О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 4 июля 2003 года N 62/32 "Об утверждении "Правил оказания жилищных субсидий малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища и потребления коммунальных услуг из бюджета города Павлодара", зарегистрированно в департаменте юстиции 15 августа 2003 года за N 1999.
Решение Павлодарского городского Маслихата от 18 августа 2004 года N 72/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 сентября 2004 года за N 2710. Утратило силу - решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 19 июня 2008 года N 148/7.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 19 июня 2008 года N 148/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97  Закона  Республики Казахстан "О жилищных отношениях", в целях социальной защиты граждан, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  Павлодарского городского маслихата от  4 июля 2003 года N 62/32 "Об утверждении "Правил оказания жилищных субсидий малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища и потребления коммунальных услуг из бюджета города Павлодара" (НГР 1999 от 15 августа 2003 года, опубликовано в газетах "Сарыарка самалы" N 96 от 23 августа 2003 года, "Версия" N 11 от 17 марта 2004 года) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания жилищных субсидий малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища и потребления коммунальных услуг из бюджета города Павлодара:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"Наниматель (арендатор) жилища, имеющий право на жилищные субсидии - физическое лицо, проживающее на территории города Павлодара и зарегистрированное в соответствии с Правилами документирования и регистрации населения Республики Казахстан, утвержденными  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года N 1063, являющееся стороной в договоре найма жилища, заключенного в установленном законом порядке, получающее в постоянное или временное пользование жилище или его часть, при условии, если его расходы на оплату содержания жилища и потребления коммунальных услуг в пределах нормы площади жилища, обеспечиваемой компенсационными мерами, и нормативов потребления коммунальных услуг, превышают долю предельно допустимых расходов на эти цели.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"Член семьи собственника (нанимателя) жилища - физическое лицо, проживающее совместно с собственником (нанимателем) на территории города Павлодара и зарегистрированное в соответствии с Правилами документирования и регистрации населения Республики Казахстан, утвержденными  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года N 1063, учитываемое при определении размера жилищных субсидий и обладающее признаками члена семьи.";
пункт 9 абзац 2 цифру "20" заменить цифрой "15";

Павлодар қалалық мәслихатының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Павлодар қаласы бюджетінен аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметті тұтыну төлемақысы бойынша тұрғын үй жәрдемақысын көрсету жөніндегі қағиданы" бекіту туралы" 62/32 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Павлодар облыстық әділет департаментінде 2003 жылғы 15 тамызда N 1999 тіркелген.
Павлодар қалалық мәслихатының 2004 жылғы 18 тамыздағы N 72/8 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 10 қыркүйекте N 2710 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы N 148/7 шешімімен.
Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы N 148/7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Тұрғын-үй қарым қатынасы туралы" Заңының 97 бабы 2 тармағына сәйкес, азаматтарды әлеуметтiк қорғау мақсатында қалалық мәслихат ШЕШIМ етедi:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2003 жылғы 4 шiлдедегi "Павлодар қалалық бюджетiнен аз қамтамасыз етiлген азаматтарға тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық қызметтi тұтыну төлемақысы бойынша тұрғын үй жәрдемақысын көрсету қағидасын бекiту туралы" (2003 жылғы 15 тамыздағы 1999 МТН, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2003 жылғы 23 тамыздағы 96-нөмiрiнде және "Версия" газетiнiң 2004 жылғы 17 наурыздағы тамыздағы 11-нөмiрiнде жарияланған) N 62/32 шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Павлодар қалалық бюджетiнен тұрғын-үйдi ұстауға және тұтынатын коммуналдық қызметтердi төлеу жөнiндегi аз қамсыздандырылған азаматтарға тұрғын-үй жәрдемақысын көрсету қағидасындағы:
"3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
Тұрғын үй жәрдемақысына құқығы бар, тұрғын үйдiң жалдаушысы (жалгерi) - Павлодар қаласының аумағында тұратын және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 шiлдедегi N 1063 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы тұрғындарын тiркеу мен құжаттау Ережелерiне сәйкес, заңда белгiленген тәртiппен жасалынған тұрғын үйдi жалдау шартының бiр жағы болып табылатын, тұрғын үйдi немесе оның бөлiгiн тұрақты немесе уақытша пайдалана алатын жеке тұлға, егер өтемақы шаралары және коммуналдық қызметтi тұтыну нормативтерi қамтамасыз етiлетiн, тұрғын үй көлемi мөлшерi шегiнде тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық қызмет тұтыну төлемақысы бойынша шығындар барынша мүмкiн шығын үйлесiнен асатын жағдайда осы мақсатқа;
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
Тұрғын үй иесiнiң (жалдаушысының) отбасы мүшесi - Павлодар қаласының аумағында тұрғын үй иесiмен бiрге тұратын және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 шiлдедегi N 1063 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы тұрғындарын тiркеу мен құжаттау Ережелерiне сәйкес, тұрғын үй жәрдемақысын көрсетудiң мөлшерiн анықтау кезiнде есептелген және отбасы мүшесi бола алатын жеке тұлға;
9 тармақтың екiншi абзацындағы "20" саны "15" санымен ауыстырылсын.

пункт 14 после слов "детьми в возрасте до семи лет" дополнить словами "неработающих лиц предпенсионного возраста, которые не зарегистрированы в уполномоченных органах занятости (мужчины с 58 лет, женщины с 53 года), беременных женщин, снятых с учета в уполномоченных органах занятости по данной причине, лиц, занятых уходом за детьми-инвалидами";
пункт 18 изложить в редакции: "Жилищная субсидия назначается сроком на один квартал независимо от времени подачи документов в текущем квартале по доходам и расходам на оплату содержания жилья и коммунальных услуг предыдущего квартала";
пункт 22 предложение "При начислении оплаты за какой-либо вид коммунальных услуг (водоснабжение, газ, электрическая, тепловая энергия, мусороудаление, канализация, лифт) за неполный месяц, сумму по социальной норме стандарта не пересчитывать, считать как за полный месяц (полугодие)" заменить предложением "При начислении оплаты за какой-либо вид коммунальных услуг (водоснабжение, газ, электрическая, тепловая энергия, мусороудаление, канализация, лифт) за неполный месяц, сумму по социальной норме стандарта не пересчитывать, считать как за полный месяц (квартал)";
дополнить пунктом 25-1 следующего содержания: "Лицам, проживающим на площади менее 18 квадратных метров с доходом семьи ниже прожиточного минимума, имеющим право на жилищные субсидии, назначение жилищных субсидий производить в отопительный сезон в размере 50% месячного расчетного показателя в месяц независимо от фактических затрат и количества проживающих на данной площади";
дополнить пунктом 25-2 следующего содержания: "В случае отсутствия совокупного дохода семье расчет жилищных субсидий производить от 3 месячных расчетных показателей".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации.
Председатель сессии С.Ватутин
Секретарь городского маслихата В.Лебедь

14 тармағындағы "жетi жасқа дейiнгi балалармен" сөздерiнен  кейiн "жұмыспен қамтамасыз ететiн уәкiлеттi органда тiркелмеген (ерлер 58 жастан, әйелдер 53 жастан жоғары) зейнеткер жастағы жұмыс iстемейтiн тұлғалар, осы себеппен жұмыспен қамтамасыз ететiн уәкiлеттi органынан есептен шыққан жүктi әйелдер, мүгедек - балаларды күтудегi тұлғалар" сөздерiмен толықтырылсын;
18 тармағындағы "өткен тоқсанда тұрғын -үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтердi төлеуге арналған табыстар мен шығындар бойынша осы тоқсанға құжаттарды тапсыру уақытына тәуелсiз тұрғын-үй жәрдемақысы бiр тоқсан мерзiмiне ғана тағайындалады" сөйлемiмен ауыстырылсын;
22 тармақтағы "Толық емес айға қандай-да бiр коммуналдық қызмет түрлерiн төлеуге ақша есептеген кезде (сумен қамтамасыз ету, газ, электр, жылу энергиялары, күл -қоқыс шығару, арна жүргiзу, лифт), стандарттың әлеуметтiк мөлшерi бойынша сомасын қайта есептемей, жарты ай болып саналсын (жарты жыл)" сөйлемi " Толық емес айға қандай-да бiр коммуналдық қызмет түрлерiн төлеуге ақша есептеген кезде (сумен қамтамасыз ету, газ, электр, жылу энергиялары, күл-қоқыс шығару, арна жүргiзу, лифт), стандарттың әлеуметтiк мөлшерi бойынша сомасын қайта есептемей, толық ай болып саналсын (тоқсан)" сөйлемiмен ауыстырылсын;
25-1 тармағымен мынадай мағынада толықтырылсын:
"Отбасының табысы өмiр сүру минимумынан төмен 18 шаршы метрден кем ауданда тұратын, осы ауданда тұратын саны мен нақты шығындарына тәуелсiз жылу беру мерзiмiне айына 50% есептiк көрсеткiш мөлшерiмен тұрғын -үй жәрдемақысы тағайындалуы жүргiзiлетiн тұрғын -үй жәрдемақысына құқықтары бар тұлғалар";
25-2 тармағымен мынадай мағынада толықтырылсын:
"Отбасының жиынтық табысы жоқ болған жағдайда тұрғын-үй жәрдемақысының есебiн 3 айлық есептiк көрсеткiштен бастап жүргiзсiн".
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихат хатшысы