О внесении изменений в приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 28 июня 2007 года N 207-п "Об утверждении Правил проведения государственной экологической экспертизы"
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 9 октября 2007 года N 296-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2007 года N 4984. Утратил силу приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 16 февраля 2015 года № 100
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 16.02.2015 № 100 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после его первого официального опубликования).
В целях совершенствования законодательства, в соответствии с Экологическим Кодексом Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 28 июня 2007 года  N 207-п "Об утверждении Правил проведения государственной экологической экспертизы", зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 1 августа 2007 года за N 4844 и опубликованном в "Юридической газете" от 17 августа 2007 г. N 126 (1329), следующие изменения:
в  Правилах проведения государственной экологической экспертизы, утвержденных указанным приказом:
подпункты 13), 14) и 15) пункта 11 исключить;
пункт 19 исключить;
подпункт 3) пункта 28 исключить;
пункт 30 исключить;
пункт 37 изложить в следующей редакции:
"37. Объекты государственной экологической экспертизы проходят повторную государственную экологическую экспертизу в случаях:
1) доработки объекта государственной экологической экспертизы по замечаниям проведенной ранее государственной экологической экспертизы;
2) внесения в проектную и иную документацию изменений после получения положительного заключения государственной экологической экспертизы;
3) на основании судебного решения".
2. Департаменту правового обеспечения и международного сотрудничества обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
3. Департаменту разрешительных и стимулирующих механизмов регулирования довести настоящий Приказ до сведения структурных и территориальных подразделений Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр

"Мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылы 28 маусымдағы N 207-ө бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 9 қазандағы N 296-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 8 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4984 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 100 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 16.02.2015 № 100 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармақтан қараңыз.
Заңнаманы жетілдіру мақсатында, Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексіне сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 1 тамызда N 4844 болып тіркелген және»"Юридическая газета" газетінің 2007 жылғы 17 тамыздағы N 126 (1329) жарияланған»"Мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 28 маусымдағы  N 207-ө бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу  ережесінде :
11-тармақтың 13), 14) және 15) тармақшалары алынып тасталсын;
19-тармақ алынып тасталсын;
28-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын;
30-тармақ алынып тасталсын;
37-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"37. Мемлекеттік экологиялық сараптама объектілері қайталама мемлекеттік экологиялық сараптамадан мына жағдайларда:
1) мемлекеттік экологиялық сараптама объектілері бұрын өткізілген мемлекеттік экологиялық сараптаманың ескертулері бойынша жетілдірілген жағдайда;
2) мемлекеттік экологиялық сараптаманың оң қорытындысын алғаннан кейін жобалық және басқа құжаттамаға өзгерістер енгізілген жағдайда;
3) сот органдары шешімінің негізінде өтеді.".
2. Құқықтық қамтамасыз ету және халықаралық ынтымақтастық департаменті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және заңнамада белгіленген тәртіпте оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Реттеудің рұқсаттық және ынталандырулық тетіктері департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің құрылымдық және аумақтық бөлімшелерінің назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрық ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр