Об утверждении Типовой формы паспорта отходов
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 18 марта 2005 года N 102а-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 апреля 2005 года N 3570. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года N 128-п
Сноска. Приказ Министра охраны окружающей среды РК от 18 марта 2005 г. N 102а-п утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды РК от 30 апреля 2007 г. N  128-п .
В целях реализации  ст.60-1  Закона Республики Казахстан "Об охране окружающей среды"  ПРИКАЗЫВАЮ
1. Утвердить прилагаемую Типовую форму паспорта отходов.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Бекжанова Ж.Л.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования.
Министр
Утверждена
приказом Министра
охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 18 марта 2005 года N 102а-п
Типовая форма паспорта отходов
Действителен по "_____"________200 __ года
Наименование отходов (код)
_____________________________________________________________
Местонахождение и наименование предприятия-производителя отходов
(или Ф.И.О и адрес физического лица)
_____________________________________________________________
Телефон_________факс_______________e-mail____________________
Расчетный счет N__________ в ________________________________
Реквизиты отгрузки___________________________________________
Количество произведенных отходов
Перечень опасных свойств отходов
Н1_, Н3_, Н 1.4_, Н 4.2_, Н 4.3_,
Н 5.1_, Н 5.2_, Н 6.1_, Н 8, Н 10_, Н 11_, Н 12_, Н13_
Происхождение отходов
Перечень и наименование исходных материалов, из которых образовались
отходы
Наименование процесса, в котором образовались отходы
Параметр процесса
Значение параметра и единица его измерения
1
2
3
4
Состав отходов и токсичность его компонентов:
Наимено-
вание
компо-
нента
отходов
Кон-
цент-
рации
Сi,
мг/кг
Параметры, на основании которых определен индекс токсичности компонента отходов
Индекс
токсич-
ности
Наименова-ние и единица измерения
Значение
Балл токсич-
ности
Обозначе-
ние документа,из которого взята характе-
ристика
1
2
3
4
5
6
7
Рекомендуемый способ переработки (удаления) отходов
Пожаро- и взрывоопасность отходов
Коррозионная активность отходов
Реакционная способность отходов
Меры предосторожности при обращении с отходами
Ограничения по транспортированию отходов
Дополнительные сведения
Заявление производителя
Настоящим заявляю, что я проверил (посредством - анализов, тестов, знаний об исходном сырье и технологии образования данных отходов и др.), что данные отходы содержат лишь перечисленные выше токсичные компоненты в указанных концентрациях, в результате чего отходы классифицированы мной как отходы ____ класса токсичности и относятся к указанным выше группам опасности. Информация достоверна, точна и полна.
Руководитель предприятия __________________ Ф И О
(либо физическое лицо)           подпись
"______"___________ 200__ г.
М.П.

Қалдықтар паспортының үлгілік нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2005 жылғы 18 наурыздағы N 102а-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 20 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 3570. Күші жойылды - ҚР Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007.04.30. N 128 (ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007.04.30. N  128 (ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қоршаған ортаны қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 60-1-бабын іске асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қалдықтар паспортының типтік нысанын бекітсін.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр Ж.Л. Бекжановқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
МИНИСТР
Қазақстан Республикасының
Қоршаған ортаны қорғау
министрінің
2005 жылғы 18 наурыздағы
N 102а-ө бұйрығымен
бекітілген
Қалдықтар паспортының
үлгілік нысаны
200_ жылғы " " _____ аралығында жарамды
Қалдықтардың атауы (код)
___________________________________________________________________
Қалдықтарды өндіруші - кәсіпорынның мекені мен атауы
(немесе аты-жөні және жеке тұлғаның мекен-жайы)
___________________________________________________________________
Телефон _______ факс _________ е-mail______________________________
Есептік шоты N ____________________________________________________
Жүк түсіру реквизиттері ___________________________________________
Өндірілген қалдықтардың саны
Қалдықтардың қауіптілік қасиетінің тізбесі
H1_, H3, _H1.4_, H 4.2 _, H4.3_,
H 5.1_, Н 5.2_, Н 6.1,_Н 8, Н 10_,Н 11_Н 12_,Н13_
Қалдықтардың пайда болуы
Қалдықтар пайда
болған шығарынды
материалдардың
тізбесі және атауы
Қалдық пайда
болған
процестің
атауы
Процестің
өлшемі
Өлшемнің
мәні және
оны өлшеу
бірлігі
1
2
3
4
Қалдықтар құрамы және оның құрауыштарының улылығы:
Қал-
дықтар
құрауы-
шының
атауы
Шоғыр-
лануы
Ci,
мг/кг
қалдықтар құрауыштары улылығының
индексі негізінде айқындалған
өлшемдер
Улылық
индексі
Өлшеудің
атауы
және
бірлігі
Ес-
керту
Улы-
лықтың
баллы
Сипаттама
алынған
құжаттың
белгіленуі
Қалдықтарды қайта өңдеудің (жоюдың) ұсынылған тәсілі
Қалдықтардың өрт және жарылу қауіптілігі
Қалдықтардың корозиялық белсенділігі
Қалдықтардың реакциондық қасиеті
Қалдықтармен айналысу кезінде қауіпсіздік шаралары
Қалдықтарды тасымалдау бойынша шектеулер
Қосымша мәліметтер
Өндірушінің мәлімдемесі
Осы қалдықтар менің жүйелеуімше улылықтың ___ сыныбына жататын қалдықтар ретінде көрсетілген шоғырлануда тек жоғарыда аталған улы құрауыштардың ғана бар екенін тексергенімді (шығарылған шикізат және осы қалдықтардың пайда болуының технологиясы туралы талдаулар, тестілер, білім құралдары арқылы) және жоғарыда көрсетілген қауіптілік тобына жататынын мәлімдеймін. Ақпарат дұрыс, дәл және толық.
Кәсіпорын басшысы ___________________ Аты-жөні
(не жеке тұлға)         қолы
200__ ж. "___"_____________
М.О.