О внесении дополнений в постановление акимата Актюбинской области N 68 от 4 марта 2005 года (зарегистрировано в департаменте юстиции 1.04.2005 г. N 3105)
Постановление Акимата Актюбинской области N 151 от 27 апреля 2005 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области за N 3145 от 13 мая 2005 года. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 21 октября 2009 года № 301
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 21 октября 2009 года № 301.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и во исполнение статьи 21 Кодекса Республики Казахстан о налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс) от 12 июня 2001 года N 209-II с изменениями, внесенными Законом Республики Казахстан Казахстан от 20 декабря 2004 года N 13-III "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и бюджетных отношений", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в приложение 1 к правилам организации работы по выдаче разовых талонов и сбора сумм следующее дополнение:
Дополнить пунктами 3 и 4 следующего содержания:
"3. Услуги владельцев личных тракторов по обработке земельных участков";
"4. Услуги владельцев личных легковых и грузовых автомобилей по перевозке пассажиров и грузов (за исключением лицензируемых перевозок)".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Абдибекова Н.К.
Аким области

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2005 жылғы 4 наурыздағы N 68 қаулысына толықтырулар енгізу туралы (әділет департаментінде 1.04.2005 ж. N 3105 тіркелген)
Ақтөбе облысы әкімиятының 2005 жылғы 27 сәуірдегі N 151 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2005 жылдың 13 мамырында N 3145 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2009 жылғы 21 қазандағы № 301 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2009.10.21 № 301 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ Заңының 27 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктердің аражігін ажырату және бюджеттік қатынастар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 20 желтоқсандағы N 13 Заңымен өзгерістер енгізілген салық және бюджетке төленетін міндетті басқа да төлемдер туралы (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы N 209-ІІ Кодексінің 21 бабын орындау үшін облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Біржолғы талондарды беру және сомаларды жинау жұмысын ұйымдастыру қағидасының 1 қосымшасына мынадай толықтыру енгізілсін:
Олар мына мәтіндегі 3 және 4 тармақтармен толықтырылсын;
"3. Жеке трактор иелерінің жер учаскесін өңдеу жөнінде көрсететін қызметтері";
"4. Жеке жеңіл және жүк автокөлік иелерінің жолаушы және жүк тасымалы бойынша көрсететін қызметтері (лицензияланатын тасымалды қоспағанда)".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс Әкімінің орынбасары Н.Қ.Әбдібековке жүктелсін.
Облыс әкімі