Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды
Постановление акимата города Караганды от 20 апреля 2006 года N 4/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 28 апреля 2006 года за N 8-1-29. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 8 июня 2016 года № 23/07
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 08.06.2016 № 23/07 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 8 Закона Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан" и во исполнение решения внеочередной XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 14 марта 2006 года N 4 "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - N 8-1-25), акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" администратором бюджетной программы "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (Кусаинова Мария Калиакпаровна):
1) обеспечить назначение и выплату социальной помощи на основании ранее и вновь поданных заявлений об оказании социальной помощи на проезд с указанием номера лицевого счета получателей и банковского поручения формы 190;
2) заключить агентское соглашение с банками второго уровня или организациями, имеющими лицензии Национального банка Республики Казахстан на осуществление данного вида операций, по зачислению сумм социальной помощи на проезд на ранее и вновь открытые лицевые счета граждан и их списанию в соответствии с банковским поручением формы 190;
3) формировать ежемесячно до 20 числа текущего месяца потребность на выплату социальной помощи гражданам на основании актов сверки с перевозчиками, составленных по ведомостям выдачи документа на проезд получателям социальной помощи и представлять в Государственное учреждение "Отдел финансов города Караганды";
4) обеспечить до 16 числа текущего месяца ежемесячное предоставление списков умерших, выбывших и лишившихся права из числа получателей социальной помощи на проезд в банки второго уровня или организации, имеющими лицензии Национального банка Республики Казахстан на осуществление данного вида операций, для прекращения списаний денежных средств и возвращения их на счет Государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Караганды".

Қарағанды қаласындағы азаматтардың жекелеген топтарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2006 жылғы 20 сәуірдегі N 4/2 қаулысы. Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2006 жылғы 28 сәуірде N 8-1-29 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы N 23/07 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 08.06.2016 N 23/07 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң әрекетке енеді) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес және Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 наурыздағы III шақырылған кезектен тыс XXVIII сессиясының "Азаматтардың жекелеген топтарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешімін орындау мақсатында (N 8-1-25 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімдемесінде тіркелген) Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасының әкімгері болып бекітілсін.
2. "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Құсаиынова Мәрия Қалиақпарқызы):
1) алушылардың жеке есеп-шоттарының нөмірі мен банктік тапсырманың 190-шы үлгісі көрсетілген жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы бұрын және қайта түскен өтініштер негізінде әлеуметтік көмекті тағайындау мен төлеуді қамтамасыз етсін.
2) азаматтардың бұрын және қайта ашылған есеп-шоттарына көлікте жүруге әлеуметтік көмек көрсету үшін есептелген сомалар және оларды банктік тапсырманың 190-шы үлгісіне сәйкес өтеу бойынша екінші дәрежелі банктермен немесе Қазақстан Республикасы Ұлттық банкісінің осы операцияларды жүзеге асыратын лицензиясы бар ұйымдармен агенттік келісімдер жасасын.
3) ағымдағы айдың 20-на дейін ай сайын жүруге әлеуметтік көмек алушылардың тапсырған құжаттарымен жасалған тізімдемелер бойынша тасымалдаушылармен салыстыру актілерінің негізінде азаматтарға әлеуметтік көмек төлемдерінің қажеттілігі анықталсын және "Қарағанды қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне тапсырылсын.
4) ағымдағы айдың 16-на дейін ай сайын ақша қаражаттарын өтеуді тоқтату және оны "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің есебіне қайтару үшін, қайтыс болғандардың, көшіп кеткендердің және екінші дәрежелі банктерден немесе Қазақстан Республикасы Ұлттық банкісінің осы операцияларды жүзеге асыратын лицензиясы бар ұйымдардан жүруге әлеуметтік көмек алушылар құқығынан айырылғандар тізімін тапсырсын.

3. Карагандинскому областному филиалу Государственного Центра по выплате пенсий (Мулдаева Зауреш Мендыгиреевна - по согласованию) обеспечить ежемесячное представление в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (Кусаинова Мария Калиакпаровна) базы данных получателей пенсий и пособий для назначения социальной помощи на проезд.
4. Государственному учреждению "Отдел финансов города Караганды" (Кадеков Мурат Шолтакович) обеспечить финансирование социальной помощи на проезд в соответствии с планами финансирования по обязательствам и платежам в пределах средств, предусмотренных в городском бюджете.
5. Признать утратившими силу постановление акимата города Караганды от 2 марта 2005 года N 11/50 "Об оказании социальной помощи на проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - N 1758, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 19 апреля 2005 года N 78 (19746), "Индустриальная Караганда" от 14 апреля 2005 года N 45 (20128), постановление акимата от 2 ноября 2005 года N 51/2 "О внесении изменений в постановление акимата города Караганды от 2 марта 2005 года N 11/50 "Об оказании социальной помощи на проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - N 8-1-12, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 26 ноября 2005 года N 235-236 (19904), "Индустриальная Караганда" от 26 ноября 2005 года N 142 (20225).
6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Караганды Салимбаеву Алмагуль Аманжоловну.
Аким города Караганды
В. Чирков
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель директора Карагандинского
областного филиала Государственного
Центра по выплате пенсии
Мулдаева Зауреш Мендыгиреевана
20 апреля 2006 года

3. Мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығының Қарағанды облыстық филиалы (Молдаева Зәуреш Меңдіғарақызы - келісім бойынша) "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Құсайынова Мәрия Қалиақпарқызы) қоғамдық көлікпен жүруге әлеуметтік көмек тағайындау үшін ай сайын зейнетақы алушылардың деректер базасын тапсырсын.
4. "Қарағанды қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Кәдеков Мұрат Шолтақұлы) қалалық бюджетте қаралған қаражаттар шегінде міндеттемелер мен төлемдер бойынша қаржыландыру жоспарына сәйкес қоғамдық көлікте жүруге әлеуметтік көмекті қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Қарағанды қаласы әкімиятының 2005 жылғы 2 наурыздағы N 11/50 "Қарағанды қаласының азаматтардың жекелеген санаттарына қала ішінде қоғамдық көліктердегі (таксиден басқа) жолақыға әлеуметтік көмек көрсету туралы" (N 1758 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу - тізімдемесінде тіркелген, 2005 жылғы 19 сәуірдегі "Орталық Қазақстан" газетінің N 78 (19746) санында, 2005 жылғы 14 сәуірдегі "Индустриальная Караганда" газетінің N 45 (20128) санында жарияланған) қаулысының, әкімдіктің 2005 жылғы 2 қарашадағы N 51/2 "Қарағанды қаласының азаматтардың жекелеген санаттарына қала ішінде қоғамдық көліктердегі (таксиден басқа) жолақыға әлеуметтік көмек көрсету туралы" Қарағанды қаласы әкімиятының 2005 жылғы 2 наурыздағы N 11/50 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" (N 8-1-12 - нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімдемесіне тіркелген, 2005 жылғы 26 қарашада "Орталық Қазақстан" газетінің N 235-236 (19904) санында, 2005 жылғы 26 қарашада "Индустриальная Караганда" газетінің N 142 (20225) санында жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Сәлімбаева Алмагүл Аманжолқызына жүктелсін.
Қарағанды қаласының әкімі
В.Н. Чирков
Келісілді:
Мемлекеттік зейнетақы төлеу
орталығының Қарағанды облыстық
филиалы директорының орынбасары
Молдаева Зәуреш Мендігерейқызы
20 сәуір 2006 жыл