Об утверждении форм отчетности о результатах государственного финансового контроля
Совместный приказ Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 23 февраля 2007 года № 10 и Министра финансов Республики Казахстан от 23 февраля 2007 года № 61. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 апреля 2007 года № 4601. Утратил силу совместным приказом Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 6 октября 2009 года № 96 о/д и Министра финансов Республики Казахстан от 7 октября 2009 года № 435
Сноска. Утратил силу совместным приказом Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 06.10.2009 № 96 о/д и Министра финансов РК от 07.10.2009 № 435.
В соответствии с пунктом 3  статьи 145-2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан  ПРИКАЗЫВАЕМ :
1. Утвердить прилагаемые формы отчетности о результатах государственного финансового контроля (далее - формы отчетности).
2. Установить, что формы отчетности применяются Счетным комитетом по контролю за исполнением республиканского бюджета (далее - Счетный комитет), ревизионными комиссиями маслихатов, центральным уполномоченным органом по внутреннему контролю, службами внутреннего контроля государственных органов.
3. Руководителю аппарата Счетного комитета Алшимбаеву Б.Ж. обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Руководителям аппаратов Счетного комитета Алшимбаеву Б.Ж. и Министерства финансов Республики Казахстан Парсегову Б.А. обеспечить разработку и внедрение единой информационной системы отчетности по результатам государственного финансового контроля.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующих данный вопрос члена Счетного комитета Зейнельгабдина А.Б. и Вице-министра финансов Республики Казахстан Султанова Б.Т.
6. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Председатель Счетного комитета
по контролю за исполнением
республиканского бюджета
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. Председателя Агентства
Республики Казахстан
по статистике
11 марта 2007 года
Министр финансов
Республики Казахстан
Утверждены
совместным приказом Счетного
комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета
от 23 февраля 2007 года N 10
и Министерства финансов
Республики Казахстан
от 23 февраля 2007 года N 61
Форма N 1 (ежеквартальная)
единой отчетности о результатах
государственного финансового контроля
Отчет о результатах государственного
финансового контроля за________________
тыс. тенге
N
п/п
Наимено-
вание
органа
государ-
ственного
финан-
сового
контроля
Админис-
тратор
бюд-
жетной
про-
граммы
Бюджет-
ная
програ-
мма
Наимено-
вание
объекта
контроля
Объем
средств,
охвачен-
ных
контролем
Общая
сумма
нарушений
по посту-
плениям
в бюджет
1
2
3
4
5
6
7
1
2
продолжение таблицы
Общая
сумма
нарушений
по
расходам
бюджета
в том числе
Сумма
нарушений
при исполь-
зовании
активов
государства
Общая
сумма
других
нарушений
Сумма
восстанов-
ленных
бюджетных
средств
упущенная
выгода
вследствие
нарушений
процедур
государствен-
ных закупок
8
9
10
11
12
Форма N 2 (ежеквартальная)
единой отчетности о результатах
государственного финансового контроля
Отчет о выявленных нарушениях
по расходам бюджета за ______________________
тыс. тенге
N
п/п
Наимено-
вание
органа
государ-
ственного
финан-
сового
контроля
Админи-
стратор
бюджетной
программы
Бюджетная
программа
Наимено-
вание
объектов
контроля
Объем
средств,
охва-
ченных
кон-
тролем
Общая
сумма
выяв-
ленных
нару-
шений
по
рас-
ходам
1
2
3
4
5
6
7
1
2
продолжение таблицы
в том числе
Нецелевое
использование
бюджетных
средств,
связанных
грантов,
гарантирован-
ных государ-
ством займов,
поручительств
государства и
финансовых
активов
государства
Неэффективное
использование
бюджетных
средств, в том
числе целевых
трансфертов и
кредитов, а
также связанных
грантов,
гарантированных
государством
займов и
финансовых
активов
государства
Необоснованное
(неправомерное)
использование
бюджетных
средств, в том
числе целевых
трансфертов и
кредитов, а
также связанных
грантов,
гарантированных
государством
займов и
финансовых
активов
государства
Недостачи
товарно-
материальных
ценностей и
денежных
средств
8
9
10
11
Форма N 3 (ежеквартальная)
единой отчетности о результатах
государственного финансового контроля
Отчет о выявленных нарушениях
по поступлениям в бюджет за___________
N
п/
п
Наиме-
нова-
ние
органа
госу-
дар-
ствен-
ного
финан-
сового
кон-
троля
Наи-
ме-
нова-
ние
объек-
та
кон-
тро-
ля
Общая
сумма
выяв-
лен-
ных
нару-
шений
по
посту-
пле-
ниям
в бюд-
жет
в том числе
несвое-
времен-
ное,
непол-
ное
зачис-
ление,
пере-
чис-
ление
нало-
говых
посту-
плений
в
бюд-
жет*
несвое-
времен-
ное,
непол-
ное
зачис-
ление,
пере-
чис-
ление
ненало-
говых
посту-
плений
в бюд-
жет**
не-
свое-
вре-
мен-
ное и
непол-
ное
посту-
пление
диви-
ден-
дов на
госу-
дар-
ствен-
ные
пакеты
акций
не-
пере-
чис-
лен-
ная
деби-
тор-
ская
за-
дол-
жен-
ность,
подле-
жащая
воз-
врату
в
бюджет
дру-
гие
нару-
ше-
ния
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
2
* в графе 5 указывается доначисление налогов, штрафов и пени
** в графе 6 указывается доначисление неналоговых платежей,
штрафов и пени
Форма N 4 (ежеквартальная)
единой отчетности о результатах
государственного финансового контроля
Отчет о выяленных нарушениях при контроле
за соблюдением правил, условий и процедур за ________
N
п/п
Наимено-
вание
органа
государ-
ственного
финан-
сового
контроля
Админис-
тратор
бюджетной
программы
Бюджет-
ная
про-
грамма
Объекты
контроля
Объем
средств,
охваченных
контролем
Общая
сумма
выявлен-
ных
наруше-
ний при
соблю-
дении
правил,
условий
и
процедур
1
2
3
4
5
6
7
1
2
продолжение таблицы
в том числе
Нарушения правил
ведения бюджетного
учета, составления
финансовой отчетности
Нарушения условий и процедур
предоствления бюджетных кредитов,
государственных гарантий,
поручительств государства
Всего
В том числе
Всего
В том числе:
бюджет-
ный учет
финан-
совая
отчет-
ность
бюджетные
кредиты
гос.
гарантии
поручи-
тельства
гос-ва
8
9
10
11
12
13
14
Форма N 5 (ежеквартальная)
единой отчетности о результатах
государственного финансового контроля
Отчет о выявленных нарушениях
при использовании активов государства за___________
тыс. тенге
N
п/п
Наименование
органа
государ-
ственного
финансового
контроля
Админис-
тратор
бюджетной
программы
Бюджетная
программа
Наимено-
вание
объекта
контроля
Общая
сумма
выявлен-
ных
нарушений
по
исполь-
зованию
активов
государ-
ства,
всего
1
2
3
4
5
6
1
2
продолжение таблицы
в том числе
Наруше-
ния
при исполь-
зовании
бюджет-
ных
средств,
выделен-
ных на
формиро-
вание и
пополне-
ние
уставных
капи-
талов
в том числе
Нару-
шения,
связан-
ные с
исполь-
зова-
нием
финан-
совых
активов
Неце-
левое
ис-
поль-
зова-
ние
Необос-
нован-
ное
исполь-
зование
Неэффек-
тивное
исполь-
зование
неце-
левое
ис-
поль-
зова-
ние
Необос-
нован-
ное
исполь-
зова-
ние
неэффек-
тивное
исполь-
зование
7
8
9
10
11
12
13
14
Форма N 6 (ежеквартальная)
единой отчетности о результатах
государственного финансового контроля
Отчет о принятых мерах
по выявленным нарушениям за _________
N
п/п
Наименование
органа госу-
дарственного
финансового
контроля
Администратор
бюджетной
программы
Объекты
контроля
(ед)
Общая
сумма
подлежа-
щих
восста-
новлению
бюджет-
ных
средств
Из них
восста-
новлено,
всего:
1
2
3
4
5
6
1
2
продолжение таблицы
в том числе
неэффек-
тивное
исполь-
зование
необос-
нованное
исполь-
зование
по нало-
говым
посту-
плениям
по
нена-
логовым
посту-
плениям
несвое-
времен-
ное,
неполное
зачис-
ление
перечис-
ление
пос-
туплений
дебитор-
ская
задол-
женность
подле-
жащая
возвра-
щению в
бюджет
по
исполь-
зованию
активов
государ-
ства
7
8
9
10
11
12
13
продолжение таблицы
Передано
материалов
в налоговые
органы
Передано
материалов в
правоохра-
нительные
органы, всего
Наложено административных
взысканий*
коли-
чес-
тво
(ед)
сумма
коли-
чес-
тво
(ед)
сумма
Количес-
тво нало-
женных
админис-
тративных
взыска-
ний,
(ед.)
Сумма
наложен-
ных
штрафов
Сумма
штрафов,
поступивших
в бюджет
14
15
16
17
18
19
20
*заполняется центральным уполномоченным органом по
внутреннему контролю
Форма N 7 (ежеквартальная)
единой отчетности о результатах
государственного финансового контроля
Отчет о выявленных нарушениях при проведении контроля
за соблюдением процедур государственных закупок за ______
тыс. тенге
N
п/
п
Наиме-
нова-
ние
орга-
на
госу-
дар-
ствен-
ного
финан-
сового
кон-
троля
Админи-
стра-
тор
бюджет-
ной
програ-
ммы
Наи-
ме-
нова-
ние
объек-
тов
кон-
троля
Бюд-
жет-
ная
про-
гра-
мма
спо-
соб
про-
ве-
ден-
ных
госу-
дар-
ствен-
ных
заку-
пок**
коли-
чес-
тво
про-
веден-
ных
про-
це-
дур
госу-
дар-
ствен-
ных
заку-
пок
(ло-
тов)
из них
прове-
денных
с нару-
шением
законо-
датель-
ства о
госу-
дар-
ствен-
ных
закуп-
ках
(лотов)
сумма
осво-
енных
денеж-
ных
средств
по про-
цедурам
госу-
дар-
ствен-
ных
закупок
(по
лотам)
из
них
сумма
упу-
щен-
ной
выго-
ды
(по
ло-
там)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
2
* заполняется центральным уполномоченным органом по внутреннему контролю
** Открытый конкурс
Закрытый конкурс
Выбор
Из одного источника
Через открытые товарные биржи
Форма N 8 (ежеквартальная)
единой отчетности о результатах
государственного финансового контроля
Отчет о выявленных нарушениях
по объектам контроля за __________
тыс. тенге
N
п/
п
Наиме-
нование
органа
госу-
дар-
ствен-
ного
финан-
сового
кон-
троля
Коли-
чество
государ-
ственных
учреж-
дений,
охвачен-
ных
кон-
тролем
(ед)
Объем
средств,
охва-
ченных
кон-
тролем
Сумма
выяв-
лен-
ных
нару-
ше-
ний,
всего
Из
них
вос-
ста-
нов-
лено
Коли-
чество
хозяй-
ствующих
субъек-
тов,
охвачен-
ных кон-
тролем
(ед)
Сумма
выяв-
ленных
нару-
шений,
всего
Из
них
вос-
ста-
нов-
лено
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
2

Мемлекеттік қаржылық бақылау нәтижелері туралы есептілік нысандарын бекіту туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті төрағасының 2007 жылғы 23 ақпандағы N 10 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 61 Бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 4 сәуірдегі Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4601 болып енгізілді. Күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі Есеп комитеті Төрағасының 6 қазандағы N 96 н/қ және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 7 қазандағы N 435 бірлескен бұйрығымен.
Күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі Есеп комитеті Төрағасының 2009.10.06 N 96 н/қ және ҚР Қаржы министрінің 2009.10.07 N 435 бірлескен бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет  кодексінің 145-2-бабының 3-тармағын орындау үшін  БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік қаржылық бақылау нәтижелері туралы есептілік нысандары (бұдан әрі - есептілік нысандары) бекітілсін.
2. Есептілік нысандарын Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті (бұдан әрі - Есеп комитеті), мәслихаттардың тексеру комиссиялары, ішкі бақылау жөніндегі орталық уәкілетті орган, мемлекеттік органдардың ішкі бақылау қызметтері қолданады деп белгіленсін.
3. Есеп комитетінің аппарат басшысы Б.Ж.Алшымбаев Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Есеп комитетінің және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің аппарат басшылары Б.Ж.Алшымбаев пен Б.А.Парсегов мемлекеттік қаржылық бақылау нәтижелері бойынша есептіліктің бірыңғай ақпараттық жүйесін әзірлеуді және енгізуді қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау осы мәселеге жетекшілік жасайтын Есеп комитетінің мүшесі А.Б.Зейнелғабдинге және Қазақстан Республикасының қаржы вице-министрі Б.Т.Сұлтановқа жүктелсін.
6. Осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Республикалық бюджеттің
атқарылуын бақылау жөніндегі
есеп комитетінің Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі
Төрағасының міндетін атқарушы
2007 жылғы»11 наурыз
Республикалық бюджеттің
атқарылуын бақылау жөніндегі
есеп комитетінің
2007 жылғы 23 ақпандағы N 10
және Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
2007 жылғы 23 ақпандағы N 61
бірлескен бұйрығымен бекітілген
Мемлекеттік қаржылық бақылаудың
нәтижелері туралы бірыңғай
есептіліктің N 1 нысаны
(тоқсан сайын)
_____________________мемлекеттік қаржылық бақылаудың
нәтижелері туралы есеп
мың теңге
Р
е
т
N
Мемлекеттік
қаржылық
бақылау
органының
атауы
Бюджеттік
бағдарлама
әкімшісі
Бюджеттік
бағдарлама
Бақылау
объекті.
сінің
атауы
Бақылаумен
қамтылған
қаражаттың
көлемі
1
2
3
4
5
6
1
2
кестенің жалғасы
Бюджетке
түсетін
түсімдер
бойынша
заң бұзушы.
лықтар.
дың
жалпы
сомасы
Бюджеттің
шығыстары
бойынша
заң бұзу.
шылықтар.
дың жалпы
сомасы
оның ішінде
Мемлекет
активтерін
пайдалану
кезіндегі
заң бұзу.
шылықтар.
дың сомасы
Басқа да
заң бұзу.
шылықтар.
дың жалпы
сомасы
Бюджет
қаража.
тының
қалпына
келтір.
ілген
сомасы
мемлекеттік
сатып алу
рәсімдерін
бұзу салда.
рынан алын.
бай қалған
пайда
7
8
9
10
11
12
Мемлекеттік қаржылық бақылаудың
нәтижелері туралы бірыңғай
есептіліктің N 2 нысаны
(тоқсан сайын)
______________бюджеттің шығыстары бойынша
анықталған заң бұзушылықтар туралы есеп
мың теңге
Р
е
т
N
Мем.
ле.
кет.
тік
қар.
жы.
лық
бақы.
лау орга.
ны.
ның
атауы
Бюд.
жет.
тік
бағ.
дар.
лама
әкім.
шісі
Бюд.
жет.
тік
бағ.
дар.
лама
Бақы.
лау
объек.
тісі.
нің
атауы
Бақы.
лау.
мен
қам.
тыл.
ған
қара.
жат.
тың
көле.
мі
Шы.
ғыс.
тар
бой.
ынша
анық.
тал.
ған
заң
бұзу.
шылық.
тар.
дың
жал.
пы
сома.
сы
оның ішінде
Бюд.
жет
қара.
жа.
тын,
бай.
ла.
ныс.
ты.
рыл.
ған
гран.
ттар.
ды,
мем.
лекет
кепіл
дік
бер.
ген
қарыз
дар.
ды,
мем.
лекет
кепіл
гер.
лік.
терін
және
мем.
лекет
тің
қаржы
ак.
тив.
те.
рін
ныса.
насыз
пайда.
лану
Бюд.
жет
қара
жа.
тын,
оның
ішін. де
ныса
на.
лы
трас.
ферт
тер
мен
кре.
дит.
тер.
ді,
сон.
дай-
ақ
бай.
ла.
ныс.
тыры
лған
гран
ттар.
ды,
мем.
ле.
кет
ке.
піл.
дік
бер.
ген
қа.
рыз.
дар.
ды
және
мем.
леке
ттің
қар.
жы
ак.
тив.
те.
рін
тиім
сіз
пай.
дала
ну
Бюд.
жет
қара.
жатын,
оның
ішін.
де
ныса.
налы
трас.
ферт.
тер
мен
кре.
дит.
тер.
ді,
сондай-ақ
байла
ныс.
тыр.
ылған
грант
тар.
ды,
мем.
лекет
кепіл.
дік
бер.
ген
қарыз
дарды
және
мем.
лекет
тің
қаржы
актив
терін
негіз
сіз
(құ.
қық.
қа
қай.
шы)
пайда
лану
Тауар.
лық-
мате.
риал.
дық
құн.
дылық.
тар
мен
ақша.
лай
қара.
жаттың
жетіс.
пеу.
шілігі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Мемлекеттік қаржылық бақылаудың
нәтижелері туралы бірыңғай
есептіліктің
N 3 нысаны (тоқсан сайын)
______________бюджетке түсетін түсімдер
бойынша анықталған заң бұзушылықтар туралы есеп
мың теңге
Р
е
т
N
Мемле.
кеттік
қаржы.
лық
бақылау
органы.
ның
атауы
Бюджет.
тік бағ.
дарлама
әкім.
шісі
Бюд.
жетке
түсе.
тін
түсім
дер
бойынша
анық.
талған
заң бұ.
зушы.
лықтар.
дың
жалпы
сомасы
оның ішінде
бюд.
жетке
түсе.
тін
салық
түсім
дерін
уақ.
тылы,
толық
есеп.
ке
жат.
қыз.
бау,
аудар
мау*
бюд.
жетке
түсе.
тін
сал.
ықтан
тыс
түсім
дерді
уақ.
тылы,
толық
есеп.
ке
жат.
қыз.
бау,
ау.
дармау**
акция.
лардың
мемле.
кеттік
паке.
тіне
диви.
дендтер
дің
уақтылы
және
толық
түспеуі
бюджет.
ке қай.
тарылу.
ға жа.
татын
ауда.
рылма.
ған
деби.
торлық
берешек
бас.
қа
да
заң
бұзу.
шы.
лық.
тар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
* 5-бағанда салықтардың, айыппұлдардың және өсімнің қайта
есептелуі көрсетіледі
** 6-бағанда салықтан тыс төлемдердің, айыппұлдардың және
өсімнің қайта есептелуі көрсетіледі
Мемлекеттік қаржылық бақылаудың
нәтижелері туралы бірыңғай
есептіліктің
N 4 нысаны (тоқсан сайын)
_____________________ ережелерді, шарттар мен рәсімдерді
сақтау кезінде анықталған заң бұзушылықтар туралы есеп
Рет
N
Мемлекеттік
қаржылық
бақылау
органының
атауы
Бюджеттік
бағдар.
лама
әкімшісі
Бюджет.
тік бағ.
дарлама
Бақылау
объек.
тілері
Бақылау.
мен қам.
тылған
қаражат.
тың көлемі
Ереже.
лерді,
шарттар
мен
рәсім.
дерді
сақтау
кезінде
анық.
талған
заң бұзу.
шылық.
тардың
жалпы
сомасы
1
2
3
4
5
6
7
1
2
кестенің жалғасы
оның ішінде
Бухгалтерлiк есепке алуды
жүргiзу мен қаржылық есеп
берудi жасау ережесін бұзу
Бюджеттік кредиттерді,
мемлекеттік кепілдіктерді,
мемлекеттің кепілгерліктерін
ұсынудың шарттары мен
рәсімдерін бұзу
Барлығы
Оның ішінде:
Бар.
лығы
Оның ішінде:
бюджет.
тік
есеп
қаржылық
есеп
бюджет.
тік
кредит.
тер
мем.
кепіл.
дік
мем-тің
кепіл.
герлік.
тері
8
9
10
11
12
13
14
Мемлекеттік қаржылық бақылаудың
нәтижелері туралы бірыңғай
есептіліктің
N 5 нысаны (тоқсан сайын)
____________мемлекет активтерін пайдалану бойынша
анықталған заң бұзушылықтар туралы есеп
мың теңге
Р
е
т
N
Мемлекет.
тік қаржылық бақылау органының атауы
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Бақылау объектісінің атауы
Мемлекет активтерін пайдалану бойынша анықталған заң бұзушылықтардың жалпы сомасы, барлығы
оның ішінде
Нысанасыз пайдалану
Негізсіз пайдалану
Тиімсіз пайдалану
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
2
кестенің жалғасы
Жарғылық
капиталды
қалыптастыру.
ға және
толықтыруға
бөлінген
бюджет
қаражатын
пайдалану
кезіндегі заң
бұзушылықтар
оның ішінде
Қаржы актив.
терін пай.
далануға
байланысты
заң бұзушы.
лықтар
Ныса.
насыз
пайда.
лану
Негізсіз
пайдалану
Тиімсіз
пайдалану
10
11
12
13
14
Мемлекеттік қаржылық бақылаудың
нәтижелері туралы бірыңғай
есептіліктің
N 6 нысаны (тоқсан сайын)
________________ анықталған заң бұзушылықтар бойынша
қолданылған шаралар туралы есеп
Р
е
т
N
Мемлекет.
тік қар.
жылық
бақылау
органының
атауы
Бюджет.
тік
бағдар.
лама
әкім.
шісі
Бақы.
лау
объек.
тілері
(бір.
лік)
Қал.
пына
кел.
тіруге
жата.
тын
бюджет
қара.
жаты.
ның
жалпы
сомасы
Олар.
дың
ішінде
қал.
пына
кел.
тіріл.
гені,
бар.
лығы:
оның ішінде
тиім.
сіз
пайда.
лану
не.
гіз.
сіз
пай.
дала.
ну
са.
лық
тү.
сім.
дері
бо.
йын.
ша
са.
лық.
тан
тыс
тү.
сім.
дер
бо.
йын.
ша
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
2
кестенің жалғасы
оның ішінде
Салық органдарына
тапсырылған
материалдар
Құқық қорғау органдарына тапсырылған материалдар, барлығы
Қолданылған әкімшілік жазалар*
түсім.
дерді
уақ.
тылы,
толық
есепке
жатқыз
бау,
аудар.
мау
бюд.
жетке
қай.
тарыл.
уға
жата.
тын
деби.
торлық
бере.
шек
мемле.
кет
актив.
терін
пайда.
лану
бойын.
ша
саны
(бір.
лік)
сома.
сы
саны
(бір.
лік)
сом.
асы
Қол.
даныл.
ған
әкім.
шілік
жаза.
лардың
саны,
(бірлік)
Са.
лын.
ған
айып.
пұл.
дар
дың
со.
ма.
сы
Бюд.
жет.
ке
түс.
кен
ай.
ып.
пұл.
дар
со.
масы
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
* ішкі бақылау жөніндегі орталық уәкілетті орган толтырады
Мемлекеттік қаржылық бақылаудың
нәтижелері туралы бірыңғай
есептіліктің
N 7 нысаны (тоқсан сайын)
_______________ мемлекеттік сатып алуды жүргізу кезінде
анықталған заң бұзушылықтар туралы есеп
мың теңге
Р
е
т
N
Мемлекет.
тік қар.
жылық
бақылау
органының
атауы
Бюджет.
тік
бағдар.
лама
әкім.
шісі
Бақылау объектілерінің атауы
Бюджеттік бағдарлама
өткізілген
мемлекеттік
сатып алу тәсілі**
өткізілген мемлекеттік сатып алу рәсімдерінің (лоттардың) саны
оның ішінде мемлекеттік сатып алу туралы заңды (лоттарды) бұза отырып өткізілгені
мемлекеттік сатып алу рәсімдері (лоттар) бойынша игерілген ақшалай қаражаттың сомасы
оның ішінде алынбай
қалған пайда
(лоттар бойынша) сомасы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
2
* ішкі бақылау жөніндегі орталық уәкілетті орган толтырады
** Ашық конкурс
Жабық конкурс
Баға ұсыныстарын сұрату арқылы жеткізушіні таңдау
Бір көзден
Ашық тауар биржалары арқылы
Мемлекеттік қаржылық бақылаудың
нәтижелері туралы бірыңғай
есептіліктің
N 8 нысаны (тоқсан сайын)
_________________бақылау объектілері бойынша анықталған
заң бұзушылықтар туралы есеп
мың теңге
Р
е
т
N
Мемлекеттік қаржылық бақылау органының атауы
Бақы.
лаумен
қам.
тылған
мемле.
кеттік
меке.
мелер.
дің
саны
(бір.
лік)
Бақы.
лаумен
қам.
тылған
қара.
жаттың
көлемі
Анық.
талған
заң
бұзу.
шылық.
тардың
сомасы,
бар.
лығы
Олар.
дың
ішінде
қал.
пына
кел.
тіріл.
гені
Бақы.
лаумен
қам.
тылған
шаруа.
шылық
жүргі.
зуші
субъек
тілер
саны
(бір.
лік)
Анық.
талған
заң
бұзу.
шылық.
тардың
сомасы,
бар.
лығы
Олардың
ішінде
қалпына
кел.
тіріл.
гені
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
2