Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2007 год
Решение XXVI сессии Маслихата города Алматы III созыва от 20 ноября 2006 года N 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 6 декабря 2006 года за N 721. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
В соответствии со  статьей 38  Водного Кодекса Республики Казахстан и пункта 1 статьи   454 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2007 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экологии и вопросам чрезвычайных ситуаций (Биртанов А.Б.) и заместителя акима города Алматы М.Мукашева.
3. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2007 года.
Председатель
XXVI-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва          К. Ноерманова
Приложение
к решению XXVI-ой сессии
маслихата города Алматы
III-го созыва
от 20 ноября 2006 года N 296
Ставки платы
за пользование водными ресурсами поверхностных
источников по городу Алматы на 2007 год
N
п/п
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы
1
Жилищные, эксплуатаци-
онные и коммунальные
услуги
тиын/куб метр

2007 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2006 жылғы 20 қарашадағы XXVІ сессиясының N 296 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2006 жылғы 6 желтоқсанда N 721 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 38 бабына және Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)"  Кодексінің  454 бабының 1 тармағына сәйкес ІІІ-ші сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы бойынша 2007 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Біртанов А.Б.) және Алматы қаласы әкімінің орынбасары М.Ш.Мұқашевқа жүктелсін.
3. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының мәслихатының
ХХVІ-сессиясының төрағасы       Қ. Ноерманова
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының ХХVІ сессиясының
2006 жылғы 20 қазандағы
N 296 шешіміне қосымша
Алматы қаласы бойынша 2007 жылға арналған
жер үсті көздеріндегі су ресурстарын
пайдалану үшін төлемақы ставкалары
N
п/п
Арнайы су пайдалану түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы ставкалары
1
Тұрғын үй, пайдалану және коммуналдық қызмет
тиын/текше метр