О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 10 января 2003 года N 3-1-55п "О некоторых вопросах поддержки cубъектов малого предпринимательства" (регистрационный N 242)
Постановление акимата города Астаны от 20 февраля 2004 года N 3-1-547п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 23 марта 2004 года N 317. Утратило силу постановлением Акимата города Астаны от 26 августа 2005 года N 26-10-637п
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 19 июня 1997 года "О государственной поддержке малого предпринимательства" и в целях реализации плана мероприятий Городской программы поддержки и развития малого предпринимательства на 2003-2005 годы, а также в связи с кадровыми изменениями - акимат города Астаны постановляет:
1. В пункт 2 постановления акимата города Астаны от 10 января 2003 года N 3-1-55п "О некоторых вопросах поддержки субъектов малого предпринимательства" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Астаны 30 января 2003 года за N 242 и опубликовано в газетах "Астана акшамы" N 18-19 от 8 февраля 2003 года и "Вечерняя Астана" N 14 от 6 февраля 2003 года) внести следующие изменения и дополнения:
Ввести в состав комиссии по отбору претендентов и предоставлению льгот субъектам малого предпринимательства, осуществляющим деятельность на территории Бизнес-инкубатора "Астана-инновация":
Жоламан Рустема Кабидоллаулы - директора Департамента экономики и развития малого бизнеса города Астаны, председателем комиссии;
Муканова Елтая Жанабиловича - заместителя начальника Департамента финансов города Астаны;
Ережепову Ляззат Рахимжановну - заместителя председателя Налогового комитета по городу Астане (по согласованию);
Алибекова Абзала Советовича - главного специалиста отдела экономического анализа и мониторинга аппарата акима города Астаны;
Аскарова Абая Аскаровича - начальника отдела развития малого бизнеса Департамента экономики и развития малого бизнеса города Астаны;
Ильясова Тулеубека Аубакировича - директора ГКП "Центр поддержки малого бизнеса города Астаны".
Вывести из состава вышеуказанной комиссии: Яковлеву Т.И., Тусупбекова А.Н., Таурбекова O.K.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Астаны Ахметова С.Н.
Аким города Астаны                 Т. Досмуханбетов
Визы: Ахметов С.Н.
Есилов С.С
Шакиров А.А
Ертаев Ж.Б.
Мухамбетказы М.Б.
Сарсембаев А.З.
Мусин Х.Н.
Жоламан Р.К.
Ильясов Т.А.

Астана қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 10 қаңтардағы N 3-1-55қ "Шағын кәсіпкерлік субъектілерін қолдаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (тіркелу N 242)
Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 20 ақпандағы N 3-1-547қ қаулысы. Астана қаласы Әділет департаментінде 2004 жылғы 23 наурызда N 317 тіркелді
Ескерту: Күші жойылды - Астана қаласының Әділет департаментінің 2005 жылғы 1/10-2-5975 хатымен.
___________________________________
"Шағын кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдау туралы" 1997 жылғы 19 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын орындау барысында және 2003-2005 жылдарға арналған шағын кәсіпкерлікті қолдаудың және дамытудың қалалық бағдарламасының іс-шаралар жоспарын іске асыру мақсатында, сондай-ақ кадрлық өзгерістерге байланысты, Астана қаласының әкімдігі қаулы етеді:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 10 қаңтардағы N 3-1-55қ  "Шағын кәсіпкерлік  субъектілерін қолдаудың кейбір мәселелері туралы" (Астана қаласының Әділет басқармасында 2003 жылғы 30 қаңтарда N 242 болып тіркелген, және 2003 жылдың 8 ақпанындағы N 18-19 "Астана ақшамы" және 2003 жылдың 6 ақпанындағы N 14 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) қаулысының 2-тармағына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"Астана-инновация" бизнес-инкубаторының аумағындағы қызметті жүзеге асыратын үміткерлерді таңдау және шағын кәсіпкерлік субъектілеріне жеңілдіктер беру жөніндегі комиссияның құрамына енгізілсін:
Жоламан Рүстем Қабидоллаұлы - Астана қаласы Экономика және шағын бизнесті дамыту департаментінің директоры, комиссия төрағасы;
Мұқанов Елтай Жанәбілұлы - Астана қаласы Қаржы департаменті бастығының орынбасары;
Ережепова Ләззат Рахымжанқызы - Астана қаласы бойынша Салық комитеті төрағасының орынбасары (келісім бойынша);
Әлібеков Абзал Советұлы  -  Астана қаласы әкімі аппараты экономикалық талдау және мониторинг бөлімінің бас маманы;
Асқаров Абай Асқарұлы - Астана қаласы Экономика және шағын бизнесті дамыту департаменті шағын бизнесті дамыту бөлімінің бастығы;
Ілиясов Төлеубек Әубәкірұлы - "Астана қаласы Шағын бизнесті қолдау орталығы" МКК-ның директоры.
Жоғарыда атап көрсетілген комиссияның құрамынан шығарылсын: Т.И. Яковлева, Ә.Н. Түсіпбеков, О.Қ.Тәуірбеков.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары С.Н. Ахметовке жүктелсін.
Астана қаласының әкімі
Визалар: