Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2005 год
Решение XIV сессии Маслихата города Алматы III-го созыва N 131 от 24 марта 2005 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 08 апреля 2005 года за N 648. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата города Алматы от 29 декабря 2005 года N 1304
В соответствии со статьями 38, 39 Водного  Кодекса  Республики Казахстан от 9 июля 2003 года N 481-II и пункта 1 статьи 454  Кодекса  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" от 12 июня 2001 года N 209-II маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ :
Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2005 год.
Председатель
XIV-й сессии маслихата города
Алматы III-го созыва                     А. Кузнецов
Секретарь
маслихата города Алматы
III-го созыва                           Т. Мукашев
Приложение
к решению XIV-ой сессии маслихата
города Алматы III-го созыва
от 24 марта 2005 года N 131
"Об утверждении ставок платы за
пользование водными ресурсами
поверхностных источников по
городу Алматы на 2005 год"
Ставки платы
за пользование водными ресурсами
поверхностных источников по городу Алматы
на 2005 год
Вид специа
льного
водопользования
Жилищ
но -
эксп
луата
цион
ные и комму
наль
ные
услу
ги,
тиын/
куб.м.
Промышленно
сть, вклю
чая тепло-энергетику,
тиын/
куб.м
Сельское хозяйство, тиын/куб.м
Прудо
вые хозяйства, осуществляю-щие забор из водных источ
ников, тиын/
куб.м
Рыбное хозяйство, потребители, произ
водя
щие отлов рыбы на водных источ
никах, тенге/тонна
Гидро-энергети
ка, тиын/квт.
час
Водный транс
порт, тиын/
т.км
Бассейны рек, озер, морей
1
2
3
4
5
6
7
поверхностные источ
ники по городу Алматы

2005 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер бетінің көздеріндегі су ресурстарын пайдалану үшін төлемдер мөлшермелерін бекіту туралы
III-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХІV сессиясының 2005 жылғы 24 наурыздағы N 131 шешімі. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2005 жылғы 08 сәуірде N 648 тіркелді
Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы Мәслихатының 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 1304 хаты.
____________________________________
N 481-II 2003 жылғы 9-шы шілдеден енген Қазақстан Республикасының Су Кодексіне және № 209-ІІ 2001 жылғы 12 маусымнан қабылдаған Қазақстан Республикасының "Бюджетке салық және басқа да міндетті төлемдер (Салық Кодексіне )" қарасты ІІІ-ші сайланған Алматы қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ұсынылып отырған Алматы қаласы бойынша 2005 жылға арналған төлемдер мөлшермелері бекітілсін.
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
ХІV-сессиясының төрағасы              А.Кузнецов
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
хатшысы                              Т.Мұқашев
"Алматы қаласы бойынша
2005 жылға арналған жер бетінің
көздеріндегі су ресурстарын
пайдалану үшін төлемдер
мөлшерлемелерін бекіту туралы"
ІІІ-сайланған Алматы қаласының
ХІV-сессиясының 2005 жылғы 24 наурызындағы
N 131 шешіміне қосымша
Алматы қаласы бойынша 2005 жылға арналған
жер бетінің көздеріндегі су ресурстарын
пайдалану үшін төлемдер
мөлшермелері
Арнайы су пайдалану түрі
Үй-жайға пайда
лану және комму
налдық қызмет,
тиын/
текше м.
Өнеркә
сіп, жылу энерге
тикасын қосқан
да, тиын/
текше м.
Ауыл шаруашылы
ғы
тиын/текшем.
Су көзде
рінен су алып пайдаланатынтоған су шаруа
шылық
тары, тиын/
текше м.
Балық шаруашылығы, су көзде
рінен балық аулай
тын тұтынушылар,  теңге/тонна
Гидро-энергетикасы, тиын/
квт.
сағат
су транспорты,
тиын/мың ш.шақырым.
өзендер,
көлдер, теңіз
дер алқаптары
1
2
3
4
5
6
7
Алматы қаласы бойынша жер бетінің көздеріндегі су ресурстары

3,45
9,49
2,73
2,59
67,74
1,01
0,29
Примечание : размеры платы за пользование водными ресурсами по объектам промышленности, включая теплоэнергетику, осуществляется в соответствии с пунктами 5 и 6 статьи 456 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)".
Председатель
XIV-й сессии маслихата города
Алматы III-го созыва                     А. Кузнецов
Секретарь
маслихата города Алматы
III-го созыва                           Т. Мукашев

3,45
9,49
2,73
2,59
67,74
1,01
0,29
Ескерту: жылу энергетикасын қоса алғанда өнеркәсіп нысандары бойынша су ресурстарын пайдаланғандығы үшін төлем көлемі "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 456 бабының 5 және 6 тармақтарына сәйкес жүзеге асырылады.
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
ХІV-сессиясының төрағасы              А.Кузнецов
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
хатшысы                              Т.Мұқашев