О внесении изменений в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 января 2006 года N 25 "Об утверждении формы и правил представления Расчета по исчисленным, удержанным (начисленным) и перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов, начисленным и перечисленным суммам социальных отчислений"
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 21 декабря 2006 года N 649. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2007 года N 4526. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года N 603
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 23.12.2008 N 603 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законами Республики Казахстан " О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" и " Об обязательном социальном страховании ", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 января 2006 года N 25 "Об утверждении формы и правил представления Расчета по исчисленным, удержанным (начисленным) и перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов, начисленным и перечисленным суммам социальных отчислений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4086, опубликованный в "Юридической газете" 31 марта 2006 года N 56-57), следующие изменения:
1) в Правилах представления Расчета по исчисленным, удержанным (начисленным) и перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов, начисленным и перечисленным суммам социальных отчислений, утвержденных указанным приказом:
в пункте 1 слова "и на основе патента" заменить словами ", на основе упрощенной декларации и патента";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. При заполнении соответствующих строк Расчета индивидуальными предпринимателями, осуществляющими деятельность в соответствии с Законом Республики Казахстан "О частном предпринимательстве" в виде совместного предпринимательства, указывается общая по всем участникам совместного предпринимательства сумма заявляемого дохода для исчисления обязательных пенсионных взносов, сумма дохода, для исчисления социальных отчислений, а также сумма обязательных пенсионных взносов и социальных отчислений, подлежащих перечислению.";
подпункт 1) пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) в строках 201.04.001А, 201.04.001В, 201.04.001С указывается заявляемый доход за 1, 2 и 3 месяцы отчетного периода соответственно. Заявляемым доходом является доход, определяемый самостоятельно индивидуальным предпринимателем, адвокатом и частным нотариусом для исчисления обязательных пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды в свою пользу.
В строке 201.04.001D указывается заявляемый доход за отчетный период, определяемый как сумма строк 201.04.001А, 201.04.001В, 201.04.001С.
В строке 201.04.001Е указывается заявляемый доход с начала года, определяемый как сумма строк 201.04.001D Расчета отчетного периода и 201.04.001Е Расчета за предыдущий отчетный период;";
в подпункте 3) пункта 10 слова "6G" заменить словами "6F";
2) форму Расчета по исчисленным, удержанным (начисленным) и перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов, начисленным и перечисленным суммам социальных отчислений, утвержденную указанным приказом, изложить согласно приложению к настоящему приказу.
2. Управлению методологии Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Герун А.В.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.

"Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген, ұсталған (есептелген) және аударылған сомалары, әлеуметтік аударымдардың есептелген және аударылған сомалары бойынша есепті тапсыру нысаны мен ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 23 қаңтардағы N 25 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 649 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінің 2007 жылғы 25 қаңтардағы нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4526 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 603 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы Министрінің 2008.12.23 N 603 Бұйрығымен.
------------------ Бұйрықтан үзінді --------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық кодексі) 63-бабына , "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 24-бабы 1-тармағына және "Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 18-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) ...;
2) "Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген, ұсталған (есептелген) және аударылған сомалары, әлеуметтік аударымдардың есептелген және аударылған сомалары бойынша есепті тапсыру нысаны мен ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 23 қаңтардағы N 25 бұйрығына
өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 649 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4526 тіркелген, "Юридическая газета" газетінде 2007 жылы 6 наурызда N 34 (1237) жарияланған) .
3. ...
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі                                Б. Жәмішев
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) және "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" және " Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы " Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген, ұсталған (есептелген) және аударылған сомалары, әлеуметтік аударымдардың есептелген және аударылған сомалары бойынша есепті тапсыру нысаны мен ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 23 қаңтардағы N 25 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2006 жылы N 4086 болып тіркелген, "Заң газетінде" 2006 жылғы 31 наурызында N 56-57 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген бұйрықпен бекітілген Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген, ұсталған (есептелген) және аударылған сомалары, әлеуметтік аударымдардың есептелген және аударылған сомалары бойынша есепті тапсыру ережелерінде:
1-тармақта "патент негізінде" деген сөздер "оңайлатылған декларация және патент негізінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Қызметiн "Жеке кәсiпкерлiк туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес бiрлескен кәсiпкерлiк түрiнде жүзеге асыратын жеке кәсiпкерлер Есептiң тиiстi жолдарын толтырған кезде мiндеттi зейнетақы жарналарын есептеу үшін сомасы, әлеуметтiк аударымдарды есептеу үшiн мәлiмделетін сомасы, бiрлескен кәсiпкерлiкке барлық қатысушылар бойынша табыстың жалпы сомасы, сондай-ақ қайта есептелуге жататын мiндеттi зейнетақы жарналары мен әлеуметтiк аударымдардың сомасын көрсетедi.";
10-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
1) 201.04.001А, 201.04.001В, 201.04.001С жолдарында есептiк кезең iшiндегі тиiсiнше 1, 2 және 3 айлардағы мәлiмделетін табысы көрсетiледi. Мәлiмделетін табыс жинақтаушы зейнетақы қорларына өз пайдасына міндетті зейнетақы жарналарын есептеу үшін жеке кәсiпкер, адвокат және жеке нотариус дербес белгiлейтiн табыс болып табылады.
201.04.001D жолда 201.04.001А, 201.04.001В, 201.04.001С жолдардың сомасы ретiнде айқындалатын, есептi кезең үшін мәлiмделетін табысы көрсетiледi.
201.04.001Е жолда есептi кезеңдегi Есептiң 201.04.001D және осының алдындағы есептi кезеңдегi Есептiң 201.04.001Е жолдарының сомасы ретiнде анықталатын жылдың басынан бастап мәлiмделетін табысы көрсетiледi;";
10-тармақтың 3) тармақшасында "6G" деген сөз "6F" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) көрсетілген бұйрықпен бекітілген Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген, ұсталған (есептелген) және аударылған сомалары, әлеуметтік аударымдардың есептелген және аударылған сомалары бойынша есептің нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жазылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Әдістеме басқармасы (Герун А.В.) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.

3. Управлению организационно-финансового обеспечения Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Смагулова Г.А.) принять меры к опубликованию настоящего приказа в средствах массовой информации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2007 года.
Председатель
Согласован
Министр труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
21 декабря 2006 года
Приложение
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 21 декабря 2006 года
N 649
"О внесении изменений
в приказ Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 23 января 2006 года N 25
Форма 201.04
Расчет
по исчисленным, удержанным (начисленным) и
перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов,
начисленным и перечисленным суммам
социальных отчислений
(См. бумажный вариант)

3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ұйымдастыру-қаржылық қамтамасыз ету басқармасы (Смағұлова Г.Ә.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануына шаралар қолдансын.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқық қатынастарына қолданылады.
Төраға
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
"Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы 23 қаңтардағы
N 25 бұйрығына өзгерістер
енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы 21 желтоқсандағы
N 649 Бұйрығына қосымша
Нысан 201.04 Бет 01
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы 23 қаңтардағы
N 25 бұйрығымен бекітілген
Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген,
ұсталған (есептелген) және аударылған сомалары,
әлеуметтік аударымдардың есептелген және
аударылған сомалары бойынша есеп
(Қағаз мәтіннен қараңыз)