Решение Алматинского областного маслихата N 18-133 от 1 июля 2005 года "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников Алматинской области"
Решение маслихата Алматинской области от 13 июля 2006 года N 29-223. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Алматинской области от 8 августа 2006 года N 1967. Утратило силу - решением Алматинского областного маслихата N 29-182 от 17 февраля 2010 года
Сноска. Утратило силу - решением Алматинского областного маслихата от 17.02.2010 N 29-182
В соответствии с подпунктом 5 статьи 38 Водного Кодекса Республики Казахстан и статьи 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 01 июля 2005 года N 18-133 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 августа 2005 года за N 1939, опубликованного в газетах "Огни Алатау", "Жетысу" N 95 от 28 августа 2005 года следующие изменения:
- в приложение пункт 3 "Сельское хозяйство", вместо ставок 2,73 тиына применить ставку "0".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата                       А. Мамбеталиев
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдык

Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн төлемақы ставкларын бекiту туралы" 2005 жылдың 1 шiлдесiндегi N 18-133 шешiмiне өзгертулер енгiзу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2006 жылғы 13 шілдедегі N 29-223 шешімі. Алматы облыстық Әділет департаментінде 2006 жылғы 8 тамызда N 1967 тіркелген. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 17 ақпандағы N 29-182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2010.02.17 N 29-182 шешімімен
Қазақстан Республикасының Су Кодексiнiң 38 бабының 5 тармақшасының және Қазақстан Республикасының "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 28 бабына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының, нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеуiнде 2005 жылдың 08 тамызында N 1939 тiркеуден өткен, облыстық "Огни Алатау", "Жетiсу" газеттерiнде 2005 жылдың 28 тамызында жарияланған "Алматы облыстық жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн төлемақы ставкаларын бекiту туралы" 2005 жылдың 01 шiлдесiндегi N 18-133 шешiмiне келесi өзгерiстер енгiзiлсiн:
- қосымшаның 3 тармағы "Ауыл шаруашылығы" 2,73 тиын орнына "0" қолдансын 2006 жыл.
2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Мәмбеталиев
Облыстық
мәслихаттың хатшысы                        А. Сыдық