О запрете на использование некоторых видов орудий лова
Приказ Председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2004 года № 56-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2004 года № 2871. Приостановлено действие - приказом Председателя Комитета рыбного хозяйства МСХ РК от 22.02.2005 г. № 16-5/16 п. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 сентября 2010 года № 605
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 17.09.2010 № 605.
Извлечение из приказа Председателя
Комитета рыбного хозяйства МСХ РК
от 22.02.2005г. N 16-5/16п
"В соответствии с пунктом 21 Правил государственной регистрации нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов как входящих, так и не входящих в состав Правительства Республики Казахстан, и актов местных представительных и исполнительных органов Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 1998 года N 1278, Положением о Комитете рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2003 года N 714 и на основании рекомендаций РГП "Научно-производственный центр рыбного хозяйства" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Приостановить действие приказа Председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2004 года N 56-п "О запрете на использование некоторых видов орудий лова" до 1 января 2006 года...
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с  Правилами  рыболовства и добывания других видов животных в Республике Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1996 года № 1480,  Положением  о Комитете рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2003 года № 714 и на основании рекомендаций РГП «Научно-производственный центр рыбного хозяйства»  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Запретить применение объячеивающих орудий лова (ставных и сплавных сетей), не соответствующих отраслевым стандартам, а также изготовленных из полиамидных и пластиковых мононитей и моноволокна, на всех рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан.

Кейбір аулау құралдарын пайдалануға тыйым салу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шарушылығы комитеті төрағасының 2004 жылғы 5 мамырдағы N 56-п бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 25 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2871. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 17 қыркүйектегі № 605 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010.09.17 № 605 Бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың қолданылуы тоқтатылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шарушылығы комитеті төрағасының 2005 жылғы 22 ақпандағы N 16-5/16п бұйрығымен .
-------------Бұйрықтан үзінді-----------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 12 желтоқсандағы N 1278 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметі құрамына енетін және енбейтін орталық атқарушы органдар мен өзге де мемлекеттік органдардың құқықтық актілерін және Қазақстан Республикасы жергілікті өкілетті және атқарушы органдарының актілерін мемлекеттік тіркеу ережесінің 21-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 сәуірдегі N 310 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитеті туралы ережесіне сәйкес және "Балық шаруышылығы ғылыми-өндірістік орталығы" РМК-ның ұсынымы негізінде БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитеті төрағасының "Кейбір аулау құралдарын пайдалануға тыйым салу туралы" 2004 жылғы 5 мамырдағы N 56-б бұйрығының әрекеті 2007 жылғы 1 қаңтарға дейін тоқтатылсын...
Ескерту: 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шарушылығы комитеті төрағасының 2005 жылғы 30 желтоқсандағы N 16-6/112п бұйрығымен.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға
---------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 4 желтоқсандағы N 1480  қаулысымен бекітілген балық және өзге де су жануарлары түрлерін аулау Ережесіне сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 шілдедегі N 714  қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті туралы Ережесіне және "Балық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы" РМҚК ұсыныстары негізінде бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы балық шаруашылығы су айдындарында ұяшықталатын (қойылмалы және сүзбелі сеткалар) салалық стандарттарға сәйкестендірілмеген, сондай-ақ полиамидті және пластикалық жеке жіптер мен жеке мата жіптерден дайындалған аулау құралдарын пайдалануға тыйым салынсын.

2. Руководителям территориальных органов принять настоящий приказ к исполнению.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на отдел охраны рыбных ресурсов и регулирования рыболовства Управления охраны, воспроизводства и регулирования рыбных ресурсов и других водных животных (Сыздыков Н.Н.).
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель

2. Аймақтық органдар басшыларына осы бұйрықты орындауға қабылдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуына басшылық жасау Балық қорлары мен өзге де су жануарлары қорларын қорғау, өсімін молайту және реттеу жөніндегі басқарманың балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу бөліміне (Сыздықов Н.Н.) жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінен тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға