Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке стоимости 1 квадратного метра земли города Атырау и схемы зонирования для целей налогообложения
Решение Атырауского областного Маслихата от 19 октября 2005 года N 250-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 ноября 2005 года N 2450
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 18.01.2016 № 443-V (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 442-ІІ и рассмотрев постановление акимата области от 5 октября 2004 года N 191, областной маслихат на ХVI сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовой ставке стоимости 1 квадратного метра земли города Атырау и схемы зонирования для целей налогообложения (прилагается).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрным вопросам и экологии.
Председатель ХVI сессии
областного маслихата
Е. Дошаев
Секретарь областного маслихата Ж. Доспаева
Приложение
к решению областного маслихата
от 19 октября 2005 года N 250-ІІІ
Схема зонирования города Атырау для целей налогообложения
Поправочные коэффициенты к базовой ставке земельного налога

Атырау қаласының 1 шаршы метр жер құнының базалық ставкасын түзету коэффициенттерін және салық салу мақсаты үшін аумақтарға бөлу кестесін бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2005 жылғы 19 қазандағы N 250-ІІІ шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2005 жылғы 17 қарашада N 2450 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 18.01.2016 № 443-V шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы N 442-ІІ Жер кодексінің 8, 11-баптарына сәйкес және облыстық әкімиятының 2004 жылғы 5 қазандағы N 191 қаулысын қарап, облыстық мәслихат XVI сессиясында ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атырау қаласының 1 шаршы метр жер құнының базалық ставкасын түзету коэффициенттері және салық салу мақсаты үшін аумақтарға бөлу кестесі бекітілсін (қосымша).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Облыстық мәслихат XVІ
сессиясының төрағасы Е. Дошаев
Облыстық мәслихат хатшысы Ж. Доспаева
Облыстық мәслихатының 2005 жылғы 19 қазанындағы № 250-ІІІ шешіміне қосымша
Салық салу мақсаты үшін Атырау қаласын аймақтарға бөлу кестесі
Жер салығынының базалық ставкасына түзету коэффициентері