығындар, барлығы                     -//-
соның ішінде:
2.1         жалақы                           -//-
2.2      әлеуметтік салық                    -//-
3      Амортизация                           -//-
4      Жөндеу, барлығы                       -//-
соның ішінде:
4.1      негізгі құралдар құнының өсуіне
әкелмейтін күрделі жөндеу           -//-
5      Өзге шығындар, барлығы                -//-
соның ішінде:
5.1      байланыс қызметтері                 -//-

5.8    пусконаладочные работы              -//-
5.9    дезинфекция, дератизация
производственных помещений, вывоз
мусора и другие коммунальные услуги -//-
5.10   обязательные виды страхования       -//-
5.11   приобретение лицензий               -//-
5.12   охрана окружающей среды             -//-
5.13   другие затраты (необходимо          -//-
расшифровать)
II     Расходы периода, всего              -//-
6      Общие и административные расходы,   -//-
всего
в том числе:
6.1    заработная плата административного  -//-
персонала
6.2    социальный налог                    -//-
6.3    услуги банка                        -//-
6.4    амортизация                         -//-
6.5    расходы на содержание и обслуживание
технических средств управления,
узлов связи, вычислительной
техники и т.д.                      -//-
6.6    коммунальные услуги                 -//-
6.7    услуги сторонних организаций        -//-
6.8    командировочные услуги              -//-
6.9    представительские расходы, связь,   -//-
периодическая печать
6.10   охрана труда и техника безопасности -//-
6.11   аренда основных средств
общехозяйственного назначения       -//-
6.12   налоги                              -//-
6.13   другие расходы (необходимо          -//-
расшифровать)
7      Расходы на содержание службы сбыта, -//-
всего
в том числе:
7.1    заработная плата                    -//-
7.2    социальный налог                    -//-
7.3    расходы на оформление квитанций     -//-
7.4    амортизация (в том числе водомеров),-//-
связанная со сбытом услуг
7.5    текущий ремонт                      -//-
7.6    капитальный ремонт, не приводящий к -//-
увеличению стоимости основных
средств
7.7    маркетинговые услуги                -//-
7.8    другие (необходимо расшифровать)    -//-
8      Расходы на выплату вознаграждений   -//-
III    Всего затрат
IV     Прибыль
V      Всего доходов
VI     Объемы оказываемых услуг           тыс. м 3
тыс. тенге
VII    Нормативные потери                   %
тыс. м 3
VIII   Тариф                            тенге/ м 3
(без НДС)
Справочно:
9      Среднесписочная численность       человек
работников, всего
в том числе:
9.1    производственного персонала          -//-

5.8      іске қосу-реттеу жұмыстары          -//-
5.9      өндірістік үй-жайларды
дезинфекциялау, дератизациялау,
қоқыс шығару және басқа
коммуналдық қызметтер               -//-
5.10     сақтандырудың міндетті түрлері      -//-
5.11     лицензиялар алу                     -//-
5.12     қоршаған ортаны қорғау              -//-
5.13     басқа шығындар (таратып жазу
қажет)                              -//-
II     Кезең шығыстары, барлығы              -//-
6      Жалпы және әкімшілік шығыстар,
барлығы                               -//-
соның ішінде:
6.1      әкімшілік персоналдардың жалақысы   -//-
6.2      әлеуметтік салық                    -//-
6.3      банк қызметтері                     -//-
6.4      амортизация                         -//-
6.5      техникалық басқару құралдарын,
байланыс тораптарын, есептеу
техникасын және т.б.  ұстауға
және қызмет көрсетуге арналған
шығыстар                            -//-
6.6      коммуналдық қызметтер               -//-
6.7      тарапты ұйымдардың қызметтері       -//-
6.8      іссапар шығыстары                   -//-
6.9      өкілдік шығыстар, байланыс,
мерзімдік басылым және т.б.         -//-
6.10     еңбекті қорғау және қауіпсіздік
техникасы                           -//-
6.11     жалпы шаруашылық тағайындаудағы
негізгі құралдарды жалға алу        -//-
6.12     салықтар                            -//-
6.13     басқа шығыстар (таратып жазу
қажет)                              -//-
7      Өткізу қызметін ұстауға арналған
шығыстар, барлығы                     -//-
соның ішінде:
7.1      жалақы                              -//-
7.2      әлеуметтік салық                    -//-
7.3      түбіртектерді ресімдеу шығыстары    -//-
7.4      қызметтерді өткізумен байланысты
амортизация (соның ішінде су
өлшеуіштердің)                      -//-
7.5      ағымдағы жөндеу                     -//-
7.6      негізгі құралдар құнының өсуіне
әкелмейтін күрделі жөндеу           -//-
7.7      маркетингілік қызметтер             -//-
7.8      басқа (таратып жазу қажет)          -//-
8      Сыйақы төлеуге шығыстар               -//-
III    Барлық шығын                          -//-
ІV     Пайда                                 -//-
V      Барлық табыстар                       -//-
VІ     Көрсетілетін қызметтердің көлемі      мың м 3
мың теңге
VІI    Нормативтік ысыраптар                   %
мың м 3
VІII   Тариф (ҚҚС-сыз)                     теңге/м 3
Анықтама:
9      Қызметкерлердің тізім бойынша
орташа саны, барлығы                  адам
соның ішінде:
9.1      өндірістік персоналдың              -//-

9.2    административного персонала          -//-
10     Среднемесячная заработная
плата, всего                        тенге
в том числе:
10.1   производственного персонала          -//-
10.2   административного персонала          -//-
11     Капитальный ремонт, приводящий к   тыс. тенге
увеличению стоимости основных
средств
12     Затраты, осуществляемые за счет
прибыли (необходимо расшифровать)    -//-
13     Текущий (планово-предупредительный)
ремонт, выполняемый хозяйственным
способом, всего                      -//-
в том числе:
13.1   материалы на ремонт                  -//-
13.2   заработная плата                     -//-
13.3   социальный налог                     -//-
14     Коммерческие (сверхнормативные)      %
потери                               тыс. м 3
_________________________________________________________________
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись _____________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 10
к Инструкции об утверждении тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифной
сметы на услуги субъектов
естественных монополий
Наименование субъекта_________________
Тарифная смета на услуги по транспортировке воды
по магистральным трубопроводам и (или) каналам
на____год
_________________________________________________________________
N     |    Наименование показателей *  |Единица  |Проект субъекта|
п/п   |                                |измерения| естественной  |
|                                |         |   монополии   |
______|________________________________|_________|_______________|
1   |                2               |    3    |       4       |
______|________________________________|_________|_______________|
I      Затраты на производство         тыс. тенге
и предоставление услуг, всего
в том числе:
1      Материальные затраты, всего         -//-
в том числе:
1.1    сырье и материалы, всего
в том числе:                        -//-
1.1.1  хим. реагенты                       -//-
1.1.2  прочие материалы                    -//-
1.1.3  запасные части                      -//-
1.1.4  топливо                             -//-
1.1.5  энергия                             -//-
2      Затраты на оплату труда, всего      -//-
в том числе:
2.1    заработная плата                    -//-
2.2    социальный налог                    -//-
3      Амортизация                         -//-
4      Ремонт, всего                       -//-
в том числе:

9.2      әкімшілік персоналдың               -//-
10     Орташа айлық жалақы, барлығы          теңге
соның ішінде:
10.1     өндірістік персоналдың              -//-
10.2     әкімшілік персоналдың               -//-
11     Негізгі құралдар құнының өсуіне
әкелетін күрделі жөндеу             мың теңге
12     Пайда есебінен жүзеге асырылатын
шығындар (таратып жазу қажет)         -//-
13     Шаруашылық тәсілмен орындалатын
ағымдағы (жоспарлы-алдын алу)
жөндеу, барлығы                       -//-
соның ішінде:
13.1     жөндеуге материалдар                -//-
13.2     жалақы                              -//-
13.3     әлеуметтік салық                    -//-
14     Коммерциялық (нормативтен тыс)
ысыраптар                              %
мың м 3
___________________________________________________________________
* - шығындар қажет болғанда кеңейтілуі немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы _______________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Табиғи монополиялар субъектілерінің
қызметтеріне тарифтер (бағалар,
алымдар ставкаларын) және тарифтік
сметаны бекіту туралы нұсқаулыққа
10-қосымша
Субъектінің атауы __________________
Суды магистралды труба құбырлары және (немесе) арналар арқылы тасымалдау жөніндегі қызметтердің ______ жылға арналған тарифтік сметасы
____________________________________________________________________
Рет |     Көрсеткіштердің атауы*          |  Өлшем |Табиғи монополия
N  |                                     | бірлігі| субъектісінің
|                                     |        |     жобасы
____________________________________________________________________
1  |               2                     |   3    |        4
____________________________________________________________________
I      Тауарларды өндіру және қызметтерді
ұсыну шығындары, барлығы            мың теңге
1      Материалдық шығындар, барлығы         -//-
соның ішінде:
1.1      шикізат және материалдар,
барлығы                             -//-
соның ішінде:
1.1.1       хим. реагенттер                  -//-
1.1.2       өзге материалдар                 -//-
1.1.3       қосалқы бөлшектер                -//-
1.1.4       отын                             -//-
1.1.5       энергия                          -//-
2      Еңбекке ақы төлеуге арналған
шығындар, барлығы                     -//-
соның ішінде:
2.1      жалақы                              -//-
2.2      әлеуметтік салық                    -//-
3      Амортизация                           -//-
4      Жөндеу, барлығы                       -//-
соның ішінде:

4.1    капитальный ремонт, не приводящий   -//-
к увеличению стоимости основных
средств
5      Прочие затраты, всего
в том числе:                        -//-
5.1    выплаты, в случаях, когда постоянная
работа протекает в пути или имеет
разъездной характер                 -//-
5.2    затраты на биомелиорацию            -//-
5.3    затраты на поверку и аттестацию
приборов учета, лабораторий,
обслед. энергооборудования          -//-
5.4    дератизационные, дезинфекционные,
дезинсекционные работы              -//-
5.5    охрана труда и техника безопасности -//-
5.6    услуги связи                        -//-
5.7    другие затраты (необходимо          -//-
расшифровать)
II     Расходы периода, всего              -//-
6      Общие и административные,           -//-
всего
в том числе:
6.1    сырье и материалы, всего
в том числе:                         -//-
6.1.1  запасные части                      -//-
6.1.2  топливо                             -//-
6.1.3  энергия                             -//-
6.2    заработная плата административного  -//-
персонала
6.3    социальный налог                    -//-
6.4    услуги банка                        -//-
6.5    амортизация                         -//-
6.6    расходы на содержание и обслуживание
технических средств управления,
узлов связи, вычислительной
техники и т.д.                      -//-
6.7    коммунальные услуги                 -//-
6.8    услуги сторонних организаций        -//-
6.9    командировочные расходы             -//-
6.10   представительские расходы, связь,   -//-
периодическая печать и т.д.
6.11   охрана труда и техника безопасности -//-
6.12   аренда основных средств
общехозяйственного назначения       -//-
6.13   налоги                              -//-
6.14   плата за пользование водными        -//-
ресурсами поверхностных источников
6.15   платежи в фонд охраны природы       -//-
6.16   другие расходы (необходимо          -//-
расшифровать)
7      Расходы на выплату вознаграждений   -//-
III    Всего затрат
IV     Прибыль
V      Всего доходов
VI     Объемы оказываемых услуг           тыс. м 3
тыс. тенге
VII    Нормативные потери                   %
тыс. м 3
VIII   Тариф                            тенге/ м 3
(без НДС)
Справочно:
8      Среднесписочная численность       человек
работников, всего
в том числе:

4.1      негізгі құралдар құнының өсуіне
әкелмейтін күрделі жөндеу           -//-
5      Өзге шығындар, барлығы                -//-
соның ішінде:
5.1      тұрақты жұмысы жол жүрумен
байланысты немесе көшпелі сипатта
болған жағдайдағы төлем             -//-
5.2      биомелиорация шығындары             -//-
5.3      есептеу құралдарын, зертханаларды
тексеру және аттестациялау,
энерго жабдықтарды тексеру          -//-
5.4      дератизациялық, дезинфекциялық,
дезинсекциялық жұмыстар             -//-
5.5      еңбекті қорғау және техникалық
қауіпсіздік                         -//-
5.6      байланыс қызметтері                 -//-
5.7      басқа шығындар (таратып жазу
қажет)                              -//-
II     Кезең шығыстары, барлығы              -//-
6      Жалпы және әкімшілік шығыстар,
барлығы                               -//-
соның ішінде:
6.1      шикізат және материалдар, барлығы   -//-
соның ішінде:
6.1.1       қосалқы бөлшектер                -//-
6.1.2       отын                             -//-
6.1.3       энергия                          -//-
6.2      әкімшілік персоналдардың жалақысы   -//-
6.3      әлеуметтік салық                    -//-
6.4      банк қызметтері                     -//-
6.5      амортизация                         -//-
6.6      техникалық басқару құралдарын,
байланыс тораптарын, есептеу
техникасын және т.б. ұстауға және
қызмет көрсетуге арналған шығыстар  -//-
6.7      коммуналдық қызметтер               -//-
6.8      тарапты ұйымдардың қызметтері       -//-
6.9      іссапар шығыстары                   -//-
6.10     өкілдік шығыстар, байланыс,
мерзімдік басылым және т.б.         -//-
6.11     еңбекті қорғау және қауіпсіздік
техникасы                           -//-
6.12     жалпы шаруашылық тағайындаудағы
негізгі құралдарды жалға алу        -//-
6.13     салықтар                            -//-
6.14     жер бетіндегі көздердің су
ресурстарын пайдаланғаны үшін
төлем                               -//-
6.15     табиғатты қорғау қорына төлем       -//-
6.16     басқа шығыстар (таратып жазу
қажет)                              -//-
7      Сыйақы төлеуге шығыстар               -//-
III    Барлық шығын                          -//-
ІV     Пайда                                 -//-
V      Барлық табыстар                       -//-
VІ     Көрсетілетін қызметтердің көлемі      мың м 3
мың теңге
VІI    Нормативтік ысыраптар                   %
мың м 3
VІII   Тариф (ҚҚС-сыз)                      теңге/м 3
Анықтама:
8      Қызметкерлердің тізім бойынша
орташа саны, барлығы                  адам
соның ішінде:

7.1    заработная плата административного  -//-
персонала
7.2    социальный налог                    -//-
7.3    амортизация                         -//-
7.4    налоговые платежи и сборы           -//-
7.5    командировочные                     -//-
7.6    представительские                   -//-
7.7    коммунальные услуги                 -//-
7.8    услуги связи                        -//-
7.9    оплата консалт, аудиторск,          -//-
маркет. услуг
7.10   услуги банка                        -//-
7.11   другие расходы                      -//-
(необходимо расшифровать)
8      Расходы на выплату вознаграждений   -//-
III    Всего затрат
IV     Прибыль
V      Всего доходов
VI     Объем оказываемых услуг            тыс. кВтч
тыс. тенге
9      Нормативные потери                 %
тыс. кВтч
VII    Тариф
(без НДС)                          тенге/кВтч
Справочно:
10     Среднесписочная численность        кол-во
работников, всего
в том числе:
10.1   производственного персонала          -//-
10.2   административного персонала          -//-
11     Среднемесячная заработная
плата, всего                        тенге
в том числе:
11.1   производственного персонала          -//-
11.2   административного персонала          -//-
12     Капитальный ремонт, приводящий к   тыс. тенге
увеличению стоимости основных
фондов
13     Затраты, осуществляемые за счет
прибыли (необходимо расшифровать)    -//-
14     Текущий (планово-предупредительный)
ремонт, выполняемый хозяйственным
способом,                           тыс. тенге
в том числе:
14.1   материалы                            -//-
14.2   оплата труда работников              -//-
14.3   социальный налог                     -//-
15     Расходы по сбыту,                    -//-
в том числе:
15.1   заработная плата                    -//-
15.2   социальный налог                    -//-
16     Коммерческие (сверхнормативные)     %
потери                              тыс. кВтч
_________________________________________________________________
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись _____________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 13
к Инструкции об утверждении тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифной
сметы на услуги субъектов
естественных монополий
Наименование субъекта_________________
Тарифная смета на услуги по передаче и (или)
распределению тепловой энергии
на____год
_________________________________________________________________
N     |    Наименование показателей *  |Единица  |Проект субъекта|
п/п   |                                |измерения| естественной  |
|                                |         |   монополии   |
______|________________________________|_________|_______________|
1   |                2               |    3    |       4       |
______|________________________________|_________|_______________|
I      Затраты на производство товаров   тыс. тенге
и предоставление услуг, всего
в том числе:
1      Материальные затраты, всего         -//-
в том числе:
1.1    сырье и материалы                   -//-
1.2    топливо                             -//-
1.3    ГСМ                                 -//-
1.4    энергия                             -//-
2      Затраты на оплату труда, всего      -//-
в том числе:
2.1    заработная плата                    -//-
2.2    социальный налог                    -//-
3      Амортизация                         -//-
4      Затраты на нормативные потери       тыс.Гкал
тыс.тенге
5      Ремонт, всего                       -//-
в том числе:
5.1    капитальный ремонт, не приводящий   -//-
к росту стоимости основных
фондов
6      Услуги сторонних организаций        -//-
производственного характера
7      Прочие затраты (необходимо
расшифровать)                       -//-
II     Расходы периода, всего              -//-
8      Общие и административные расходы,   -//-
всего
в том числе:
8.1    заработная плата административного  -//-
персонала
8.2    социальный налог                    -//-
8.3    амортизация                         -//-
8.4    налоговые платежи и сборы           -//-
8.5    командировочные                     -//-
8.6    представительские                   -//-
8.7    коммунальные услуги                 -//-
8.8    услуги связи                        -//-
8.9    оплата консалт, аудиторск,          -//-
маркет. услуг
8.10   услуги банка                        -//-
8.11   другие расходы                      -//-
(необходимо расшифровать)
9      Расходы на выплату вознаграждений   -//-
III    Всего затрат
IV     Прибыль
V      Всего доходов
VI     Объем оказываемых услуг            тыс. Гкал
тыс. тенге
VII    Тариф
(без НДС)                          тенге/Гкал
Справочно:
10     Среднесписочная численность        кол-во
работников, всего
в том числе:
10.1   производственного персонала          -//-
10.2   административного персонала          -//-
11     Среднемесячная заработная
плата, всего                        тенге
в том числе:
11.1   производственного персонала          -//-
11.2   административного персонала          -//-
12     Капитальный ремонт, приводящий к   тыс. тенге
увеличению стоимости основных
фондов
13     Затраты, осуществляемые за счет
прибыли (необходимо расшифровать)  тыс. тенге
14     Текущий (планово-предупредительный)
ремонт, выполняемый хозяйственным
способом, всего                      -//-
в том числе:
14.1   материалы                            -//-
14.2   оплата труда работников              -//-
14.3   социальный налог                     -//-
15     Расходы по сбыту,                    -//-
в том числе
15.1   заработная плата                     -//-
15.2   социальный налог                     -//-
16     Коммерческие (сверхнормативные)     %
потери                              тыс. Гкал
_________________________________________________________________
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись _____________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 14
к Инструкции об утверждении тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифной
сметы на услуги субъектов
естественных монополий
Наименование субъекта_________________
Тарифная смета на производство тепловой энергии
на____год
_________________________________________________________________
N     |    Наименование показателей *  |Единица  |Проект субъекта|
п/п   |                                |измерения| естественной  |
|                                |         |   монополии   |
______|________________________________|_________|_______________|
1   |                2               |    3    |       4       |
______|________________________________|_________|_______________|
I      Затраты на производство товаров   тыс. тенге
и предоставление услуг, всего
в том числе:
1      Материальные затраты, всего         -//-
в том числе:
1.1    сырье и материалы                   -//-
1.2    топливо                             -//-
1.3    ГСМ                                 -//-
1.4    энергия                             -//-
2      Затраты на оплату труда, всего      -//-
в том числе:
2.1    заработная плата                    -//-
2.2    социальный налог                    -//-
3      Амортизация                         -//-
4      Ремонт, всего                       -//-
в том числе:
4.1    капитальный ремонт, не приводящий   -//-
к росту стоимости основных
фондов
5      Услуги сторонних организаций        -//-
производственного характера
6      Налоги
7      Прочие затраты (необходимо
расшифровать)                       -//-
II     Расходы периода, всего              -//-
8      Общие и административные расходы,   -//-
всего
в том числе:
8.1    заработная плата административного  -//-
персонала
8.2    социальный налог                    -//-
8.3    амортизация                         -//-
8.4    налоговые платежи и сборы           -//-
8.5    командировочные                     -//-
8.6    представительские                   -//-
8.7    коммунальные услуги                 -//-
8.8    услуги связи                        -//-
8.9    оплата консалт, аудиторск,          -//-
маркет. услуг
8.10   услуги банка                        -//-
8.11   другие расходы                      -//-
(необходимо расшифровать)
9      Расходы на выплату вознаграждений   -//-
III    Всего затрат                        -//-
IV     Прибыль                             -//-
V      Всего доходов                       -//-
VI     Объем оказываемых услуг            тыс. Гкал
тыс. тенге
VII    Тариф
(без НДС)                          тенге/Гкал
Справочно:
10     Среднесписочная численность        кол-во
работников, всего
в том числе:
10.1   производственного персонала          -//-
10.2   административного персонала          -//-
11     Среднемесячная заработная
плата, всего                        тенге
в том числе:
11.1   производственного персонала          -//-
11.2   административного персонала          -//-
12     Капитальный ремонт, приводящий к   тыс. тенге
увеличению стоимости основных
фондов
13     Затраты, осуществляемые за счет
прибыли (необходимо расшифровать)   тыс. тенге
14     Текущий (планово-предупредительный)
ремонт, выполняемый хозяйственным
способом,                           тыс. тенге
в том числе:
14.1   материалы                            -//-
14.2   оплата труда работников              -//-
14.3   социальный налог                     -//-
_________________________________________________________________
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись _____________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 15
к Инструкции об утверждении тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифной
сметы на услуги субъектов
естественных монополий
Наименование субъекта_________________
Тарифная смета на услуги по передаче электрической
энергии и (или) по технической диспетчеризации отпуска
в сеть и потребления электрической энергии
на____год
_________________________________________________________________
N     |    Наименование показателей *  |Единица  |Проект субъекта|
п/п   |                                |измерения| естественной  |
|                                |         |   монополии   |
______|________________________________|_________|_______________|
1   |                2               |    3    |       4       |
______|________________________________|_________|_______________|
I      Затраты на производство товаров   млн. тенге
и предоставление услуг, всего
в том числе:
1      Материальные затраты, всего         -//-
в том числе:
1.1    сырье и материалы                   -//-
1.2    энергия                             -//-
1.3    топливо                             -//-
1.4    ГСМ                                 -//-
2      Пусковые расходы                    -//-
3      Услуги по облетам ЛЭП               -//-
4      Услуги ОДЦ Энергия                  -//-
5      Расходы на оплату труда,            -//-
в том числе:
5.1    заработная плата                    -//-

7.1      әкімшілік персоналдардың жалақысы  .-//-
7.2      әлеуметтік салық                   .-//-
7.3      амортизация                        .-//-
7.4      салық төлемдері мен алымдар        .-//-
7.5      іссапар                            .-//-
7.6      өкілдік                            .-//-
7.7      коммуналдық қызметтер              .-//-
7.8      байланыс қызметтері                .-//-
7.9      консалт., аудиторлық, маркет.
қызметтерге төлем                  .-//-
7.10     банк қызметтері                    .-//-
7.11     басқа шығыстар (таратып жазу
қажет)                             .-//-
8      Сыйақы төлеуге арналған шығыстар     .-//-
III    Барлық шығын                         .-//-
ІV     Пайда                                .-//-
V      Барлық табыстар                      .-//-
VІ     Көрсетілетін қызметтердің көлемі    мың кВтсағ
мың теңге
9      Нормативтік ысыраптар                   %
мың кВтсағ
VІI    Тариф (ҚҚС-сыз)                       теңге/
кВтсағ
Анықтама:
10     Қызметкерлердің тізім бойынша
орташа саны, барлығы                  саны
соның ішінде:
10.1     өндірістік персоналдың              .-//-
10.2     әкімшілік персоналдың               .-//-
11     Орташа айлық жалақы, барлығы          теңге
соның ішінде:
11.1     өндірістік персоналдың              .-//-
11.2     әкімшілік персоналдың               .-//-
12     Негізгі қорлар құнының өсуіне
әкелетін күрделі жөндеу             мың теңге
13     Пайда есебінен жүзеге асырылатын
шығындар (таратып жазу қажет)       мың теңге
14     Шаруашылық тәсілмен орындалатын
ағымдағы (жоспарлы-алдын алу)
жөндеу, барлығы                     мың теңге
соның ішінде:
14.1     материалдар                         .-//-
14.2     қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеу  .-//-
14.3     әлеуметтік салық                    .-//-
15     Өткізу жөніндегі шығыстар,            .-//-
соның ішінде:
15.1     жалақы                              .-//-
15.2     әлеуметтік салық                    .-//-
16     Коммерциялық (нормативтен тыс)
ысыраптар                               %
мың кВтсағ
____________________________________________________________________
* - шығындар қажет болғанда кеңейтілуі немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы _____________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Табиғи монополиялар субъектілерінің
қызметтеріне тарифтер (бағалар,
алымдар ставкаларын) және тарифтік
сметаны бекіту туралы нұсқаулыққа
13-қосымша
Субъектінің атауы __________________
Жылу энергиясын беру және (немесе) бөлу жөніндегі қызметтердің ___ жылғы тарифтік сметасы
____________________________________________________________________
Рет |     Көрсеткіштердің атауы*          |  Өлшем |Табиғи монополия
N  |                                     | бірлігі| субъектісінің
|                                     |        |     жобасы
____________________________________________________________________
1  |               2                     |   3    |        4
____________________________________________________________________
I      Тауарларды өндіру және қызметтерді
ұсыну шығындары, барлығы            мың теңге
соның ішінде:
1      Материалдық шығындар, барлығы         -//-
соның ішінде:
1.1      шикізат және материалдар            -//-
1.2      отын                                -//-
1.3      ЖЖМ                                .-//-
1.4      энергия                            .-//-
2      Еңбекке ақы төлеуге арналған
шығындар, барлығы                    .-//-
соның ішінде:                        .-//-
2.1      жалақы                             .-//-
2.2      әлеуметтік салық                   .-//-
3      Амортизация                          .-//-
4      Нормативтік ысыраптарға арналған
шығындар                            мың Гкал
мың теңге
5      Жөндеу, барлығы                       .-//-
соның ішінде:                         .-//-
5.1      негізгі қорлар құнының өсуіне
әкелмейтін күрделі жөндеу           .-//-
6      Тарапты ұйымдардың өндірістік
сипаттағы қызметтері                  .-//-
7      Өзге шығындар (таратып жазу қажет)    .-//-
II     Кезең шығыстары, барлығы              .-//-
8      Жалпы әкімшілік шығыстар, барлығы
соның ішінде:                         .-//-
8.1      әкімшілік персоналдардың жалақысы   .-//-
8.2      әлеуметтік салық                    .-//-
8.3      амортизация                         .-//-
8.4      салық төлемдері мен алымдар         .-//-
8.5      іссапар                             .-//-
8.6      өкілдік                             .-//-
8.7      коммуналдық қызметтер               .-//-
8.8      байланыс қызметтері                 .-//-
8.9      консалт., аудиторлық, маркет.
қызметтерге төлем                   .-//-
8.10     банк қызметтері                     .-//-
8.11     басқа шығыстар (таратып жазу
қажет)                              .-//-
9      Сыйақы төлеуге арналған шығыстар      .-//-
III    Барлық шығын                          .-//-
ІV     Пайда                                 .-//-
V      Барлық табыстар                       .-//-
VІ     Көрсетілетін қызметтердің көлемі    мың Гкал
мың теңге
VІI    Тариф (ҚҚС-сыз)                     теңге/Гкал
Анықтама:
10     Қызметкерлердің тізім бойынша
орташа саны, барлығы                  саны
соның ішінде:
10.1     өндірістік персоналдың              .-//-
10.2     әкімшілік персоналдың               .-//-
11     Орташа айлық жалақы, барлығы          теңге
соның ішінде:
11.1     өндірістік персоналдың              .-//-
11.2     әкімшілік персоналдың               .-//-
12     Негізгі қорлар құнының өсуіне
әкелетін күрделі жөндеу             мың теңге
13     Пайда есебінен жүзеге асырылатын
шығындар (таратып жазу қажет)       мың теңге
14     Шаруашылық тәсілмен орындалатын
ағымдағы (жоспарлы-алдын алу)
жөндеу, барлығы                     мың теңге
соның ішінде:
14.1     материалдар                         .-//-
14.2     қызметкерлердің еңбегіне
ақы төлеу                           .-//-
14.3     әлеуметтік салық                    .-//-
15     Өткізу жөніндегі шығыстар,            .-//-
соның ішінде:
15.1     жалақы                              .-//-
15.2     әлеуметтік салық                    .-//-
16     Коммерциялық (нормативтен тыс)
ысыраптар                               %
мың Гкал
____________________________________________________________________
* - шығындар қажет болғанда кеңейтілуі немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы ____________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Табиғи монополиялар субъектілерінің
қызметтеріне тарифтер (бағалар,
алымдар ставкаларын) және тарифтік
сметаны бекіту туралы нұсқаулыққа
14-қосымша
Субъектінің атауы __________________
Жылу энергиясын өндірудің _______ жылға арналған тарифтік сметасы
____________________________________________________________________
Рет |     Көрсеткіштердің атауы*          |  Өлшем |Табиғи монополия
N  |                                     | бірлігі| субъектісінің
|                                     |        |     жобасы
____________________________________________________________________
1  |               2                     |   3    |        4
____________________________________________________________________
I      Тауарларды өндіру және қызметтерді
ұсыну шығындары, барлығы            мың теңге
соның ішінде:
1      Материалдық шығындар, барлығы         -//-
соның ішінде:
1.1      шикізат және материалдар            -//-
1.2      отын                                -//-
1.3      ЖЖМ                                .-//-
1.4      энергия                            .-//-
2      Еңбекке ақы төлеуге арналған
шығындар, барлығы                    .-//-
соның ішінде:                        .-//-
2.1      жалақы                             .-//-
2.2      әлеуметтік салық                   .-//-
3      Амортизация                          .-//-
4      Жөндеу, барлығы                      .-//-
соның ішінде:                        .-//-
4.1      негізгі қорлар құнының өсуіне
әкелмейтін күрделі жөндеу          .-//-
5      Тарапты ұйымдардың өндірістік
сипаттағы қызметтері                 .-//-
6      Салықтар
7      Өзге шығындар (таратып жазу қажет)   .-//-
II     Кезең шығыстары, барлығы             .-//-
8      Жалпы әкімшілік шығыстар, барлығы
соның ішінде:                        .-//-
8.1      әкімшілік персоналдардың
жалақысы                           .-//-
8.2      әлеуметтік салық                   .-//-
8.3      амортизация                        .-//-
8.4      салық төлемдері мен алымдар        .-//-
8.5      іссапар                            .-//-
8.6      өкілдік                            .-//-
8.7      коммуналдық қызметтер              .-//-
8.8      байланыс қызметтері                .-//-
8.9      консалт., аудиторлық, маркет.
қызметтерге төлем                  .-//-
8.10     банк қызметтері                    .-//-
8.11     басқа шығыстар (таратып жазу
қажет)                             .-//-
9      Сыйақы төлеуге арналған шығыстар     .-//-
III    Барлық шығын                         .-//-
ІV     Пайда                                .-//-
V      Барлық табыстар                      .-//-
VІ     Көрсетілетін қызметтердің көлемі    мың Гкал
мың теңге
VІI    Тариф (ҚҚС-сыз)                     теңге/Гкал
Анықтама:
10     Қызметкерлердің тізім бойынша
орташа саны, барлығы                  саны
соның ішінде:
10.1     өндірістік персоналдың              .-//-
10.2     әкімшілік персоналдың               .-//-
11     Орташа айлық жалақы, барлығы          теңге
соның ішінде:
11.1     өндірістік персоналдың              .-//-
11.2     әкімшілік персоналдың               .-//-
12     Негізгі қорлар құнының өсуіне
әкелетін күрделі жөндеу             мың теңге
13     Пайда есебінен жүзеге асырылатын
шығындар (таратып жазу қажет)       мың теңге
14     Шаруашылық тәсілмен орындалатын
ағымдағы (жоспарлы-алдын алу)
жөндеу, барлығы                     мың теңге
соның ішінде:
14.1     материалдар                         .-//-
14.2     қызметкерлердің еңбегіне
ақы төлеу                           .-//-
14.3     әлеуметтік салық                    .-//-
___________________________________________________________________
* - шығындар қажет болғанда кеңейтілуі немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы ________________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Табиғи монополиялар субъектілерінің
қызметтеріне тарифтер (бағалар,
алымдар ставкаларын) және тарифтік
сметаны бекіту туралы нұсқаулыққа
15-қосымша
Субъектінің атауы __________________
Электр энергиясын беру және (немесе) желіге босату мен электр энергиясын тұтынуды техникалық диспетчерлеу жөніндегі қызметтердің _______ жылға арналған тарифтік сметасы
____________________________________________________________________
Рет |     Көрсеткіштердің атауы*          |  Өлшем |Табиғи монополия
N  |                                     | бірлігі| субъектісінің
|                                     |        |     жобасы
____________________________________________________________________
1  |               2                     |   3    |        4
____________________________________________________________________
І      Тауарларды өндіру және қызметтерді
ұсыну шығындары, барлығы            млн. теңге
соның ішінде:
1      Материалдық шығындар, барлығы         .-//-
соның ішінде:                         .-//-
1.1      шикізат және материалдар            .-//-
1.2      энергия                             .-//-
1.3.     отын                                .-//-
1.4.     ЖЖМ                                 .-//-
2      Іске қосу шығыстары                   .-//-
3      ЭБЖ ұшып қарау жөніндегі қызметтер    .-//-
4      Энергия ЖДО қызметтері                .-//-
5      Еңбекке ақы төлеуге арналған шығыстар .-//-
соның ішінде:                         .-//-
5.1      жалақы                              .-//-

5.2    социальный налог                    -//-
6      Ремонт                              -//-
в том числе:
6.1    капитальный ремонт, не приводящий   -//-
к увеличению стоимости основных
фондов
7      Амортизация                         -//-
8      Технологический расход
электроэнергии                      -//-
9      Затраты, связанные с совершенствов.
технологии                          -//-
10     Услуги сторонних организаций        -//-
в том числе
10.1   отопление и ГВС
10.2   холодное водоснабжение и            -//-
канализация
10.3   прочие (вывоз мусора,               -//-
дератизация и др.)
10.4   услуги связи                        -//-
11     Прочие затраты (необходимо
расшифровать)                       -//-
II     Расходы периода, всего              -//-
12     Общие и административные расходы,   -//-
всего
в том числе:
12.1   заработная плата административного  -//-
персонала
12.2   социальный налог                    -//-
12.3   налоги
12.4   амортизация                         -//-
12.5   услуги связи                        -//-
12.6   коммунальные услуги                 -//-
12.7   командировочные                     -//-
12.8   оплата консульт, аудиторск, информ, -//-
юридические и прочих услуг
12.9   охрана труда                        -//-
12.10  пожарная и вневедомственная охрана  -//-
12.11  другие расходы                      -//-
(необходимо расшифровать)
13     Расходы на выплату вознаграждений   -//-
III    Всего затрат                        -//-
IV     Прибыль                             -//-
V      Всего доходов                       -//-
VI     Объем оказываемых услуг            млн. кВтч
VII    Тариф
(без НДС)                          тенге/кВтч
Справочно:
14     Среднесписочная численность        кол-во
работников, всего
в том числе:
14.1   производственного персонала          -//-
14.2   административного персонала          -//-
15     Среднемесячная заработная
плата, всего                        тенге
в том числе:
15.1   производственного персонала          -//-
15.2   административного персонала          -//-
16     Капитальный ремонт, приводящий к   млн. тенге
увеличению стоимости основных
фондов
17     Затраты, осуществляемые за счет
прибыли (расшифровка)              млн. тенге
18     Текущий (планово-предупредительный)
ремонт, выполняемый хозяйственным
способом,                          млн. тенге
в том числе:

5.2      әлеуметтік салық                    .-//-
6      Жөндеу                                .-//-
соның ішінде:                         .-//-
6.1      негізгі қорлар құнының өсуіне
әкелмейтін күрделі жөндеу           .-//-
7      Амортизация                           .-//-
8      Электр энергиясының технологиялық
шығысы                                .-//-
9      Технологияларды жетілдірумен
байланысты шығындар                   .-//-
10     Тарапты ұйымдардың қызметтері         .-//-
соның ішінде:                         .-//-
10.1     жылу беру және ыстық сумен
жабдықтау                           .-//-
10.2     суық сумен жабдықтау және арна      .-//-
10.3     өзгелер (қоқыс шығару, дератизация
және басқа)                         .-//-
10.4     байланыс қызметтері                 .-//-
11     Өзге шығындар (таратып жазу қажет)    .-//-
II     Кезең шығыстары, барлығы              .-//-
12     Жалпы әкімшілік шығыстар, барлығы     .-//-
соның ішінде:
12.1     әкімшілік персоналдардың жалақысы   .-//-
12.2     әлеуметтік салық                    .-//-
12.3     салықтар                            .-//-
12.4     амортизация                         .-//-
12.5     байланыс қызметтері                 .-//-
12.6     коммуналдық қызметтер               .-//-
12.7     іссапар                             .-//-
12.8     консультациялық, аудиторлық,
ақпараттық, заң және өзге
қызметтерге ақы төлеу               .-//-
12.9     еңбекті қорғау                      .-//-
12.10    өрт және ведомстводан тыс күзет     .-//-
12.11    басқа шығыстар (таратып жазу
қажет)                              .-//-
13     Сыйақы төлеуге шығыстар               .-//-
III    Барлық шығын                          .-//-
IV     Пайда                                 .-//-
V      Барлық табыстар                       .-//-
VI     Көрсетілетін қызметтердің көлемі    млн.кВтсағ
VII    Тариф (ҚҚС-сыз)                       теңге/
кВтсағ
Анықтама:
14     Қызметкерлердің тізім бойынша
орташа саны, барлығы                  саны
соның ішінде:
14.1     өндірістік персоналдың              .-//-
14.2     әкімшілік персоналдың               .-//-
15     Орташа айлық жалақы, барлығы          теңге
соның ішінде:
15.1     өндірістік персоналдың              .-//-
15.2     әкімшілік персоналдың               .-//-
16     Негізгі қорлар құнының өсуіне
әкелетін күрделі жөндеу             млн.теңге
17     Пайда есебінен жүзеге асырылатын
шығындар (таратып жазу қажет)       млн.теңге
18     Шаруашылық тәсілмен орындалатын
ағымдағы (жоспарлы-алдын алу)
жөндеу, барлығы                     млн.теңге
соның ішінде:

18.1   материалы                            -//-
18.2   оплата труда работников              -//-
18.3   социальный налог                     -//-
19     Нормативные                            %
потери                              млн. кВтч
_________________________________________________________________
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись _____________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 16
к Инструкции об утверждении тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифной
сметы на услуги субъектов
естественных монополий
Наименование субъекта_________________
Тарифная смета на общедоступные
услуги почтовой связи на____год*
_________________________________________________________________
N     |    Наименование показателей ** |Единица  |Проект субъекта|
п/п   |                                |измерения| естественной  |
|                                |         |   монополии   |
______|________________________________|_________|_______________|
I      Затраты на производство товаров  тыс. тенге
и предоставление услуг (товаров,
работ)
1      Материальные затраты, в том
числе:
1.1.   Материалы, в том числе:             -//-
1.1.1. эксплуатационные материалы для      -//-
оказания почтовых услуг (шпагат,
сургуч, бумага крафт, пломбы,
именные вещи и т.п.)
1.1.2. бланочная продукция                 -//-
1.1.3. расходы по приобретению знаков      -//-
почтовой оплаты
1.2.   Топливо                             -//-
1.3.   Энергия                             -//-
2      Затраты на оплату труда, в том
числе:                              -//-
2.1.   Заработная плата                    -//-
2.2.   Социальный налог                    -//-
3      Амортизация основных средств и
нематериальных активов              -//-
4      Капитальный ремонт основных
средств                             -//-
5      Текущий ремонт основных средств     -//-
6      Оплата услуг сторонних организа-
ций, в том числе:                   -//-
6.1.   Сервисное обслуживание техники      -//-
6.2.   Коммунальные услуги                 -//-
6.3.   Услуги связи                        -//-
6.4.   Консультационные услуги             -//-
6.5.   Расходы по перевозке и доставке
почты наемным транспортом           -//-
6.6.   Аренда помещений                    -//-

18.1     жөндеуге материалдар                .-//-
18.2     жалақы                              .-//-
18.3     әлеуметтік салық                    .-//-
19     Нормативтік ысыраптар                   %
млн. кВтсағ
___________________________________________________________________
* -  шығындар қажет болғанда кеңейтілуі немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы _______________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Табиғи монополиялар субъектілерінің
қызметтеріне тарифтер (бағалар,
алымдар ставкаларын) және тарифтік
сметаны бекіту туралы нұсқаулыққа
16-қосымша
Субъектінің атауы __________________
Пошта байланысын жалпы қол жетімді қызметтерінің
_______ жылға* арналған тарифтік сметасы
____________________________________________________________________
Рет |     Көрсеткіштердің атауы**         |  Өлшем |Табиғи монополия
N  |                                     | бірлігі| субъектісінің
|                                     |        |     жобасы
____________________________________________________________________
1  |               2                     |   3    |        4
____________________________________________________________________
І      Тауарларды өндіру және қызметтерді
(тауарларды, жұмыстарды) ұсыну
шығындары                          млн. теңге
1      Материалдық шығындар,                 -//-
соның ішінде:                         -//-
1.1    Материалдар, соның ішінде             -//-
1.1.1. пошта қызметтерін көрсету үшін
пайдаланылатын материалдар (жіп,
сүргіш, крафт қағазы, пломбалар,
атаулы заттар және т.б.)              -//-
1.1.2.      бланк өнімдері                   -//-
1.1.3       пошта төлемінің белгілерін алу   -//-
1.2.     Отын                                -//-
1.3.     Энергия                             -//-
2      Еңбекке ақы төлеуге арналған
шығындар, соның ішінде                -//-
2.1.   Жалақы                                -//-
2.2.   Әлеуметтік салық                      -//-
3      Негізгі құралдар мен материалдық
емес активтердің амортизациясы        -//-
4      Негізгі құралдарды күрделі жөндеу     -//-
5      Негізгі құралдарды ағымдағы жөндеу    -//-
6      Тарапты ұйымдардың қызметін ақы
төлеу, соның ішінде                   -//-
6.1.   Техникаға сервистік қызмет көрсету    -//-
6.2.   Коммуналдық қызметтер                 -//-
6.3.   Байланыс қызметтері                   -//-
6.4.   Консультациялық қызметтер             -//-
6.5.   Поштаны жалдамалы көлікпен
тасымалдау және жеткізу бойынша
шығыстар                              -//-
6.6.   Үй-жайларды жалға алу                 -//-

6.7.   Другие
7      Другие затраты                      -//-
II     Расходы периода                     -//-
8      Общие и административные            -//-
расходы
8.1.   Материалы                           -//-
8.2.   Заработная плата администра-
тивного персонала                   -//-
8.3.   Социальный налог                    -//-
8.4.   Налоговые платежи                   -//-
8.5.   Амортизация основных средств и
нематериальных активов              -//-
8.6.   Оплата услуг сторонних органи-
заций, в том числе:                 -//-
8.6.1. сервисное обслуживание техники      -//-
8.6.2. коммунальные услуги                 -//-
8.6.3. услуги связи                        -//-
8.6.4. консультационные услуги             -//-
8.6.5. информационные услуги               -//-
8.6.6. аудиторские услуги                  -//-
8.6.7. полиграфические услуги              -//-
8.6.8. аренда помещений                    -//-
8.6.9. другие                              -//-
9      Расходы на выплату процентов        -//-
10     Расходы по реализации               -//-
II     Прочие расходы                      -//-
III    Всего затрат (I + II)               -//-
IV     Всего доходов                       -//-
V      Объем предоставленных услуг      в нату-
ральном
выраже-
нии
VI     Тариф (без НДС)                   тенге
VII    Справочно
12     Среднесписочная численность
персонала, в том числе:           человек
12.1   Производственный персонал           -//-
12.2   Вспомогательный персонал            -//-
12.3   Административный персонал           -//-
13     Среднемесячная заработная          тенге
плата, в том числе:
13.1   Производственный персонал           -//-
13.2   Вспомогательный персонал            -//-
13.3   Административный персонал           -//-
14     Капитальный ремонт, приводящий
к увеличению стоимости основных
средств                             -//-
15     Текущий ремонт, выполняемый
хозяйственным способом              -//-
-------------------------------------------------------------------
Примечание:
* - предоставляется отдельно по каждому виду оказываемых услуг, подлежащих государственному регулированию в соответствии с законодательством о естественных монополиях.
По состоянию на 1 октября 2003 года:
- пересылка простого письма
- пересылка простой бандероли
- пересылка простой почтовой карточки
** - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены.
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 17
к Инструкции об утверждении тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифной
сметы на услуги субъектов
естественных монополий
Наименование субъекта_________________
Тарифная смета на услуги телекоммуникаций
с использованием сети местных линий на____год*
_________________________________________________________________
N     |    Наименование показателей ** |Единица  |Принято уполно-|
п/п   |                                |измерения|моченным орга- |
|                                |         |ном            |
______|________________________________|_________|_______________|
I      Затраты на производство товаров   тыс.тенге
и предоставление услуг (товаров,
работ)
1      Материальные затраты, в том
числе:                              -//-

6.7.   Басқалар                              -//-
7      Басқа шығындар                        -//-
ІІ     Кезең шығыстары                       -//-
8      Жалпы және әкiмшiлiк шығыстар         -//-
8.1.   Материалдар                           -//-
8.2.   Әкiмшiлiк персоналдардың жалақысы     -//-
8.3.   Әлеуметтiк салық                      -//-
8.4.   Салық төлемдерi                       -//-
8.5.   Негiзгi құралдар мен материалдық
емес активтердің амортизациясы        -//-
8.6.   Тарапты ұйымдардың қызметіне
ақы төлеу, оның ішінде:               -//-
8.6.1.      техникаға сервистік қызмет
көрсету                          -//-
8.6.2.      коммуналдық қызметтер            -//-
8 6.3.      байланыс қызметтері              -//-
8.6.4.      консультациялық қызметтер         -//-
8.6.5.      ақпараттық қызметтер             -//-
8 6.6.      аудиторлық қызметтер             -//-
8.6.7.      полиграфиялық қызметтер          -//-
8.6 8.      үй-жайларды жалға алу            -//-
8.6.9.      басқалар                         -//-
9      Пайыздарды төлеуге арналған шығыстар  -//-
10     Iске асыру жөнiндегі шығыстар         -//-
11     Өзге шығыстар                         -//-
ІІІ    Барлық шығын (І + ІI)                 -//-
IV     Барлық табыстар                       -//-
V      Көрсетiлетiн қызметтердiң көлемi      заттай
көрсеткіш.
тегі
VІ     Тариф (ҚҚС-сыз)                       -//-
VII    Анықтама                              -//-
12     Қызметкерлердің тiзiм бойынша
орташа саны, соның iшiнде:            адам
12.1   Өндiрiстiк персоналдың                -//-
12.2   Көмекшi персоналдың                   -//-
12.3   Әкiмшiлiк персоналдың                 -//-
13     Орташа айлық жалақы, соның iшiнде:    теңге
13.1   Өндiрiстiк персоналдың                -//-
13.2   Көмекшi персоналдың                   -//-
13.3   Әкiмшiлiк персоналдың                 -//-
14     Негізгi құралдар құнының өсуiне
әкелетiн күрделi жөндеу               -//-
15     Шаруашылық тәсiлмен орындалатын
ағымдағы жөндеу                       -//-
___________________________________________________________________
Ескерту:
* - табиғи монополиялар туралы заңнамаға сәйкес мемлекеттік peттeугe жататын, көрсетілетін қызметтердің әрбiр түрі бойынша жеке ұсынылады.
2003 жылғы 1 қазандағы жай-күйi бойынша:
- жай хат салып жiберу
- жай бандероль салып жіберу
- жай пошта карточкасын салып жiберу
** - шығындар қажет болғанда кеңейтілуі немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы ________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Табиғи монополиялар субъектілерінің
қызметтеріне тарифтер (бағалар,
алымдар ставкаларын) және тарифтік
сметаны бекіту туралы нұсқаулыққа
17-қосымша
Субъектінің атауы __________________
Жергiлiктi желi тораптарын пайдалана отырып, телекоммуникациялар қызметтерiнiң ______ жылға* арналған тарифтiк сметасы
____________________________________________________________________
Рет |     Көрсеткіштердің атауы**         |  Өлшем |Табиғи монополия
N  |                                     | бірлігі| субъектісінің
|                                     |        |     жобасы
____________________________________________________________________
1  |               2                     |   3    |        4
____________________________________________________________________
І       Тауарларды өндiру және қызметтердi
(тауарларды, жұмыстарды) ұсыну
шығындары                           мың теңге
1       Материалдық шығындар, соның iшiнде:   -//-

6.5.1 аудиторские, консалтинговые
и информационные услуги              -//-
6.5.2 услуги банка                         -//-
6.6   командировочные расходы              -//-
6.7   представительские расходы            -//-
6.8   налоги                               -//-
6.9   другие расходы (необходимо
расшифровать)                        -//-
7     Расходы на выплату
вознаграждений (интереса)            -//-
III   Всего затрат                         -//-
IV    Прибыль                              -//-
V     Всего доходов                        -//-
VI    Объем оказанных услуг                натуральн.
выраж.
тыс.тенге
VII   Тариф (без НДС)                      тенге/1
продукции
8     Справочно:
8.1   Среднесписочная числен-
ность работников, всего              человек
в том числе:
8.1.1 производственного
персонала                            -//-
8.1.2 административного
персонала                            -//-
8.2   Среднемесячная заработная
плата, всего                         тенге
в том числе:
8.2.1 производственного                    -//-
персонала
8.2.2 административного
персонала                            -//-
8.3   Капитальный ремонт,
приводящий к увеличению
стоимости основных средств           тыс.тенге
8.4   Капитальные вложения,
осуществляемые за счет
прибыли и (или) амортиза-
ционных отчислений
(необходимо расшифровать)            -//-
8.5   Текущий (планово-предупреди-
тельный ремонт, выполняемый
хозяйственным способом, всего        -//-
в том числе:
8.5.1 материалы                            -//-
8.5.2 заработная плата                     -//-
8.5.3 социальный налог                     -//-
-------------------------------------------------------------------
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
** - предоставляется раздельно по каждому виду оказываемых услуг портов, подлежащих государственному регулированию в соответствии с законодательством о естественных монополиях
По состоянию на 1 октября 2003 года:
- погрузо-разгрузочные работы, выполняемые силами и средствами морского порта;
- погрузо-разгрузочные работы, выполняемые силами и средствами клиента;
- корабельные услуги;
- маячные услуги;
- причальные услуги;
- услуги за проход каналом;
- якорные услуги;
- швартовые услуги;
- услуги в сфере природоохранных мероприятий;
- карантинные услуги.
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 25
к Инструкции об утверждении тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифной
сметы на услуги субъектов
естественных монополий
Наименование субъекта_________________
Тарифная смета на аэронавигационное обслуживание
воздушных судов в воздушном пространстве Республики
Казахстан на _______год
___________________________________________________________________
N     |Наименование показа- |Единица  |Проект субъекта естествен-
п/п   |телей*               |измерения|ной монополии
|                     |         |----------------------------
|                     |         |для   |для казах-|для казах-
|                     |         |иност-|станских  |станских
|                     |         |ранных|авиакомпа-|авиакомпа-
|                     |         |авиа- |ний, осу- |ний, осу-
|                     |         |компа-|ществляю- |ществляю-
|                     |         |ний   |щих регу- |щих между-
|                     |         |      |лярные    |народные
|                     |         |      |внутренние|воздушные
|                     |         |      |воздушные |перевозки,
|                     |         |      |перевозки |а также
|                     |         |      |          |нерегуляр-
|                     |         |      |          |ные внут-
|                     |         |      |          |ренние
|                     |         |      |          |воздушные
|                     |         |      |          |перевозки
______|_____________________|_________|______|__________|__________
1  |          2          |    3    |   4  |     5    |    6
______|_____________________|_________|______|__________|__________
I      Затраты на производ-
ство товаров и пре-
доставление услуг,
всего                 тыс.тенге
в том числе:
1      Материальные затраты,
всего
в том числе:
1.1    материалы                 -//-
1.2    топливо                   -//-
1.3    электроэнергия            -//-
2      Затраты на оплату
труда, всего              -//-
в том числе:
2.1    заработная плата          -//-
2.2    социальный налог          -//-
3      Амортизация основных
средств и немате-
риальных активов          -//-
4      Ремонт, всего             -//-
в том числе:
4.1    капитальный ремонт,
не приводящий к уве-
личению стоимости
основных средств          -//-
5      Прочие затраты,
всего                     -//-
в том числе:
5.1    услуги связи              -//-
5.2    командировочные
расходы                   -//-
5.3    канцелярские
расходы                   -//-
5.4    подготовка кадров         -//-
5.5    другие затраты,
(необходимые рас-
шифровать)                -//-
II     Расходы периода,
всего                     -//-
6      Общие и административ-
ные расходы, всего        -//-
в том числе:
6.1    заработная плата
административного
персонала                 -//-
6.2    социальный налог          -//-
6.3    услуги банка              -//-
6.4    амортизация основных
средств и нематериаль-
ных активов               -//-
6.5    коммунальные услуги       -//-
6.6    услуги сторонних
организаций               -//-
в том числе:
6.6.1  аудиторские услуги        -//-
6.6.2  консалтинговые услуги     -//-
6.6.3  информационные услуги     -//-
6.7    командировочные
расходы                   -//-
6.8    представительские
расходы                   -//-
6.9    налоги                    -//-
6.10   другие расходы (необ-
ходимо расшифровать)      -//-
7      Расходы на выплату
вознаграждения
(интереса)                -//-
III    Всего затрат              -//-
IV     Прибыль                   -//-
V      Всего доходов             -//-
VI     Объем оказанных услуг     самолето
км
тыс.тенге
VII    Тариф (без НДС)           тенге
8      Справочно:
8.1    Среднесписочная числен-
ность работников,         человек
в том числе:
8.1.1  производственного
персонала                 -//-
8.1.2  административного
персонала                 -//-
8.2    Среднемесячная заработ-
ная плата, всего          тенге
в том числе:
8.2.1  производственного         -//-
персонала
8.2.2  административного
персонала                 -//-
8.3    Капитальный ремонт,
приводящий к увеличению
стоимости основных
средств                   тыс.тенге
8.4    Капитальные вложения,
осуществляемые за счет
прибыли и (или)
амортизационных отчис-
лений (необходимо
расшифровать)             -//-
8.5    Текущий ремонт, выпол-
няемый хозяйственным
способом, всего           -//-
в том числе:
8.5.1  материалы на ремонт       -//-
8.5.2  заработная плата          -//-
8.5.3  социальный налог          -//-
-------------------------------------------------------------------
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 26
к Инструкции об утверждении тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифной
сметы на услуги субъектов
естественных монополий
Наименование субъекта_________________
Тарифная смета за аэронавигационное обслуживание
воздушных судов в районе аэродрома на _________год
___________________________________________________________________
N     |Наименование показа- |Единица  |Проект субъекта естествен-
п/п   |телей*               |измерения|ной монополии
|                     |         |----------------------------
|                     |         |для   |для казах-|для казах-
|                     |         |иност-|станских  |станских
|                     |         |ранных|авиакомпа-|авиакомпа-
|                     |         |авиа- |ний, осу- |ний, осу-
|                     |         |компа-|ществляю- |ществляю-
|                     |         |ний   |щих регу- |щих между-
|                     |         |      |лярные    |народные
|                     |         |      |внутренние|воздушные
|                     |         |      |воздушные |перевозки,
|                     |         |      |перевозки |а также
|                     |         |      |          |нерегуляр-
|                     |         |      |          |ные внут-
|                     |         |      |          |ренние
|                     |         |      |          |воздушные
|                     |         |      |          |перевозки
______|_____________________|_________|______|__________|__________
1  |          2          |    3    |   4  |     5    |    6
______|_____________________|_________|______|__________|__________
I      Затраты на производ-
ство товаров и пре-
доставление услуг,
всего                 тыс.тенге
в том числе:
1      Материальные затраты,
всего
в том числе:
1.1    материалы                 -//-
1.2    топливо                   -//-
1.3    электроэнергия            -//-
2      Затраты на оплату
труда, всего              -//-
в том числе:
2.1    заработная плата          -//-
2.2    социальный налог          -//-
3      Амортизация основных
средств и немате-
риальных активов          -//-
4      Ремонт, всего             -//-
в том числе:
4.1    капитальный ремонт,
не приводящий к уве-
личению стоимости
основных средств          -//-
5      Прочие затраты,
всего                     -//-
в том числе:
5.1    услуги связи              -//-
5.2    командировочные
расходы                   -//-
5.3    канцелярские
расходы                   -//-
5.4    подготовка кадров         -//-
5.5    другие затраты,
(необходимые рас-
шифровать)                -//-
II     Расходы периода,
всего                     -//-
6      Общие и административ-
ные расходы, всего        -//-
в том числе:
6.1    заработная плата
административного
персонала                 -//-
6.2    социальный налог          -//-
6.3    услуги банка              -//-
6.4    амортизация основных
средств и нематериаль-
ных активов               -//-
6.5    коммунальные услуги       -//-
6.6    услуги сторонних
организаций               -//-
в том числе:
6.6.1  аудиторские услуги        -//-
6.6.2  консалтинговые услуги     -//-
6.6.3  информационные услуги     -//-
6.7    командировочные
расходы                   -//-
6.8    представительские
расходы                   -//-
6.9    налоги                    -//-
6.10   другие расходы (необ-
ходимо расшифровать)      -//-
7      Расходы на выплату
вознаграждения
(интереса)                -//-
III    Всего затрат              -//-
IV     Прибыль                   -//-
V      Всего доходов             -//-
VI     Объем оказанных услуг     тонн
тыс.тенге
VII    Тариф (без НДС)           тенге
8      Справочно:
8.1    Среднесписочная числен-
ность работников,         человек
в том числе:
8.1.1  производственного
персонала                 -//-
8.1.2  административного
персонала                 -//-
8.2    Среднемесячная заработ-
ная плата, всего          тенге
в том числе:
8.2.1  производственного         -//-
персонала
8.2.2  административного
персонала                 -//-
8.3    Капитальный ремонт,
приводящий к увеличению
стоимости основных
средств                   тыс.тенге
8.4    Капитальные вложения,
осуществляемые за счет
прибыли и (или)
амортизационных отчис-
лений (необходимо
расшифровать)             -//-
8.5    Текущий ремонт, выпол-
няемый хозяйственным
способом, всего           -//-
в том числе:
8.5.1  материалы на ремонт       -//-
8.5.2  заработная плата          -//-
8.5.3  социальный налог          -//-
-------------------------------------------------------------------
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 27
к Инструкции об утверждении тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифной
сметы на услуги субъектов
естественных монополий
Наименование субъекта________________
Тарифная смета на аэропортовые услуги**, на _____ год
_________________________________________________________________
N     |    Наименование показателей     |Единица  |Проект субъек- |
п/п   |                                 |измерения|та естествен-  |
|                                 |         |ной монополии  |
______|_________________________________|_________|_______________|

6.5.1  аудиторлық, консалтингiлiк және
ақпараттық қызметтер               -//-
6.5.2    банк қызметтерi                  -//-
6.6      iссапар шығыстары                -//-
6.7      өкiлдiк шығыстар                 -//-
6.8      салықтар                         -//-
6.9      басқа шығыстар (таратып жазу
қажет)                           -//-
7      Сыйақыға (мүддесi үшiн)
төленетiн шығыстар                 -//-
III    Барлық шығын                       -//-
IV     Пайда                              -//-
V      Барлық табыстар                    -//-
VІ     Көрсетілген қызметтердің көлемі   заттай
көрсеткіш
мың теңге
VІІ    Тариф (ҚҚС-сыз)                   теңге/1
өнімге
8      Анықтама:                          -//-
8.1    Қызметкерлердiң тiзiм бойынша
орташа саны, барлығы               адам
соның iшiнде:
8.1.1    өндiрiстiк персоналдың           -//-
8.1.2    әкiмшiлiк персоналдың            -//-
8.2    Орташа айлық жалақы, барлығы       теңге
соның iшiнде:
8.2.1    өндiрiстiк персоналдың           -//-
8.2.2    әкiмшiлiк персоналдың            -//-
8.3    Негiзгi құралдар құнының өсуiне    мың
әкелетiн күрделi жөндеу           теңге
8.4    Пайда және (немесе) амортизация.
лық аударымдар есебiнен жүзеге
асырылатын күрделi жұмсаулар       -//-
(таратып жазу қажет)
8.5    Шаруашылық тәсiлмен орындалатын
ағымдағы (жоспарлы-алдын алу)
жөндеу, барлығы                    -//-
соның iшiнде:
8.5.1    материалдар                      -//-
8.5.2    жалақы                           -//-
8.5.3    әлеуметтiк салық                 -//-
___________________________________________________________________
* - шығындар қажет болғанда кеңейтiлуi немесе толықтырылуы мүмкiн
** - табиғи монополиялар туралы заңнамаға сәйкес мемлекеттік реттеуге жататын, көрсетілетін қызметтердің әрбір түрі бойынша жеке ұсынылады
(2003 жылғы 1 қазандағы жай-күйі бойынша):
- теңіз портының күштері және құралдарымен орындалатын тиеу-түсіру жұмыстары;
- клиенттің күштері және құралдарымен орындалатын тиеу-түсіру жұмыстары;
- кеме қызметтері;
- манар қызметтері;
- айлақ қызметтері;
- арна арқылы өту қызметтері;
- зәкір қызметтері;
- арқандау қызметтері;
- табиғатты қорғау іс-шаралары аясындағы қызметтер;
- карантиндік қызметтер.
Қолы _________________________________________
(Табиғи монополия субъектiсiнің басшысы)
M.О.
Табиғи монополиялар субъектілерінің
қызметтеріне тарифтер (бағалар,
алымдар ставкаларын) және тарифтік
сметаны бекіту туралы нұсқаулыққа
25-қосымша
Субъектiнiң атауы _______________________
Қазақстан Республикасының әуе кеңістігінде әуе кемелеріне аэронавигациялық қызмет көрсету үшін ________ жылға арналған тарифтік смета
____________________________________________________________________
Рет |                           |       |Табиғи монополия субъекті.
N  |                           |       |        сінің жобасы
|                           | Өлшем |___________________________
|                           |бірлігі|шетел | тұрақты |халықара.
|  Көрсеткіштердің атауы*   |       |авиа. |ішкі әуе | лық әуе
|                           |       | ком. | тасыма. |тасымалы,
|                           |       |пания.|  лын    |сондай-ақ
|                           |       | лары | жүзеге  | тұрақты
|                           |       | үшін |асыратын |емес ішкі
|                           |       |      |қазақстан.әуе тасы.
|                           |       |      |   дық   |  малын
|                           |       |      | авиаком.| жүзеге
|                           |       |      |паниялар |асыратын
|                           |       |      | үшін    |қазақстан.
|                           |       |      |         | дық авиа.
|                           |       |      |         |авиакомпа.
|                           |       |      |         | ниялар
|                           |       |      |         |  үшін
____________________________________________________________________
1  |               2           |   3   |  4   |    5    |    6
____________________________________________________________________
I      Тауарларды өндiру және
қызметтердi ұсыну
шығындары, барлығы       мың теңге
соның iшiнде:
1      Материалдық шығындар,
барлығы                    -//-
соның iшiнде:
1.1      материалдар              -//-
1.2      отын                     -//-
1.3      электр энергиясы         -//-
2      Еңбекке ақы төлеуге
арналған шығындар,
барлығы                    -//-
соның iшiнде:
2.1      жалақы                   -//-
2.2      әлеуметтiк салық         -//-
3      Негiзгi құралдар мен
материалдық емес
активтердiң амортизациясы  -//-
4      Жөндеу, барлығы            -//-
соның iшiнде:
4.1      негiзгi құралдар
құнының өсуiне
әкелмейтiн күрделi
жөндеу                   -//-
5      Өзге шығындар, барлығы     -//-
соның iшiнде:
5.1      байланыс қызметтерi      -//-
5.2      iссапар шығыстары        -//-
5.3      кеңсе шығыстары          -//-
5.4      кадрларды даярлау        -//-
5.5      басқа шығындар
(таратып жазу қажет)     -//-
II     Кезең шығыстары, барлығы   -//-
6      Жалпы және әкiмшiлiк
шығыстар, барлығы          -//-
соның iшiнде:
6.1      әкiмшiлiк персоналдар.
дың жалақысы             -//-
6.2      әлеуметтiк салық         -//-
6.3      банк қызметтері          -//-
6.4    негiзгi құралдар мен
материалдық емес активтер.
дiң амортизациясы          -//-
6.5      коммуналдық қызметтер    -//-
6.6      тарапты ұйымдардың
қызметтерi, барлығы      -//-
соның iшiнде:
6.6.1    аудиторлық қызметтер     -//-
6.6.2    консалтингiлiк
қызметтер                -//-
6.6.3    ақпараттық қызметтер     -//-
6.7      iссапар шығыстары        -//-
6.8      өкiлдiк шығыстар         -//-
6.9      салықтар                 -//-
6.10     басқа шығыстар (таратып
жазу қажет)              -//-
7      Сыйақыға (мүддесi үшiн)
төленетiн шығыстар         -//-
III    Барлық шығын               -//-
IV     Пайда                      -//-
V      Барлық табыстар            -//-
VІ     Көрсетілген қызметтердің  самолет
көлемі                      шм
мың теңге
VІІ    Тариф (ҚҚС-сыз)            теңге
8      Анықтама:                  -//-
8.1    Қызметкерлердiң тiзiм
бойынша орташа саны,       адам
барлығы
соның iшiнде:
8.1.1    өндiрiстiк персоналдың   -//-
8.1.2    әкiмшiлiк персоналдың    -//-
8.2    Орташа айлық жалақы,
барлығы                    теңге
соның iшiнде:
8.2.1    өндiрiстiк персоналдың   -//-
8.2.2    әкiмшiлiк персоналдың    -//-
8.3    Негiзгi құралдар құнының    мың
өсуiне әкелетiн күрделi    теңге
жөндеу
8.4    Пайда және (немесе)
амортизациялық аударымдар
есебiнен жүзеге асырыла.
тын күрделi жұмсаулар      -//-
(таратып жазу қажет)
8.5    Шаруашылық тәсiлмен
орындалатын ағымдағы
жөндеу, барлығы            -//-
соның iшiнде:
8.5.1    материалдар              -//-
8.5.2    жалақы                   -//-
8.5.3    әлеуметтiк салық         -//-
___________________________________________________________________
* - шығындар қажет болғанда кеңейтiлуi немесе толықтырылуы мүмкiн
Қолы _________________________________________
(Табиғи монополия субъектiсiнің басшысы)
M.О.
Табиғи монополиялар субъектілерінің
қызметтеріне тарифтер (бағалар,
алымдар ставкаларын) және тарифтік
сметаны бекіту туралы нұсқаулыққа
26-қосымша
Субъектiнiң атауы _______________________
Әуежай ауданында әуе кемелеріне аэронавигациялық қызмет көрсету үшін ________ жылға арналған тарифтік смета
____________________________________________________________________
Рет |                           |       |Табиғи монополия субъекті.
N  |                           |       |        сінің жобасы
|                           | Өлшем |___________________________
|                           |бірлігі|шетел | тұрақты |халықара.
|  Көрсеткіштердің атауы*   |       |авиа. |ішкі әуе | лық әуе
|                           |       | ком. | тасыма. |тасымалы,
|                           |       |пания.|  лын    |сондай-ақ
|                           |       | лары | жүзеге  | тұрақты
|                           |       | үшін |асыратын |емес ішкі
|                           |       |      |қазақ.   |әуе тасы.
|                           |       |      |стандық  |  малын
|                           |       |      | авиаком.| жүзеге
|                           |       |      |паниялар |асыратын
|                           |       |      | үшін    |қазақстан.
|                           |       |      |         | дық авиа.
|                           |       |      |         |авиакомпа.
|                           |       |      |         | ниялар
|                           |       |      |         |  үшін
____________________________________________________________________
1  |               2           |   3   |  4   |    5         6
____________________________________________________________________
I      Тауарларды өндiру және
қызметтердi ұсыну
шығындары, барлығы       мың теңге
соның iшiнде:
1      Материалдық шығындар,
барлығы                    -//-
соның iшiнде:
1.1      материалдар              -//-
1.2      отын                     -//-
1.3      электр энергиясы         -//-
2      Еңбекке ақы төлеуге
арналған шығындар,
барлығы                    -//-
соның iшiнде:
2.1      жалақы                   -//-
2.2      әлеуметтiк салық         -//-
3      Негiзгi құралдар мен
материалдық емес
активтердiң амортизациясы  -//-
4      Жөндеу, барлығы            -//-
соның iшiнде:
4.1      негiзгi құралдар
құнының өсуiне
әкелмейтiн күрделi
жөндеу                   -//-
5      Өзге шығындар, барлығы     -//-
соның iшiнде:
5.1      байланыс қызметтерi      -//-
5.2      iссапар шығыстары        -//-
5.3      кеңсе шығыстары          -//-
5.4      кадрларды даярлау        -//-
5.5      басқа шығындар
(таратып жазу қажет)     -//-
II     Кезең шығыстары, барлығы   -//-
6      Жалпы және әкiмшiлiк
шығыстар, барлығы          -//-
соның iшiнде:
6.1      әкiмшiлiк персоналдар.
дың жалақысы             -//-
6.2      әлеуметтiк салық         -//-
6.3      банк қызметтері          -//-
6.4    негiзгi құралдар мен
материалдық емес активтер.
дiң амортизациясы          -//-
6.5      коммуналдық қызметтер    -//-
6.6      тарапты ұйымдардың
қызметтерi               -//-
соның iшiнде:
6.6.1    аудиторлық қызметтер     -//-
6.6.2    консалтингiлiк
қызметтер                -//-
6.6.3    ақпараттық қызметтер     -//-
6.7      iссапар шығыстары        -//-
6.8      өкiлдiк шығыстар         -//-
6.9      салықтар                 -//-
6.10     басқа шығыстар (таратып
жазу қажет)              -//-
7      Сыйақыға (мүддесi үшiн)
төленетiн шығыстар         -//-
III    Барлық шығын               -//-
IV     Пайда                      -//-
V      Барлық табыстар            -//-
VІ     Көрсетілген қызметтердің   тонна
көлемі                    мың теңге
VІІ    Тариф (ҚҚС-сыз)            теңге
8      Анықтама:
8.1    Қызметкерлердiң тiзiм
бойынша орташа саны,       адам
барлығы
соның iшiнде:
8.1.1    өндiрiстiк персоналдың   -//-
8.1.2    әкiмшiлiк персоналдың    -//-
8.2    Орташа айлық жалақы,
барлығы                    теңге
соның iшiнде:
8.2.1    өндiрiстiк персоналдың   -//-
8.2.2    әкiмшiлiк персоналдың    -//-
8.3    Негiзгi құралдар құнының
өсуiне әкелетiн күрделi   мың теңге
жөндеу
8.4    Пайда және (немесе)
амортизациялық аударымдар
есебiнен жүзеге асырыла.
тын күрделi жұмсаулар      -//-
(таратып жазу қажет)
8.5    Шаруашылық тәсiлмен
орындалатын ағымдағы
жөндеу, барлығы            -//-
соның iшiнде:
8.5.1    материалдар              -//-
8.5.2    жалақы                   -//-
8.5.3    әлеуметтiк салық         -//-
___________________________________________________________________
* - шығындар қажет болғанда кеңейтiлуi немесе толықтырылуы мүмкiн
Қолы _________________________________________
(Табиғи монополия субъектiсiнің басшысы)
M.О.
Табиғи монополиялар субъектілерінің
қызметтеріне тарифтер (бағалар,
алымдар ставкаларын) және тарифтік
сметаны бекіту туралы нұсқаулыққа
27-қосымша
Субъектiнiң атауы _______________________
Әуежай** қызметтеріне  ________  жылға арналған тарифтік смета
____________________________________________________________________
Рет |     Көрсеткіштердің атауы           |  Өлшем |Табиғи монополия
N  |                                     | бірлігі| субъектісінің
|                                     |        |     жобасы
____________________________________________________________________

1  |                2                |    3    |       4       |
______|_________________________________|_________|_______________|
I      Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг, всего                      тыс.тенге
в том числе:
1      Материальные затраты,
всего                               -//-
в том числе:
1.1    материалы                            -//-
1.2    топливо                              -//-
1.3    электроэнергия                       -//-
2      Затраты на оплату труда,
всего                                -//-
в том числе:
2.1    заработная плата                     -//-
2.2    социальный налог                     -//-
3      Амортизация основных
средств и нематериальных
активов                              -//-
4      Ремонт, всего                        -//-
в том числе:                         -//-
4.1    капитальный ремонт, не
приводящий к увеличению
стоимости основных средств           -//-
5      Прочие затраты*, всего               -//-
в том числе:
5.1    услуги связи                         -//-
5.2    командировочные расходы              -//-
5.3    подготовка кадров                    -//-
5.4    другие затраты (необходимо
расшифровать)                        -//-
II     Расходы периода, всего               -//-
6      Общие и административные
расходы, всего                       -//-
в том числе:
6.1    заработная плата админист-           -//-
ративного персонала
6.2    социальный налог                     -//-
6.3    амортизация основных
средств и нематериальных             -//-
активов
6.4    услуги сторонних организаций,
всего                                -//-
в том числе:
6.4.1  аудиторские, консалтинговые
и информационные услуги              -//-
6.4.2  услуги банка                         -//-
6.4.3  коммунальные услуги                  -//-
6.5    командировочные расходы              -//-
6.6    представительские расходы            -//-
6.7    налоги                               -//-
6.8    другие расходы (необходимо
расшифровать)                        -//-
7      Расходы на выплату
вознаграждений                       -//-
III    Всего затрат                         -//-
IV     Прибыль                              -//-
V      Всего доходов                        -//-
VI     Объем оказанных услуг               натуральн.
выраж.
тыс.тенге
VII    Тариф (без НДС)                      тенге
8      Справочно:
8.1    Среднесписочная числен-
ность работников, всего              человек
в том числе:
8.1.1  производственного
персонала                            -//-
8.1.2  административного
персонала                            -//-

1  |               2                     |   3    |        4
____________________________________________________________________
I      Тауарларды өндiру және қызмет.
тердi ұсыну шығындары, барлығы   мың теңге
соның iшiнде:
1      Материалдық шығындар, барлығы      -//-
соның iшiнде:
1.1      материалдар                      -//-
1.2      отын                             -//-
1.3      электр энергиясы                 -//-
2      Еңбекке ақы төлеуге арналған
шығындар, барлығы                  -//-
соның iшiнде:
2.1      жалақы                           -//-
2.2      әлеуметтiк салық                 -//-
3      Негiзгi құралдар мен материал.
дық емес активтердiң
амортизациясы                      -//-
4      Жөндеу, барлығы                    -//-
соның iшiнде:
4.1      негiзгi құралдар құнының
өсуiне әкелмейтiн күрделi
жөндеу                           -//-
5      Өзге шығындар, барлығы             -//-
соның iшiнде:
5.1      байланыс қызметтерi              -//-
5.2      iссапар шығыстары                -//-
5.3      кадрларды даярлау                -//-
5.4      басқа шығындар (таратып жазу
қажет)                           -//-
II     Кезең шығыстары, барлығы           -//-
6      Жалпы және әкiмшiлiк шығыстар,
барлығы                            -//-
соның iшiнде:
6.1      әкiмшiлiк персоналдардың
жалақысы                         -//-
6.2      әлеуметтiк салық                 -//-
6.3    Негiзгi құралдар мен материал.
дық емес активтердiң
амортизациясы                      -//-
6.4      тарапты ұйымдардың қызметтерi,
барлығы                          -//-
соның iшiнде:
6.4.1    аудиторлық, консалтингiлiк және
ақпараттық қызметтер             -//-
6.4.2    банк қызметтерi                  -//-
6.4.3    коммуналдық қызметтер            -//-
6.5      iссапар шығыстары                -//-
6.6      өкiлдiк шығыстар                 -//-
6.7      салықтар                         -//-
6.8      басқа шығыстар (таратып жазу
қажет)                           -//-
7      Сыйақы төлеуге шығыстар            -//-
III    Барлық шығын                       -//-
IV     Пайда                              -//-
V      Барлық табыстар                    -//-
VІ     Көрсетілген қызметтердің көлемі   заттай
көрсеткіш
мың теңге
VІІ    Тариф (ҚҚС-сыз)                    теңге
8      Анықтама:                          -//-
8.1    Қызметкерлердiң тiзiм бойынша      адам
орташа саны, барлығы
соның iшiнде:
8.1.1    өндiрiстiк персоналдың           -//-
8.1.2    әкiмшiлiк персоналдың            -//-

8.2    Среднемесячная заработная
плата, всего                         тенге
в том числе:
8.2.1  производственного                    -//-
персонала
8.2.2  административного
персонала                            -//-
8.3    Капитальный ремонт,
приводящий к увеличению
стоимости основных средств           тыс.тенге
8.4    Капитальные вложения,
осуществляемые за счет
прибыли и (или) амортиза-
ционных отчислений
(необходимо расшифровать)            -//-
8.5    Текущий ремонт, выполняемый
хозяйственным способом, всего        -//-
в том числе:
8.5.1  материалы                            -//-
8.5.2  заработная плата                     -//-
8.5.3  социальный налог                     -//-
-------------------------------------------------------------------
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
** - предоставляется отдельно по каждому виду оказываемых услуг, подлежащих государственному регулированию в соответствии с законодательством о естественных монополиях.
По состоянию на 1 октября 2003 года:
- обеспечение взлет-посадки;
- обеспечение авиационной безопасности;
- обслуживание пассажиров;
- обработка грузов;
- обеспечение встречи-выпуска;
- техническое обслуживание по транзитной форме;
- обеспечение авиа ГСМ.
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 28
к Инструкции об утверждении тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифной
сметы на услуги субъектов
естественных монополий
Наименование субъекта ___________________
Отчет об исполнении тарифной сметы на услуги
________________________________________
наименование вида услуг (товаров, работ)
_______________________________
субъекта естественной монополии
за _______ год
___________________________________________________________________
N  |Наименование|Единица|Предусмотрено|Фактически |Отклоне-|Причины
п/п|показателей |измере-|в утвержден- |сложившиеся|ние, в %|откло-
|  тарифной  |ния    |ной тарифной |показатели |        |нения
|   сметы    |       |смете        |тарифной   |        |
|            |       |             |сметы      |        |
___|____________|_______|_____________|___________|________|_______
___|____________|_______|_____________|___________|________|_______
___|____________|_______|_____________|___________|________|_______

8.2    Орташа айлық жалақы, барлығы       теңге
соның iшiнде:
8.2.1    өндiрiстiк персоналдың           -//-
8.2.     әкiмшiлiк персоналдың            -//-
8.3    Негiзгi құралдар құнының өсуiне
әкелетiн күрделi жөндеу          мың теңге
8.4    Пайда және (немесе) амортизация.
лық аударымдар есебiнен жүзеге
асырылатын күрделi жұмсаулар       -//-
(таратып жазу қажет)
8.5    Шаруашылық тәсiлмен орындалатын
ағымдағы жөндеу, барлығы           -//-
соның iшiнде:
8.5.1    материалдар                      -//-
8.5.2    жалақы                           -//-
8.5.3    әлеуметтiк салық                 -//-
___________________________________________________________________
* - шығындар қажет болғанда кеңейтiлуi немесе толықтырылуы мүмкiн
** - табиғи монополиялар туралы заңнамаға сәйкес мемлекеттік реттеуге жататын, көрсетілетін қызметтердің әрбір түрі бойынша жеке ұсынылады
2003 жылғы 1 қазандағы жай-күйі бойынша:
- ұшу-қону;
- авиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету;
- жолаушыларға қызмет көрсету;
- жүктерді өңдеу;
- күтіп алу-шығару;
- транзиттік нысан бойынша техникалық қызмет көрсету;
- авиаЖЖМ қамтамасыз ету.
Қолы ____________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Табиғи монополиялар субъектілерінің
қызметтеріне тарифтер (бағалар,
алымдар ставкаларын) және тарифтік
сметаны бекіту туралы нұсқаулыққа
28-қосымша
Субъектiнiң атауы _______________________
_____________ жылға арналған
_________________________________________________
(табиғи монополия субъектісінің қызметі (тауар, жұмыс)
_________________________________________________
түрінің атауы)
қызметтеріне тарифтік сметаны орындау туралы есеп
___________________________________________________________________
Рет| Тарифтік | Өлшем |Бекітілген |  Тарифтік   | Ауытқу,|  Ауытқу
N | смета    |бірлігі| тарифтік  |  сметаның   |    %   |себептері
|көрсеткіш.|       |  сметада  | нақты пайда |        |
| терінің  |       |көзделген  |   болған    |        |
| атауы    |       |           |көрсеткіштері|        |
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________