О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 3 марта 2004 года N 3-1-617п "Об утверждении Правил оплаты стоимости проезда больных, направляемых по медицинским показаниям на лечение в пределах Республики Казахстан" (регистрационный номер 315)
Постановление Акимата города Астаны от 31 мая 2004 года N 3-1-1113п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 9 июня 2004 года N 332. Утратило силу - постановлением Акимата города Астаны от 19 октября 2006 года N 23-886п
Извлечение из постановления акимата города Астаны
от 19 октября 2006 года N 23-886п
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 31 мая 2004 года N 3-1-1113п "О внесении и дополнений в постановление акимата города Астаны от 3 марта 2004 года N 3-1-617п " Об утверждении Правил оплаты стоимости проезда больных, направляемых по медецинским показаниям на лечение в пределах Республики Казахстан" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 9 июня 2004 года за N 332, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 15 июня 2004 года N 78, "Вечерняя Астана" от 15 июня 2004 года N 78).
2. ...
Аким                                   А. МАМИН
Первый заместитель акима               Есилов С.С.
Заместитель акима                      Аманшаев Е.А.
_________________________________________________________
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О  местном  государственном управлении в Республике Казахстан",  приказом  Министра здравоохранения Республики Казахстан N 941 от 22 декабря 2003 года "Об утверждении Правил об оказании высокоспециализированной медицинской помощи" акимат города Астаны    постановляет:
1. Внести в  постановление  акимата города Астаны от 3 марта 2004 года N 3-1-617п "Об утверждении Правил оплаты стоимости проезда больных, направляемых по медицинским показаниям на лечение в пределах Республики Казахстан" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 15 марта 2004 года за N 315; опубликовано в газетах: "Астана хабары" от 6 апреля 2004 года N 45; "Вечерняя Астана" от 1 апреля 2004 года N 36) следующие изменения и дополнения:
1) в преамбуле вышеуказанного постановления после слов "приравненных к ним" дополнить словами ", приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан N 941 от 22 декабря 2003 года "Об утверждении Правил об оказании высокоспециализированной медицинской помощи";
в пункте 3 слова "направлений на лечение по медицинским показаниям" заменить словами "выписок из протоколов решений комиссии по высокоспециализированной медицинской помощи";

Астана қаласының әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 3-1-617қ "Дәрігерлік көрсеткіштер бойынша емделуге жіберілген науқастардың Қазақстан Республикасы шегінде жол жүру құнын өтеу Қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (тіркеу нөмірі 315)
Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 31 мамырдағы N 3-1-1113қ қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 9 маусымда N 332 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 19 қазандағы N 23-886қ қаулысымен
Ескерту: Астана қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 19 қазандағы N 23-886қ қаулысынан
Үзінді:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 3-1-617қ "Дәрігерлік көрсеткіштер бойынша емделуге жіберілген науқастардың Қазақстан Республикасы шегінде жол жүру құнын өтеу Қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 31 мамырдағы N 3-1-1113қ қаулысы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 9 маусымда N 332 болып тіркелген, 2004 жылдың 15 маусымдағы N 78 "Астана хабары"; 2004 жылдың 15 маусымдағы N 78 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.А. Аманшаевқа жүктелсін.
Әкім
______________________________________________________________
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына , Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 941 "Жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету туралы Ережені бекіту туралы"  бұйрығына  сәйкес Астана қаласының әкімдігі қаулы етеді:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 3-1-617қ "Дәрігерлік көрсеткіштер бойынша емделуге жіберілген науқастардың Қазақстан Республикасы шегінде жол жүру құнын өтеу Қағидаларын бекіту туралы"  қаулысына  (Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 15 наурызда N 315 болып тіркелген; 2004 жылғы 6 сәуірдегі N 45 "Астана ақшамы"; 2004 жылғы 1 сәуірдегі N 36 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) жоғарыда көрсетілген қаулының кіріспесіндегі:
"Жарлығына," сөздерінен кейін "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 941 "Жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету туралы Ережені бекіту туралы"  бұйрығына " сөздерімен толықтырылсын;
3-тармақтағы "дәрігерлік көрсеткіштер бойынша науқастарға емделуге жолдамалар" сөздері "жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету жөніндегі комиссия шешімі хаттамасының үзінді көшірмелер" сөздерімен ауыстырылсын;

2) в приложении к вышеуказанному постановлению:
в преамбуле после слов "приравненных к ним" дополнить словами ", приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан N 941 от 22 декабря 2003 года "Об утверждении Правил об оказании высокоспециализированной медицинской помощи";
в пункте 1 слова "направления установленного образца, выданного Департаментом здравоохранения города Астаны" заменить словами "выписки из протокола решения комиссии по высокоспециализированной медицинской помощи Департамента здравоохранения города Астаны";
в абзаце 1 пункта 3 после слов "в пределах Республики Казахстан" дополнить словами "из числа лиц, указанных в пункте 1 настоящих Правил";
в подпункте 3 пункта 5 слова "направления на лечение установленного образца, выданного Департаментом здравоохранения города Астаны" заменить словами "выписки из протокола решения комиссии по высокоспециализированной медицинской помощи Департамента здравоохранения города Астаны".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата города возложить на заместителя акима города Астаны Толибаева М.Е.
Аким города Астаны                       У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима                 Есилов С.С.
Заместитель акима                        Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                        Мухамеджанов Т.М.
Заместитель акима                        Толибаев М.Е.
Заместитель акима                        Фомичев С.В.
Руководитель аппарата
акима                                    Тамабаев К.Ж.
И.о. начальника
Департамента финансов                    Нурпиисов Ж.Г.
Заведующий отделом
документационной экспертизы,
аппарата акима                           Ертаев Ж.Б.
Директор Департамента
здравоохранения                          Шайдаров М.З.
Начальник Департамента
труда, занятости и
социальной защиты населения              Демеува А.С.

2) жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасында:
кіріспесінде "Жарлығына," сөздерінен кейін "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 941 "Жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету туралы Ережені бекіту туралы"  бұйрығына " сөздерімен толықтырылсын;
1-тармақтағы "Астана қаласының Денсаулық сақтау департаменті берген белгіленген үлгідегі жолдама" сөздері "жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету жөніндегі комиссия шешімі хаттамасының үзінді көшірмесі" сөздерімен ауыстырылсын;
3-тармақтағы 1-азат жолында "Қазақстан Республикасы шегінде" сөздерінен кейін "осы Қағидалардың 1-тармағындағы көрсетілген тұлғалар санынан" сөздерімен толықтырылсын;
5-тармақтағы 3-тармақшасындағы "Астана қаласы Денсаулық сақтау департаменті беретін белгіленген үлгідегі емделу жолдамасы" сөздері "Астана қаласы Денсаулық сақтау департаментінің жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету комиссиясы шешімі хаттамасының үзінді көшірмесі" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Қала әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары М.Е.Толыбаевқа жүктелсін.
Астана қаласының әкімі
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Қаржы департаменті
бастығының міндетін атқарушы
Әкім аппараты құжаттамалық
сараптама бөлімінің меңгерушісі
Денсаулық сақтау
департаментінің директоры
Еңбек, халықты жұмыспен
қамту және әлеуметтік
қорғау департаментінің бастығы