О внесении дополнений в решение III сессии областного маслихата от 25 декабря 2003 года N 59 "Об утверждении Регламента областного Маслихата"
Решение XXII сессии Карагандинского областного Маслихата от 5 июля 2006 года N 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 июля 2006 года за N 1817. Утратило силу - решением ХIХ сессии Карагандинского областного маслихата от 25 сентября 2009 года N 243
Сноска. Утратило силу решением ХIХ сессии Карагандинского областного маслихата от 25.09.2009 N 243.
В соответствии со статьей 6 (пункт 1 подпункты 1, 6 и 7) и статьей 24  Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 19 "О проведении отчетов акимов перед маслихатами" областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Дополнить Регламент областного маслихата, утвержденный решением III сессии областного маслихата от 25 декабря 2003 года N 59 "Об утверждении Регламента областного Маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1381, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 27 января 2004 года N 17 (19431), "Индустриальная Караганда" от 24 января 2004 года N 10 (19941), внесены дополнения решением VI сессии областного Маслихата от 20 мая 2004 года N 88 "О внесении дополнений в решение III сессии областного маслихата N 59 от 25 декабря 2003 года "Об утверждении Регламента областного Маслихата", регистрационный номер в реестре нормативных правовых актов - 1381", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1518, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 27 мая 2004 года N 100 - 101 (19514), "Индустриальная Караганда" от 27 мая 2004 года N 61 (19992), пунктом 40 - 1 в следующей редакции:
"40 - 1. Областной маслихат, руководствуясь положениями статьи 6 (пункт 1 подпункт 1, 6 и 7), статьи 24 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", а также Указом Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 19 "О проведении отчетов акимов перед маслихатами" не реже одного раза в полугодие заслушивает отчет акима области (лица, исполняющего его обязанности) о выполнении возложенных на него функций и задач.
Отчет акима области (лица, исполняющего его обязанности) о выполнении возложенных на него функций и задач и проект решения по нему вносятся в областной маслихат за три недели до соответствующей сессии на рассмотрение постоянных комиссий областного маслихата.

"Облыстық мәслихаттың Регламентін бекіту туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 25 желтоқсандағы III сессиясының N 59 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XXII сессиясының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 331 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2006 жылғы 17 шілдеде N 1817 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының ХIХ сессиясының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі N 243 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Қарағанды облыстық мәслихатының ХIХ сессиясының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі N 243 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңның 6 бабы (1 тармағының 1, 6, және 7 тармақшалары) мен  24 бабына  сәйкес және "Әкімдердің мәслихаттар алдында есеп беруін өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 19 Жарлығын орындау барысында облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Облыстық мәслихаттың Регламентін бекіту туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 25 желтоқсандағы III сессиясының N 59 шешімімен бекітілген облыстық мәслихаттың Регламенті (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркелген N 1381, "Орталық Қазақстан" газетінің 2004 жылғы 27 қаңтардағы N 17 (19431), "Индустриальная Караганда" газетінің 2004 жылғы 24 қаңтардағы N 10 (19941) жарияланған, "Облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 25 желтоқсандағы III сессиясының "Облыстық мәслихаттың Регламентін бекіту туралы" N 59 шешіміне, нормативтік құқықтық актілер реестріндегі тіркелу нөмірі - 1381, қосымшалар енгізу туралы" Қарағанды облыстық Мәслихатының VI сессиясының 2004 жылғы 20 мамырдағы N 88 шешімімен толықтырулар енгізілген, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркелген N 1518, ("Орталық Қазақстан" газетінің 2004 жылғы 27 мамырдағы N 100 - 101 (19514) нөмірінде, "Индустриальная Караганда" газетінің 2004 жылғы 27 мамырдағы N 61 (19992) нөмірінде жарияланған), 40 - 1 тармағымен келесі редакцияда толықтырылсын:
"40 - 1. Облыстық мәслихат "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабының (1 тармағының 1, 6 және 7 тармақшалары), 24 бабының ережелерін, сондай-ақ "Әкімдердің мәслихаттар алдында есеп беруін өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 19Жарлығын басшылыққа ала отырып, кемінде жарты жылда бір рет сессияда облыс әкімінің (оның міндетін орындаушы тұлғаның) өзіне жүктелген функциялары мен міндеттерін орындау туралы есебін тыңдайды.
Облыс әкімінің (оның міндетін орындаушы тұлғаның) өзіне жүктелген функциялары мен міндеттерін орындау туралы есебі және осы бойынша шешімнің жобасы облыстық мәслихаттың тиісті сессиясының үш апта бұрын облыстық мәслихаттың тұрақты комиссияларының қарауына енгізіледі.

Решение по отчету акима области перед депутатами маслихата о выполнении возложенных на него функций и задач принимаются в порядке, определенном пунктом 3 статьи 11 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктами 30 - 33 настоящего Регламента."
2. Настоящее решение вводится в действие в соответствии с подпунктом 5 пункта 2 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                        М. Сембаев
Секретарь областного Маслихата             К.Медиев

Мәслихат депутаттары алдында өзіне жүктелген функциялары мен міндеттерін орындау туралы облыс әкімінің есебі жөніндегі шешім "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"Заңның 11 бабының 3 тармағы және осы Регламенттің 30 - 33 тармақтары анықтаған тәртіппен қабылданады.".
2. Осы шешім "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36 бабы 2 тармағының 5 тармақшасына сәйкес алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Сембаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Қ. Медиев