О внесении изменений в решение Костанайского районного маслихата от 22 октября 2003 года № 14 "О правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) и Правилах исчисления совокупного дохода" (номер государственной регистрации 2584)
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 19 февраля 2004 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 марта 2004 года № 2801. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 16 июля 2007 года № 435
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 16.07.2007 № 435.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" и ходатайства Костанайского районного управления труда, занятости и социальной защиты населения от 16 февраля 2004 года № 107 "О внесении изменений в решение Костанайского районного маслихата от 22 октября 2003 года № 14 "О Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) и Правилах исчисления совокупного дохода" (номер государственной регистрации 2584, 21 ноября 2003 года "Коз Қарас-Взгляд") Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В приложении 1 к решению от 22 октября 2003 года № 14 пункт 4 изложить в новой редакции:
"Нормативы потребления коммунальных услуг, обеспечиваемых компенсационными мерами для потребителей, не имеющих приборов учета (тепловая энергия, водоснабжение, газ, канализация, электроэнергия, мусороудаление, эксплуатационные расходы) устанавливаются акимом области, норма потребления электроэнергии на одного человека 45 Квт. В случае, если нормативы и тарифы на содержание жилья и потребление коммунальных услуг не определены в установленном законодательством порядке, возмещение затрат производится по фактическим расходам, но не более установленных нормативов потребления коммунальных услуг. Расходы, принимаемые к расчету для потребителей, имеющих приборы учета потребления коммунальных услуг, определяются по фактическим затратам за предыдущий квартал или за последний квартал, в котором услуги оказывались в полном объеме, на основании показаний приборов учета, но не более установленных нормативов потребления коммунальных услуг".
2. В приложении 2 к решению от 22 октября 2003 года № 14 "Правила исчисления совокупного дохода" абзац 7 пункт 3 "государственная адресная социальная помощь" исключить.
Председатель третьей сессии
Костанайского районного маслихата
Секретарь
Костанайского районного маслихата

Қостанай аудандық мәслихатының 2003 жылғы 22 қазандағы № 14 "Тұрмыстары төмен отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйлік көмек көрсету және жиынтық кірістерді есептеу туралы Ережелер" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 2584) шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2004 жылғы 19 ақпандағы № 38 шешiмi. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 9 наурызда № 2801 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2007 жылғы 16 шілдедегі № 435 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 16.07.2007 № 435 шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабының 2 тармағына және Қостанай аудандық еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау басқармасының 2004 жылғы 16 ақпандағы № 107 "Қостанай аудандық мәслихатының 2003 жылғы 22 қазандағы № 14 "Тұрмыстары төмен отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйлік көмек көрсету және жиынтық кірістерді есептеу туралы Ережелер" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 2584, 2003 жылғы 21 қарашадағы "Көзқарас-Взгляд") шешіміне өзгерістер енгізу туралы" қолдау хатына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2003 жылғы 22 қазандағы № 14 шешімінің бірінші қосымшасының 4 тармағы жаңа редакцияда шығарылсын:
"Өтем шараларымен қамтамасыз ететін коммуналдық қызметтерді тұтыну нормативін есептеу приборлары жоқ тұтынушыларға (жылу, сумен, газбен, электр қуаты, кәріз су арнасы, қоқыс шығару, қолданбалы шығыстар) облыс әкімі бекітеді, электроэнергияның қолдану нормасы бір адамға 45 Квт. Егер де ол нормативтер және тарифтер тұрғын үй ұстауға және коммуналдық қызметтерді тұтынуға заңды түрде анықталмаған жағдайда, шығындарды өтеу нақты түрдегі шығыстар бойынша жүргізіледі, бірақ бекітілген коммуналдық қызметтерді тұтыну нормативінен артық болмауы керек. Тұтынушылардың есепке алатын шығындары, яғни оны коммуналдық қызметтері есепке алатын аспаптары болса, оның алдындағы тоқсанға немесе соңғы тоқсанға, яғни қызметтер толық деңгейде көрсетілгендіктен есеп аспаптарының көрсеткіші бойынша жүргізіледі, бірақ бекітілген коммуналдық қызметтерді тұтыну нормативінен артық болмауы керек".
2. 2003 жылғы 22 қазандағы № 14 "Жиынтық кірістерді есептеу туралы Ережелер" шешімінің 2 қосымшасының 3 бөлімінің 7 абзацындағы мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" сөйлемі шығарылсын.
Қостанай аудандық мәслихатының
үшінші сессиясының төрағасы
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы