О внесении изменений в совместное решение акима города Астаны и маслихата города Астаны от 15 марта 2005 года N 36 и от 29 марта 2005 года N 131/117-III "О проведении призыва граждан 1978-1987 годов рождения в ряды Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2005 года"
Cовместное решение Акима города Астаны от 28 июня 2005 года N 43 и Маслихата города Астаны от 30 июня 2005 года N 164/20-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 14 июля 2005 года N 399. Утратило силу совместным решением Акима города Астаны и маслихата города Астаны от 21.12.2005 г. № 50, от 23.12.2005 г. № 219/28-III
Сноска. Утратило силу совместным решением Акима города Астаны  и маслихата города Астаны от 21.12.2005 г. № 50, от 23.12.2005 г. № 219/28-III
В целях приведения в соответствие с требованиями Закона Республики Казахстан "О всеобщей воинской обязанности и военной службе" аким города Астаны и маслихат города Астаны РЕШИЛИ:
Внести в совместное решение акима города Астаны и маслихата города Астаны от 15 марта 2005 года N 36 и от 29 марта 2005 года N 131/17-III "О проведении призыва граждан 1978-1987 годов рождения в ряды Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2005 года" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 апреля 2005 года, N 385, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" N 59 от 21 апреля 2005 года и "Астана хабары" N 56 от 26 апреля 2005 года) следующие изменения:
1) заголовок изложить в следующей редакции:
"О проведении призыва граждан в возрасте от 18 до 27 лет в ряды Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2005 года";
2) в пункте 1 цифры и слова "1978-1987 годов рождения," заменить словами и цифрами "в возрасте от 18 до 27 лет,".
Аким города Астаны                       Председатель сессии
маслихата города Астаны
У. Шукеев                                   Б. Смаилов
Секретарь маслихата
города Астаны
В. Редкокашин
Визы:
Есилов С.С.
Мамытбеков А.С.
Мустафина С.С.
Толибаев М.Е.
Фомичев С.В.
Тамабаев К.Ж.
Башимова Д.Р.
СОГЛАСОВАНО
Аким района "Алматы"                       Еркетаев М.Д.
Аким района "Сарыарка"                     Ахметов С.К.
Начальник Государственного
учреждения "Департамент
внутренних дел
города Астаны"                             Досумов С.Т.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
здравоохранения
города Астаны"                             Дудник В.Ю.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"                    Демеува А.С.
Начальник Государственного
учреждения "Управление
мобилизационной подготовки
и чрезвычайных ситуаций
города Астаны"                             Балмагамбетов М.Х.
Начальник Государственного
учреждения "Линейный отдел
внутренних дел на станции
Астана"                                    Али Ф.Н.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
города Астаны"                             Байжаханов Б.И.
Начальник Государственного
учреждения "Департамент по
делам обороны города Астана"               Мынжанов К.Т.

Астана қаласы әкімінің және Астана қаласының мәслихатының 2005 жылғы 15 наурыздағы N 36 және 2005 жылғы 29 наурыздағы N 131/17-ІІІ "2005 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлері мен әскери құрамаларының қатарына 1978-1987 жылдары туған азаматтарды шақыруды жүргізу туралы" бірлескен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімнің 2005 жылғы 28 маусымдағы N 43, Мәслихаттың 2005 жылғы 30 маусымдағы N 164/20-ІІІ бірлескен шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 14 шілдеде N 399 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 50 және Астана қаласының мәслихатының 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 219/28-ІІІ бірлеске бұйрығымен.
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 2005.12.21 N 50 және Астана қаласының мәслихатының 2005.12.23 N 219/28-ІІІ бірлеске бұйрығымен. (Астана қаласы мәслихатының 2005.12.28 N 653-03-11 хатын қараңыз).
"Жалпыға бірдей әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының талаптарымен сәйкестендіру мақсатында Астана қаласының әкімі мен Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТІ:
Астана қаласы әкімінің және Астана қаласының мәслихатының 2005 жылғы 15 наурыздағы N 36 және 2005 жылғы 29 наурыздағы N 131/17-ІІІ "2005 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлері мен әскери құрамаларының қатарына 1978-1987 жылдары туған азаматтарды шақыруды жүргізу туралы"  бірлескен шешіміне (Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 385 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2005 жылғы 26 сәуірдегі N 56 және "Вечерняя Астана" газетінің 2005 жылғы 21 шілдедегі N 59 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2005 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлері мен әскери құрамаларының қатарына 18 ден 27 жасқа дейінгі азаматтарды шақыруды жүргізу туралы";
2) 1-тармақтағы "1978-1987 жылдары туған," сандары және сөздері "18 ден 27 жасқа дейінгі," сандары және сөздерімен өзгертілсін.
Астана қаласының әкімі
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Визалар:
КЕЛІСІЛДІ
"Алматы" ауданының әкімі
"Сарыарқа" ауданының әкімі
"Астана қаласының Ішкі
істер департаменті"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
"Астана қаласының Денсаулық
сақтау департаменті"
мемлекеттік мекемесінің директоры
"Астана қаласының Жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
"Астана қаласының Жұмылдыру
дайындығы және төтенше жағдайлар
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
"Астана станциясындағы желілік
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
"Астана қаласының Жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
департаменті мемлекеттік
мекемесінің директоры
"Астана қаласының Қорғаныс істері
жөніндегі департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы