Об утверждении Правил временного пребывания оралманов и членов их семей в центре адаптации и интеграции оралманов и оказания им адаптационных услуг
Приказ и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 сентября 2007 года N 225-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 октября 2007 года N 4965. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан oт 30 марта 2011 года № 135
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК oт 30.03.2011 № 135 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 8 статьи 34 Закона Республики Казахстан "О миграции населения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила временного пребывания оралманов и членов их семей в центре адаптации и интеграции оралманов и оказания им адаптационных услуг.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным приказом и.о. Министра труда и социальной защиты населения РК от 12.08.2010 № 275-ө (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Председателю Комитета по миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя комитета по миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
4. Приказ вводится в действие с 1 января 2008 года.
И.о. Министра
Утверждены
приказом и.о. Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 27 сентября 2007 года N 225-п
Сноска. Правый верхний угол с изменением, внесенным приказом и.о. Министра труда и социальной защиты населения РК от 12.08.2010 № 275-ө (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правила
временного пребывания оралманов и членов их семей в центре
адаптации и интеграции оралманов и оказании им адаптационных услуг 1. Общие положения

Оралмандар мен олардың отбасы мүшелерінің оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығында уақытша болуы және оларға бейімдеу қызметтерін көрсету ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2007 жылғы 27 қыркүйектегі N 225-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2007 жылғы 10 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4965 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылы 30 наурыздағы № 135 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 2011.03.30 № 134 (ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармақтан қараңыз.
2007 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Халықтың көші-қоны туралы" Заңының  34-бабының 8 тармақшасына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Оралмандар мен олардың отбасы мүшелерінің оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығында уақытша болуы және оларға бейімдеу қызметтерін көрсету Ережесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақта мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрдің м.а. 2010.08.12 № 275-ө (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Көші-қон комитетінің төрағасы осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және белгіленген заңнама тәртібімен ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігі Көші-қон комитетінің төрағасына жүктелсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрдің м.а. 2010.08.12 № 275-ө (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
4. Бұйрық 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
министрінің м.а.
2007 жылғы 27 қыркүйектегі
N 225-ө бұйрығымен
бекітілген
Ескерту. Жоғарғы оң жақ бұрыштың мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрдің м.а. 2010.08.12 № 275-ө (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Оралмандар мен олардың отбасы мүшелерінің оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығында уақытша болуы және оларға бейімдеу қызметтерін көрсету
Ережесі 1. Жалпы ережелер