Об установлении квоты рабочих мест в городе Астане
Постановление Акимата г. Астаны от 29 мая 2006 года N 23-10-482п. Зарегистрировано Департаментом юстиции г. Астаны 13 июня 2006 года N 441. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 16 ноября 2016 года № 158-2247.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 16.11.2016 № 158-2247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 06.12.2010 № 23-1148п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан ", " О занятости населения ", " О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан " акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 17.06.2009 N 23-570п (порядок введения в действие см. п. 4 )
1. Установить работодателям города Астаны квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 17.06.2009 N 23-570п (порядок введения в действие см. п. 4 )
1-1. Установить работодателям города Астаны квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1-1 в редакции постановления акимата города Астаны от 24.05.2012 № 23-10-482п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1-2. Установить работодателям города Астаны квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 1-2 в соответствии  с постановлением акимата города Астаны от 24.05.2012 № 23-10-482п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мустафину С.С.
Аким                             У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима         Есилов С.С.
Заместитель акима                Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                Мустафина С.С.
Заместитель акима                Толибаев М.Е.
Заместитель акима                Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима      Тамабаев К.Ж.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"          Аскарова А.Е.
Заведующая отделом
документационной экспертизы      Башимова Д.Р.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"          Демеува А.С.

Астана қаласында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 29 мамырдағы N 23-10-482қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 13 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 441 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 158-2247 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 16.11.2016 № 158-2247 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 2010.12.06 N 23-1148қ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Халықты жұмыспен қамту туралы", "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2009.06.17 N 23-570қ (қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
1. Астана қаласының жұмыс берушілеріне жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2009.06.17 N 23-570қ (қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармақтан қараңыз); 2010.12.06 N 23-1148қ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) Қаулыларымен.
1-1. Астана қаласының жұмыс берушілеріне жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызды мөлшерінде қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілесін.
Ескерту. 1-1-тармақ жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 2012.05.24 № 158-636 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
1-2. Астана қаласының жұмыс берушілеріне жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызды мөлшерінде интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілесін.
Ескерту. Қаулы 1-2-тармақпен толықтырылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012.05.24 № 158-636 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары С.С.Мұстафинаға жүктелсін.
Әкiм
Әкiмнiң бiрiншi орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiм аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Құжаттамалық сараптама
бөлiмiнiң меңгерушiсi
"Астана қаласының Жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры