Об утверждении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу" и Государственного регионального природного парка "Гора Кок-Тобе" местного значения по городу Алматы на 2007 год
Решение XXVII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 21 декабря 2006 года N 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 26 января 2007 года за N 734. Утратило силу решением Маслихата города Алматы 3 июля 2007 года N 379
В соответствии с пунктом 2 статьи  477  Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и пунктом 1 статьи 38  закона  Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях" маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
1. Утвердить ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу" и Государственного регионального природного парка "Гора Кок-Тобе" местного значения по городу Алматы на 2007 год, согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экологии и вопросам чрезвычайных ситуаций (Биртанов А.Б.) и на председателя Налогового комитета по городу Алматы Баедилова К.Е.
Председатель XXVII-й сессии,
секретарь маслихата города
Алматы III-го созыва                 Т. Мукашев
Приложение
к решению ХXVII-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва
от 21 декабря 2007 года N 313
Ставки платы
за использование особо охраняемых природных территорий
(ООПТ) Государственный регионального парк "Медеу"
и Государственного регионального природного парка
"Гора Кок-Тобе" местного значения по
городу Алматы на 2007 год
N
п/п
Показатели
Единица измерения
Ставки
платы
1              В туристических и рекреационных целях:
легковой автотранспорт
тенге/автомашина

Алматы қаласы бойынша 2007 жылға арналған жергілікті маңызы бар "Медеу" аймақтық Мемлекеттік табиғи паркі мен аймақтық Мемлекеттік "Көктөбе тауы" табиғи паркі ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVІІ сессиясының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 313 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 26 қаңтарда N 734 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 3 шілдедегі N 379 шешімімен
Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 3 шілдедегі N 379 шешімімен
Қазақстан Республикасының "Салықтар және бюджетке басқа міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)"» Кодексінің  477 бабы 2 тармағына және Қазақстан  Республикасының "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы"  заңының  38 бабы 1 тармағына сәйкес ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы бойынша 2007 жылға арналған жергілікті маңызы бар«"Медеу" аймақтық Мемлекеттік табиғи паркі мен аймақтық Мемлекеттік "Көктөбе тауы"» табиғи паркі ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес  бекітілсін.
2. Осы шешім Алматы қаласы әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енедi.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология және төтенше жағдайлар жөніндегі тұрақты комиссияға (А.Б.Біртанов) және Алматы қаласы бойынша салық комитетінің төрағасы Қ.Е.Баеділовке жүктелсін.
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХVII сессиясының
төрағасы, хатшысы                Т. Мұқашев
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының ХХVII сессиясының
2006 жылғы 21 желтоқсандағы
N 313 шешіміне қосымша
Алматы қаласы бойынша 2007 жылға арналған жергілікті маңызы бар "Медеу" аймақтық Мемлекеттік табиғи паркі мен аймақтық Мемлекеттік "Көктөбе тауы" табиғи паркі ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды (ЕҚТА) пайдаланғаны үшін  төлемақы ставкалары
N№ р/с
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Төлем-
ақы ставка-лары
1    Туристік және рекреациялық мақсатта:
Жеңіл автокөлік
теңге/автокөлік