Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников Алматинской области
Решение Алматинского областного маслихата N 18-133 от 1 июля 2005 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 августа 2005 года за N 1939. Утратило силу - решением Алматинского областного маслихата N 29-182 от 17 февраля 2010 года
Сноска. Утратило силу - решением Алматинского областного маслихата от 17.02.2010 N 29-182
На основании подпункта 5 статьи 38 Водного Кодекса Республики Казахстан и пункта 1 статьи 454 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников Алматинской области, согласно приложения.
2. Отменить решение Алматинского областного маслихата N 17-122 от 26 мая 2005 года "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников Алматинской области".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Тойбаева А.А.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней, после их первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата                       М. Базарбаев
Секретарь
областного маслихата                       А. Сыдык
Приложение к решению
Алматинского областного
маслихата N 18-133 от
1 июля 2005 года
Сноска. В приложение пункт 3 внесены изменения - решением Алматинского областного маслихата от 13 июля 2006 года N 29-223
Ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников Алматинской области
N
п/п
Вид специального
водопользования
Единицы
измерения
Ставки
платы
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
тиын/куб.м

Алматы облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2005 жылғы 1 шілдедегі N 18-133 шешімі. Алматы облыстық Әділет басқармасында 2005 жылғы 08 тамызда N 1939 тіркелген. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 17 ақпандағы N 29-182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2010.02.17 N 29-182 шешімімен
Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 38 бабының 5 тармақшасының және Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 454 бабының 1 тармағына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" 2005 жылғы 26 мамырдағы N 17-122 шешімі жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә. Тойбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М. Базарбаев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
Алматы облыстық мәслихаттың
2005 жылғы 1 шілдедегі
N 18-133 шешіміне
қосымша
Ескерту. Қосымшаның 3-тармағына өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2006.07.13 29-223 Шешімімен
Алматы облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары
Арнайы су пайдалану түрлері Өлшеу бірліктері Төлемақы ставкалары
1
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызмет көрсету
тиын/текше метр