Об утверждении формы и правил представления Расчета по исчисленным, удержанным (начисленным) и перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов, начисленным и перечисленным суммам социальных отчислений
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 января 2006 года N 25. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 февраля 2006 года N 4086. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года N 603
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 23.12.2008 N 603 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законами Республики Казахстан " О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" и " Об обязательном социальном страховании", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить форму и правила представления Расчета по исчисленным, удержанным (начисленным) и перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов, начисленным и перечисленным суммам социальных отчислений (форма 201.04).
2. Признать утратившим силу приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан "Об утверждении формы и правил представления Расчета по исчисленным, удержанным (начисленным), перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов" от 28 декабря 2004 года N 672 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3411 от 31 января 2005 года, опубликован в "Юридической газете" 21 сентября 2005 N 173 (907).
3. Управлению методологии Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Есмаганбетова Ж.С.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2006 года.
Председатель
Согласован
Министр труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
30 января 2006 года
Утверждены
приказом Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 23 января 2006 года N 25
Правила
представления Расчета по исчисленным,
удержанным (начисленным) и перечисленным суммам
обязательных пенсионных взносов, начисленным и
перечисленным суммам социальных отчислений
(Форма 201.04)
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (далее - Налоговый кодекс) и Законами Республики Казахстан " О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" (далее - Закон о пенсионном обеспечении), " Об обязательном социальном страховании" (далее - Закон об обязательном социальном страховании) и предусматривают порядок представления Расчета по исчисленным, удержанным (начисленным) и перечисленным в свою пользу суммам обязательных пенсионных взносов, начисленным и перечисленным суммам социальных отчислений индивидуальными предпринимателями (за исключением применяющих специальные налоговые режимы для крестьянских (фермерских) хозяйств, на основе упрощенной декларации и патента), адвокатами и частными нотариусами, а также физическими лицами, применяющими специальный налоговый режим на основе разового талона (далее - Расчет) в размерах, установленных пунктом 2 статьи 22-1 Закона о пенсионном обеспечении и пунктом 5 Правил исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 марта 1999 года N 245, а также пунктом 1 статьи 14 Закона об обязательном социальном страховании и пунктом 7 Правил исчисления социальных отчислений, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года N 683.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 21 декабря 2006 года N 649 (порядок введения в действие см. п.4 ).

Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген, ұсталған (есептелген) және аударылған сомалары, әлеуметтік аударымдардың есептелген және аударылған сомалары бойынша есепті тапсыру нысаны мен ережелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 23 қаңтардағы N 25 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 11 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 4086. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 603 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы Министрінің 2008.12.23 N 603 Бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" және " Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" Заңдарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН :
1. Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген, ұсталған (есептелген) және аударылған сомалары, әлеуметтік аударымдардың есептелген және аударылған сомалары бойынша есепті тапсыру нысаны мен ережелері (201.04-нысан) бекітілсін.
2. "Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген, ұстап қалған (есептелген) және аударылған сомалары бойынша есеп тапсыру ережелерін және есеп нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылы 31 қаңтарда N 3411 тіркелген, "Юридическая газетада" 2005 жылы 21 қыркүйекте N 173 (907) жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Әдістеме басқармасы (Ж.С.Есмағанбетова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2006 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқық қатынастарға қолданылады.
Төраға
Келісілген
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
2006 жылы 30 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
Салық комитетi Төрағасының
2006 жылғы 23 қаңтардағы
N 25 бұйрығымен
бекiтiлген
Мiндеттi зейнетақы жарналарының есептелген, ұсталған
(есептелген) және аударылған сомалары, әлеуметтiк
аударымдардың есептелген және аударылған сомалары бойынша
есептi тапсыру ережелерi (201.04-нысан)
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ережелер "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiне (бұдан әрi - Салық кодексi) және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" (бұдан әрi - зейнетақымен қамсыздандыру туралы заң) және " Мiндеттi әлеуметтiк сақтандыру туралы " (бұдан әрi - мiндеттi әлеуметтiк сақтандыру туралы заң) Заңдарына сәйкес әзiрлендi және Зейнетақымен қамтамасыз ету туралы заң 22-1-бабының 2-тармағында және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 наурыздағы N 245 қаулысымен бекiтiлген Мiндеттi зейнетақы жарналарын есептеудiң, ұстап қалудың (есептеудiң) және мiндеттi зейнетақы қорларына аудару ережесiнiң 5-тармағында, сондай-ақ Мiндеттi әлеуметтiк сақтандыру туралы заң 14-бабының 1-тармағында және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 21 маусымдағы N 683 қаулысымен бекiтiлген Әлеуметтiк аударымдарды есептеу ережесiнiң 7-тармағында белгiленген мөлшерлерде жеке кәсiпкерлердiң (шаруа (фермер) қожалықтарына арналған арнаулы салық режимдерiн қолданатындарды және оңайлатылған декларация және патент негізіндегiлердi қоспағанда), адвокаттардың және жеке нотариустардың, сондай-ақ бiр жолғы талонның негiзiндегi салық режимiн қолданатын жеке тұлғалардың өз пайдасына есептелген, ұсталған (есептелген) және аударылған мiндеттi зейнетақы жарналарының, әлеуметтiк аударымдардың есептелген және аударылған сомалары бойынша есептi тапсыру (бұдан әрi - Есеп) тәртiбiн көздейдi.
Ескерту: 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 649 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) бұйрығымен .

2. Расчет представляется ежеквартально в срок не позднее пятнадцатого числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
3. При составлении Расчета:
1) на бумажном носителе - заполняется шариковой или перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными символами или с использованием печатающего устройства;
2) на электронном носителе - заполняется в соответствии со  статьей 69 Налогового кодекса.
4. При составлении Расчета не допускаются исправления, подчистки и помарки.
5. При отсутствии показателей соответствующие ячейки Расчета не заполняются.
6. При представлении Расчета:
1) в явочном порядке на бумажном носителе - составляется в двух экземплярах, один экземпляр возвращается вкладчику с отметкой налогового органа;
2) по почте заказным письмом с уведомлением - вкладчик получает уведомление почтовой или иной организации связи;
3) в электронном виде в явочном порядке, либо по электронной почте, в соответствии с подпунктом 3) пункта 8 статьи 69 Налогового кодекса - вкладчик получает в налоговом органе либо по электронной почте уведомление о принятии (доставке) Расчета.
7. Расчет подписывается и заверяется в соответствии со статьей 69 Налогового кодекса.
8. При заполнении соответствующих строк Расчета индивидуальными предпринимателями, осуществляющими деятельность в соответствии с Законом Республики Казахстан "О частном предпринимательстве" в виде совместного предпринимательства, указывается общая по всем участникам совместного предпринимательства сумма заявляемого дохода для исчисления обязательных пенсионных взносов, сумма дохода, для исчисления социальных отчислений, а также сумма обязательных пенсионных взносов и социальных отчислений, подлежащих перечислению.
Сноска. Пункт 8 в редакции - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 21 декабря 2006 года N 649 (порядок введения в действие см. п.4 ).
2. Составление Расчета (Форма 201.04)
9. В разделе "Общая информация о вкладчике (плательщике)" вкладчик (плательщик) указывает следующие данные:
1) регистрационный номер налогоплательщика;
2) отчетный период, за который представляется Расчет. Отчетным периодом для представления Расчета является квартал;
3) фамилия, имя, отчество вкладчика (плательщика);
4) вид Расчета.
Данные ячейки отмечаются в соответствии со статьями 69 и  71 Налогового кодекса. В зависимости от вида Расчета отмечается соответствующая ячейка.
Ячейка Первоначальный отмечается, если Расчет представляется впервые после государственной регистрации налогоплательщика.
При представлении последующих Расчетов отмечается ячейка "Очередной".
При внесении изменений и дополнений в ранее представленные Расчеты отмечается ячейка Дополнительный.

2. Есеп есептi тоқсаннан кейiнгi айдың он бесiншi күнiнен кешiктiрiлмей тапсырылады.
3. Есептi жасаған кезде:
1) қағаз таратушыда шариктi немесе қаламұшты қаламмен, қара немесе көк сиямен, бас баспа әрiптерiмен немесе баспа құрылғысымен толтырылады;
2) электрондық таратушыда - Салық кодексiнiң 69-бабына сәйкес толтырылады.
4. Есептi жасау кезiнде түзетуге, тазартуға және былғауға жол берiлмейдi.
5. Көрсеткiштер болмағанда Есептiң тиiстi ұяшықтары толтырылмайды.
6. Есептi ұсынған кезде:
1) қағаз таратушыда барып тапсыру тәртiбiмен - екi данада жасалады, бiр данасы салық органының белгiсiмен салымшыға қайтарылады;
2) хабарламалы тапсырыс хатпен поштамен жiбергенде - салымшы хабарламаны пошта немесе өзге байланыс ұйымы арқылы алады;
3) электронды түрде барып тапсыру тәртiбiмен, не электронды пошта бойынша жiбергенде Салық кодексiнiң 69-бабының 8-тармағының 3) тармақшасына сәйкес кәсiпкер салық органында не электрондық поштамен Есеп қабылданғаны (жеткiзiлгенi) туралы хабарлама алады.
7. Есепке қол қойылады және Салық кодексiнiң 69-бабына сәйкес расталады.
8. Қызметiн»"Жеке кәсiпкерлiк туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес бiрлескен кәсiпкерлiк түрiнде жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер Есептiң тиiстi жолдарын толтырған кезде мiндеттi зейнетақы жарналарын есептеу үшін сомасы, әлеуметтiк аударымдарды есептеу үшiн мәлiмделетін сомасы, бiрлескен кәсiпкерлiкке барлық қатысушылар бойынша табыстың жалпы сомасы, сондай-ақ қайта есептелуге жататын мiндеттi зейнетақы жарналары мен әлеуметтiк аударымдардың сомасын көрсетедi.
Ескерту: 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 649 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) бұйрығымен .
2. Есептi жасау (201.04-нысан)
9. "Салымшы (төлеушi) туралы жалпы ақпарат" бөлiмiнде салымшы (төлеушi) мынадай деректердi көрсетедi:
1) салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрiн;
2) Есеп берiлiп отырған есептi кезең. Есептi беру үшiн есептi кезең тоқсан болып табылады;
3) салымшының (төлеушiнiң) аты-жөнi;
4) Есептiң түрi.
Бұл торкөздер Салық кодексiнiң 69 және 71-баптарына сәйкес белгiленедi. Есеп түрiне қарай тиiстi торкөз белгiленедi.
"Бастапқы" торкөзi егер Есеп салық төлеушiнi мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн алғаш рет берiлсе белгiленедi.
Одан кейiнгi Есептер беру кезiнде, "Кезектi" торкөзi белгiленедi.
Бұрын берiлген Есепке өзгерiстер мен толықтыруларды енгiзу кезiнде, "Қосымша" тор көзi белгiленедi.

Ячейка "По уведомлению" отмечается в том числе, если налогоплательщиком получено уведомление, предусмотренное подпунктом 7) пункта 2 статьи 31 Налогового кодекса, на основании которого требуется внести изменения и дополнения в ранее представленный Расчет. В этом случае налогоплательщиком отмечаются одновременно ячейки "По уведомлению" и "Дополнительный".
При прекращении деятельности вкладчиком (плательщиком) в последнем Расчете, представляемом в налоговый орган, отмечается ячейка "ликвидационный";
5) номер и дата уведомления. Ячейки заполняются в случае представления дополнительного Расчета по уведомлению;
6) вид налогового режима, в котором осуществляется исчисление и уплата налогов и других обязательных платежей в бюджет.
Вкладчик (плательщик) - индивидуальный предприниматель, осуществляющий исчисление и уплату налогов в общеустановленном порядке, отмечает ячейку "общеустановленный порядок".
Вкладчик (плательщик) - адвокат отмечает ячейку "для адвокатов".
Вкладчик (плательщик) - частный нотариус отмечает ячейку "для частных нотариусов".
Вкладчик (плательщик) - индивидуальный предприниматель, применяющий специальный налоговый режим на основе разового талона, отмечает ячейку "на основе разового талона".
Вкладчик (плательщик) - индивидуальный предприниматель, применяющий специальный налоговый режим для отдельных видов предпринимательской деятельности, отмечает ячейку "для отдельных видов предпринимательской деятельности".
Вкладчик - физическое лицо, применяющий специальный налоговый режим на основе разового талона, отмечает ячейку "физическое лицо на основе разового талона".
10. В разделе "Исчисление обязательных пенсионных взносов":
1) в строках 201.04.001А, 201.04.001В, 201.04.001С указывается заявляемый доход за 1, 2 и 3 месяцы отчетного периода соответственно. Заявляемым доходом является доход, определяемый самостоятельно индивидуальным предпринимателем, адвокатом и частным нотариусом для исчисления обязательных пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды в свою пользу.
В строке 201.04.001D указывается заявляемый доход за отчетный период, определяемый как сумма строк 201.04.001А, 201.04.001В, 201.04.001С.
В строке 201.04.001Е указывается заявляемый доход с начала года, определяемый как сумма строк 201.04.001D Расчета отчетного периода и 201.04.001Е Расчета за предыдущий отчетный период;
2) в строке 201.04.002А, 201.04.002В, 201.04.002С указывается сумма обязательных пенсионных взносов, подлежащих перечислению в накопительный пенсионный фонд за 1, 2 и 3 месяцы отчетного периода  соответственно.

"Хабарлама бойынша" торкөзi, егер салық төлеушiмен Салық кодексiнiң 31-бабының 2-тармағы 7) тармақшасында қарастырылған хабарлама алынса, соның негiзiнде бұрын көрсетiлген Есепке өзгерiстер мен толықтырулар енгiзудi қажет ететiн жағдайда белгiленедi. Бұл жағдайда салық төлеушiмен "Хабарлама бойынша" және "Қосымша" тор көздерi бiр уақытта белгiленедi.
салымшы қызметiн тоқтатқан жағдайда салық органына тапсырған соңғы Есепте "тарату" торкөзi белгiленедi.
5) хабарламаның нөмiрi мен күнi, хабарлама бойынша қосымша Декларация табыс еткен жағдайда толтырылады;
6) салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдердi есептеу мен төлеу жүзеге асырылатын салық режимi.
Өз қызметiн жалпы белгiленген тәртiппен жүзеге асыратын салымшы (төлеушi) - жеке кәсiпкер "жалпы бiрдей белгiленген тәртiп" деген ұяшықты көрсетедi.
Салымшы (төлеушi) - адвокат "адвокаттар үшiн" деген ұяшықты көрсетедi.
Салымшы (төлеушi) - жеке нотариус "жеке нотариустар үшiн" деген ұяшықты көрсетедi.
Арнаулы салық тәртiбiн бiржолғы талон негiзiнде қолданатын салымшы (төлеушi) - жеке кәсiпкер "бiржолғы талон негiзiндегi" деген ұяшықты көрсетедi.
Кәсiпкерлiк қызметтiң жекелеген түрлерiне арналған арнаулы салық тәртiбiн қолданылатын салымшы (төлеушi) - жеке кәсiпкерлер "кәсiпкерлiк қызметтiң жекелеген түрлерiне арналған" деген ұяшықты көрсетедi.
Бiр жолғы талонның негiзiндегi арнаулы салық режимiн қолданатын салымшы (төлеушi) - жеке тұлға "бiр жолғы талон негiзiндегi жеке тұлға" ұяшығын көрсетедi.
10. "Мiндеттi зейнетақы жарналарын есептеу" бөлiмiнде:
1) 201.04.001А, 201.04.001В, 201.04.001С жолдарында есептiк кезең iшiндегі тиiсiнше 1, 2 және 3 айлардағы мәлiмделетін табысы көрсетiледi. Мәлiмделетін табыс жинақтаушы зейнетақы қорларына өз пайдасына міндетті зейнетақы жарналарын есептеу үшін жеке кәсiпкер, адвокат және жеке нотариус дербес белгiлейтiн табыс болып табылады.
201.04.001D жолда 201.04.001А, 201.04.001В, 201.04.001С жолдардың сомасы ретiнде айқындалатын, есептi кезең үшін мәлiмделетін табысы көрсетiледi.
201.04.001Е жолда есептi кезеңдегi Есептiң 201.04.001D және осының алдындағы есептi кезеңдегi Есептiң 201.04.001Е жолдарының сомасы ретiнде анықталатын жылдың басынан бастап мәлiмделетін табысы көрсетiледi;
2) 201.04.002А, 201.04.002В, 201.04.002С жолдарында мiндеттi зейнетақы жарналарының есептi кезеңнiң тиiстi 1, 2 және 3 айларында жинақтаушы зейнетақы қорына аударуға жататын сомасы көрсетiледi.

В строке 201.04.002D указывается сумма обязательных пенсионных взносов, подлежащих перечислению в накопительный пенсионный фонд за отчетный период, определяемая как сумма строк 201.04.002А, 201.04.002В, 201.04.002С.
В строке 201.04.002Е указывается сумма обязательных пенсионных взносов, подлежащих перечислению в накопительный пенсионный фонд с начала года, определяемая как сумма строк 201.04.002D Расчета отчетного периода и 201.04.002Е Расчета за предыдущий отчетный период;
3) в строках 201.04.002F, 201.04.002G, 201.04.002Н указываются даты истечения тридцати дней, на которые приобретались разовые талоны. Данные строки заполняются лицами отметившими ячейку "6F" в разделе "Общая информация о вкладчике (плательщике)" Расчета.
Сноска. В пункт 10 внесены изменения - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 21 декабря 2006 года N 649 (порядок введения в действие см. п.4 ).
11. В разделе "Социальные отчисления":
1) в строке 201.04.003А, 201.04.003В, 201.04.003С указывается доход, принимаемый для исчисления социальных отчислений в 1, 2 и 3 месяцах отчетного периода;
2) в строке 201.04.003D указывается доход, принимаемый для исчисления социальных отчислений за отчетный период, определяемый как сумма строк 201.04.003А, 201.04.003В, 201.04.003С;
3) в строке 201.04.003Е указывается доход, принимаемый для исчисления социальных отчислений с начала года, определяемый как сумма строк 201.04.003D Расчета отчетного периода и 201.04.003Е Расчета за предыдущий отчетный период;
4) в строках 201.04.004А, 201.04.004В, 201.04.004С указывается сумма социальных отчислений, подлежащих перечислению в Государственный фонд социального страхования за 1, 2 и 3 месяцы отчетного периода соответственно;
5) в строке 201.04.004D указывается сумма социальных отчислений, подлежащих перечислению в Государственный фонд социального страхования за отчетный период, определяемая как сумма строк 201.04.004А, 201.04.004В, 201.04.004С;
6) в строке 201.04.004Е указывается сумма социальных отчислений, подлежащих перечислению в Государственный фонд социального страхования с начала года, определяемая как сумма строк 201.04.004D Расчета отчетного периода и 201.04.004Е Расчета за предыдущий отчетный период.
Приложение
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 21 декабря 2006 года
N 649
"О внесении изменений
в приказ Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 23 января 2006 года N 25
Сноска. Форма расчета в редакции - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 21 декабря 2006 года N 649 (порядок введения в действие см. п.4 ).
Форма 201.04
Расчет
по исчисленным, удержанным (начисленным) и
перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов,
начисленным и перечисленным суммам
социальных отчислений
(См. бумажный вариант)

201.04.002D жолда 201.04.002А, 201.04.002B, 201.04.002С жолдардың сомасы ретiнде анықталатын, жинақтаушы зейнетақы қорларына аударылуға тиiстi мiндеттi зейнетақы жарналарының сомасы көрсетiледi.
201.04.002Е жолда есептi кезеңдегi Есептiң 201.04.002D және осының алдындағы есептi кезеңдегi Есептiң 201.04.002Е жолдарының сомасы ретiнде анықталатын, жылдың басынан бастап жинақтаушы зейнетақы қорына аударылуға тиiстi мiндеттi зейнетақы жарналарының сомасы көрсетiледi;
3) 201.04.002F, 201.04.002G, 201.04.004Н жолдарында бiр жолғы талондар сатып алынған отыз күннiң бiту күнi көрсетiледi. Осы жолдарды Есептiң "Салымшы (төлеушi) туралы жалпы ақпарат" бөлiмiнiң "6F" ұяшығын белгiлеген тұлғалар толтырады.
Ескерту: 10-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 649 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) бұйрығымен .
11. "Әлеуметтiк аударымдар" бөлiмiнде:
1) 201.04.003А, 201.04.003В, 201.04.003С жолында есептi кезеңнiң 1, 2 және 3 айларында әлеуметтiк аударымдарды есептеу үшiн қабылданатын табыс көрсетiледi;
2) 201.04.003D жолында 201.04.003А, 201.04.003В, 201.04.003С жолдарының сомасы ретiнде айқындалатын есептi салық кезеңi үшiн әлеуметтiк аударымдарды есептеу үшiн қабылданатын табыс көрсетiледi;
3) 201.04.003Е жолында есептi кезең Есебiнiң 201.04.003D және алдыңғы есептi кезең үшiн Есептiң 201.04.003Е жолдарының сомасы ретiнде айқындалатын жылдың басынан бастап әлеуметтiк аударымдарды есептеу үшiн қабылданатын табыс көрсетiледi;
4) 201.04.004А, 201.04.004В, 201.04.004С жолдарында сәйкесiнше есептi кезеңнiң 1, 2 және 3 айлары үшiн Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына аударылуы тиiс әлеуметтiк аударымдардың сомасы көрсетiледi;
5) 201.04.004D жолында 201.04.004А, 201.04.004В, 201.04.004С жолдарының сомасы ретiнде айқындалатын есептi кезең үшiн Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына аударылуы тиiс әлеуметтiк аударымдардың сомасы көрсетiледi;
6) 201.04.004Е жолында есептi кезең Есебiнiң 201.04.004D және алдыңғы есептi кезең үшiн Есептiң 201.04.003Е жолдарының сомасы ретiнде айқындалатын жылдың басынан бастап Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына аударылуы тиiс әлеуметтiк аударымдардың сомасы көрсетiледi.
Нысан 201.04 Бет 01
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы 23 қаңтардағы
N 25 бұйрығымен бекітілген
Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген,
ұсталған (есептелген) және аударылған сомалары,
әлеуметтік аударымдардың есептелген және
аударылған сомалары бойынша есеп
(Қағаз мәтіннен қараңыз)
Ескерту: Нысан жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 649 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) бұйрығымен .