О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Костаная от 25 февраля 2004 года № 206 "Об организации оплачиваемых общественных работ" (регистрационный номер 2792)
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 15 июля 2004 года № 906. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 июля 2004 года № 3096. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 3 апреля 2013 года № 703
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 03.04.2013 № 703.
В связи с увеличением объема общественных работ, началом деятельности новой компании на рынке энергоснабжения региона, на основании статьи 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 25 февраля 2004 года № 206 "Об организации оплачиваемых общественных работ" (регистрационный номер 2792, газета "Костанай" от 11 марта 2004 года) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Администраторам бюджетных программ жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта (Мальцева Л.П.), здравоохранения (Галимжанов Э.М., по согласованию), образования (Шек Г.Г., по согласованию), управления архивами (Медведев С.А., по согласованию) учитывать виды и объемы общественных работ при оплате работ и услуг, оказываемых предприятиями, определенными в перечне согласно приложению 2.";
2) дополнить пунктом 7 следующего содержания:
"Контроль за видами и объемами общественных работ, выполняемых предприятиями жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, возложить на начальника государственного учреждения "Управление коммунального хозяйства и технического надзора города Костаная" Мальцеву Л.П.";
3) в перечень предприятий, видов и объемов общественных работ, организуемых для безработных (приложение 2), утвержденном указанным постановлением:
в строке порядковый номер 8, графа 2:
слова "Государственное коммунальное предприятие "Костанайская электросетевая компания" заменить словами "Товарищество с ограниченной ответственностью"Костанайский ЭнергоЦентр";
в строке порядковый номер 1, графа 4:
цифры "12080, 7045, 8000" заменить на цифры "50000, 10600, 29000";
в строке порядковый номер 1, графа 5:

Қостанай қаласы әкімиятының 2004 жылғы 25 ақпандағы № 206 "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (тіркеу нөмірі 2792) қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімиятының 2004 жылғы 15 шілдедегі № 906 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 27 шілдеде № 3096 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі № 703 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 03.04.2013 № 703 қаулысымен.
Қостанай қаласы әкiмиятының 2004 жылғы 25 ақпандағы № 206 "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (тiркеу нөмiрi 2792) қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы қоғамдық жұмыстардың көлемiнiң ұлғаюына, аймақты энергиямен жабдықтау рыногында жаңа компанияның iс-әрекетiнiң басталуына байланысты, Қазақстан Республикасы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20-бабының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 31-бабының негiзiнде Қостанай қаласының әкiмияты ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қостанай қаласы әкiмиятының 2004 жылғы 25 ақпандағы № 206 "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (тiркеу нөмiрi 2792, 2004 жылғы 11 наурыздағы "Қостанай" газетi) қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 4-тармақ төмендегi редакцияда берiлсiн:
"4. Тұрғын ұй коммуналдық, жол шаруашылығы және көлiк (Мальцева Л.П.), денсаулық сақтау (Ғалымжанов Е. М., келiсiм бойынша), бiлiм (Шек Г.Г., келiсiм бойынша), мұрағат басқармасы (Медведев С.А., келiсiм бойынша) бюджеттiк бағдарламаларының әкiмгерлерi жұмыстар мен қызмет көрсетуге ақы төлегенде 2-қосымшаға сәйкес, тiзбеде анықталған кәсiпорындардың көрсететiн қоғамдық жұмыстарының көлемi мен түрiн ескерсiн.";
2) мына мазмұндағы 7-тармақпен толықтырылсын:
"Тұрғын-ұй коммуналдық, жол шаруашылығы және көлiк кәсiпорындары орындайтын қоғамдық жұмыстардың түрлерi мен көлемiне бақылау жасау "Қостанай қаласының коммуналдық шаруашылық және техникалық қадағалау басқармасы" мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы Л.П. Мальцеваға жүктелсiн."
3) Аталған қаулымен бекiтiлген, жұмыссыздар үшiн ұйымдастырылған қоғамдық жұмыстардың түрлерi мен көлемi, кәсiпорындардың тiзбесiнде (2-қосымша):
8-реттiк нөмiрдегi жол, 2-бағанда:
"Қостанай электр желiсi компаниясы" мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорны" деген сөздер " "Қостанай Энерго Орталығы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi " деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрдегi жол, 4-бағанда:
"12080,7045,8000" деген сандар "50000, 10600, 29000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрдегi жол, 5-бағанда: