О внесении дополнений и изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 1 июня 2005 года N 183-ОД "Об отчетности местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы) о деятельности субъектов естественных монополий, включенных в местные разделы Государственного регистра субъектов естественных монополий"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 17 марта 2006 года N 76-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 марта 2006 года N 4147. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 17 июля 2006 года N 174-ОД
Извлечение из приказа
Председателя Агентства РК по
регулированию естественных монополий
от 17 июля 2006 года N 174-ОД
"В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и Законом Республики Казахстан от 5 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам естественных монополий", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
...
2) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 17 марта 2006 года N 76-ОД "О внесении дополнений и изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 1 июня 2005 года N 183-ОД "Об отчетности местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы) о деятельности субъектов естественных монополий, включенных в местные разделы Государственного регистра субъектов естественных монополий"...
Председатель".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2  статьи 13  Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 1 июня 2005 года N 183-ОД "Об отчетности местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы) о деятельности субъектов естественных монополий, включенных в местные разделы Государственного регистра субъектов естественных монополий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3724, опубликованный 10 декабря 2005 года в "Официальной газете") следующие дополнения и изменения:

"Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң мемлекеттiк тiркелiмiнiң жергiлiктi бөлiмдерiне енгiзiлген табиғи монополиялар субьектiлерiнiң қызметi туралы облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергiлiктi атқарушы органдарының есептiлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының 2005 жылғы 1 маусымдағы N 183-НҚ бұйрығына толықтырулар мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 17 наурыздағы N 76-НҚ Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 28 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4147. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 17 шілдедегі N 174-НҚ бұйрығымен
Ескерту: Күші жойылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 17 шілдедегі N 174-НҚ бұйрығымен ("Заң газеті" газетінде 2006 жыл 28 шілде N 139(945) жарияланған).
Бұйрықтан үзінді:
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне табиғи монополиялар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 5 шілдедегі Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) ...
2) "Табиғи монополиялар субъектілерінің мемлекеттік тіркелімінің жергілікті бөлімдеріне енгізілген табиғи монополиялар субъектілерінің қызметі туралы облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органдарының есептілігі туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2005 жылғы 1 маусымдағы N 183-НҚ бұйрығына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 17 наурыздағы N 76-НҚ бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4147 нөмірмен тіркелген, "Ресми газетте" 2006 жылғы 21 сәуірде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
....
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға
__________________________________
"Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  13-бабының 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң мемлекеттiк тiркелiмiнiң жергiлiктi бөлiмдерiне енгiзiлген табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметi туралы облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергiлiктi атқарушы органдарының есептiлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының 2005 жылғы 1 маусымдағы N 183-НҚ  бұйрығына  (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3724 нөмiрмен тiркелген, "Ресми газетте" 2005 жылғы 10 желтоқсанда жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгерiс енгiзiлсiн:

подпункт 2) пункта 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"информацию по исковой работе, согласно приложению 11 к настоящему приказу.";
приложение 1 к указанному приказу дополнить строкой, порядковый номер 10, следующего содержания:
"
10. Информация по   ежеквартально    уполномоченный
исковой работе      (не позднее      орган
(приложение 11 к    5 числа
данному приказу)    месяца
следующего за
отчетным
кварталом)
";
приложение 10 к указанному приказу изложить в редакции, согласно  приложению 1  к настоящему приказу;
дополнить приложением 11 в редакции, согласно  приложению 2  к настоящему приказу.
2. Департаменту административной работы и анализа Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Есиркепов Е.О.):
1) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке его официальное опубликование в средствах массой информации;
3) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы).
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Алдабергенова Н.Ш.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Приложение 1
к приказу Председателя
Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий
от 17 марта 2006 года N 76-ОД
Приложение 10
к приказу Председателя
Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий
от 1 июня 2005 года N 183-ОД
Сведения о нарушениях законодательства
о естественных монополиях
N
п/
п
Наиме-
нование
субъекта
естест-
венной
моно-
полии
Квали-
фикация
право-
нару-
шения
по
нормам
КоАП и
законо-
датель-
ства о
естест-
венных
моно-
полиях
Выне-
сенный
акт
реаги-
рова-
ния
(вид,
наиме-
нова-
ние,
дата,
номер)
Све-
дения
об
испол-
нении
акта
реа-
гиро-
вания
Размер
штрафа
(дата,
номер
поста-
новления
или
решения
суда о
наложе-
нии
штрафа)
Размер
незаконно-
получен-
ного
дохода
(в случае,
если
таковое
имеется)
При-
ме-
ча-
ние
1
2
3
4
5
6
7
8
Приложение 2
к приказу Председателя
Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий
от 17 марта 2006 года N 76-ОД
Приложение 11
к приказу Председателя
Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий
от 1 июня 2005 года N 183-ОД
Информация по исковой работе
N
п/п
Истец
Ответчик
Предмет
искового
произ-
водства
Результаты
рассмотрения
судебного
дела
Примечание
1
2
3
4
5
6

1-тармақтың 2) тармақшасына мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
сегiзiншi абзацтағы "қамтитын есептiлiк нысаны бекiтiлсiн." деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"осы бұйрыққа берiлген 11-қосымшаға сәйкес талап арыз жұмысы жөнiндегi ақпаратты қамтитын есептiлiк нысаны бекiтiлсiн.";
көрсетiлген бұйрыққа берiлген 1-қосымша мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 10-жолмен толықтырылсын:
"10.  Талап арыз жұмысы         тоқсан сайын        Уәкiлеттi
жөнiндегi ақпарат (осы    (келесi есеп          орган
бұйрықтың                 берiлетiн
11-қосымшасы)             тоқсаннан кейiнгi
айдың 5-нен
кеш емес)                        ";
көрсетiлген бұйрыққа берiлген 10-қосымша осы бұйрыққа берiлген 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа берiлген 2-қосымшаға сәйкес редакцияда 11-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгiнiң Әкiмшiлiк жұмысы және талдау департаментi (О.Е.Есiркепов):
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз етсiн;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгiнiң құрылымдық бөлiмшелерi мен аумақтық органдарының, облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергiлiктi атқарушы органдарының назарына жеткiзсiн;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн оның заңнамада белгiленген тәртiппен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының бiрiншi орынбасары Н.Ш.Алдабергеновке жүктелсiн.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгізіледi.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу агенттiгi төрағасының
2006 жылғы 17 наурыздағы
N 76-НҚ бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу агенттiгi
төрағасының 2005 жылғы
1 шiлдедегi N 183-НҚ
бұйрығына 10-қосымша
Табиғи монополиялар туралы заңнаманың
бұзылуы туралы мәлiмет
р/с
N
Табиғи моно-
полия
субъек-
тісінің
атауы
ӘҚтК
және
табиғи
монопо-
лиялар
туралы
заңна-
маның
норма-
лары
бойынша
саралау
Ден қою
бойынша
шыға-
рылған
акті
(түрі,
атауы,
күні,
нөмірі)
Ден қою
актінің орын-
далуы
туралы
мәлі-
меттер
Айыппұл
мөлшері
(күні,
айыппұл
салу ту-
ралы қау-
лының немесе
сот шеші-
мінің
нөмірі)
Заңсыз алынған
табыстың
мөлшері
(егер
ондай
болған
жағ-
дайда)
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу агенттiгi төрағасының
2006 жылғы 17 наурыздағы
N 76-НҚ бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу агенттiгi
төрағасының 2005 жылғы
1 шiлдедегi N 183-НҚ
бұйрығына 11-қосымша
Талап арыз жұмысы ақпарат
р/с
N
Талапкер
Жауапкер
Талап қою
бойынша іс
жүргізу мәні
Сот ісін
қарау
нәтижесі
Ескерту
1
2
3
4
5
6