Об утверждении плана приема учащихся в учебные заведения начального и среднего профессионального образования области
Постановление Акимата Алматинской области N 128 от 4 августа 2004 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 августа 2004 года за N 1733. Утратило силу - постановлением акимата Алматинской области N 188 от 18 августа 2005 года
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Алматинской области 2005.08.15 N 188
Согласно п.п.10 пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "Об образовании" и п.п.15 пункта 1 ст. 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев предложения областного департамента образования о приеме учащихся в учебные заведения начального и среднего профессионального образования на 2004-2005 учебный год, Акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить план приема учащихся по государственному заказу в государственные организации начального профессионального образования (профессиональные школы) на 2004-2005 учебный год в количестве 2500 учащихся по профессиям согласно приложения N 1.
2. Утвердить план приема учащихся по государственному заказу в государственные казенные предприятия среднего профессионального образования (колледжи) на 2004-2005 учебный год в количестве 750 учащихся по профессиям согласно приложения N 2.

Облыстық бастауыш және орта кәсіптік бiлiм беру оқу орындарына оқушылар қабылдау жоспарын бекіту туралы
Алматы облысы әкімиятының 2004 жылғы 4 тамыздағы N 128 қаулысы. Алматы облыстық Әділет департаментінде 2004 жылы 31 тамызда N 1733 тіркелген. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2005 жылғы 18 тамыздағы N 188 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2005.08.18 N 188 қаулысымен
Қазақстан Республикасы "Бiлiм туралы" Заңының  31 бабындағы 2-тармақтың 10-тармақшасына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 27 бабындағы 1-тармақтың 15-тармақшасына сәйкес, сондай-ақ 2004-2005 оқу жылына бастауыш және орта кәсіптік бiлiм беру оқу орындарына оқушылар қабылдау туралы облыстық білім департаментiнiң ұсынысын қарап, облыс әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мемлекеттiк тапсырыс бойынша 2004-2005 оқу жылына бастауыш кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдарына (кәсіптік мектептерге), N 1 қосымшаға сәйкес мамандықтар бойынша 2500 оқушы қабылдау жөнiндегi жоспар бекітілсін.
2. Мемлекеттiк тапсырыс бойынша 2004-2005 оқу жылына орта кәсiптiк бiлiм беру мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарына (колледждерге), N 2 қосымшаға сәйкес мамандықтар бойынша 750 оқушы қабылдау жөнiндегi жоспар бекітілсін.

3. Поручить областному департаменту образования (Т.Естенов) утвердить план приема на договорной основе по государственным казенным предприятиям среднего профессионального образования.
4. Постановление Акимата области за N 66 от 15 июля 2003 года считать утратившим силу.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на советника Акима области С. Муканова.
Аким области
Приложение N 1
к постановлению N 128
Акимата области
от 4 августа 2004 г.
ПЛАН ПРИЕМА
учащихся по государственному заказу
в государственные организации начального профессионального образования

3. Облыстық бiлiм департаментiне (Т. Естенов) орта кәсiптiк бiлiм беру мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарының келiсiм-шарты негiзiнде оқушыларды қабылдау жоспарын бекiту тапсырылсын.
4. Облыс әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 15 шілдедегi N 66 қаулысының күшi жойылды деп саналсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң кеңесшiсi С. Мұқановқа жүктелсін.
Облыс әкімі
Облыс әкiмдiгiнiң
2004 жылғы 4 тамыз
N қаулысына
N 1 қосымша <*>
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Алматы облысы әкімиятының 2004 жылғы 20 қазандағы  N 158 қаулысымен.