О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года N 424 "Об утверждении Правил составления и представления отчетности государственными учреждениями"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года N 421. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2007 года N 5045. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года N 89
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 27.02.2009 N 89 (вводится в действие с 01.01.2009).
ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года N 424 "Об утверждении Правил составления и представления отчетности государственными учреждениями" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3293, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, август 2005 г., N 17, ст. 135, сентябрь 2005 г., N 18, ст. 144, внесены изменения приказом и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2005 года N 341 - зарегистрированный за N 3869, опубликованный в "Юридическая газета" от 4 ноября 2005 г. N 204-205 (938-939), внесены изменения и дополнения приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года N 108 - зарегистрированный за N 4631, опубликованный в "Юридическая газета" от 18 мая 2007 г., N 74 (1103), следующие изменения и дополнения:
в Правилах составления и представления отчетности государственными учреждениями, утвержденных указанным приказом:
пункт 12 дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"отчет о поступлении и расходовании денег от спонсорской и благотворительной помощи по форме N 4-сп-сводная (приложение 28 к настоящим Правилам);";
дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
"17-1. Государственные учреждения, содержащиеся за счет местных бюджетов, ежемесячно, 3 числа месяца, следующего за отчетным, представляют администратору местных бюджетных программ Отчет по форме N 11.
Администратор местных бюджетных программ представляет ежемесячно, 5 числа месяца, следующего за отчетным, территориальному органу казначейства и местному уполномоченному органу по исполнению бюджета Отчет по форме N 11.
Государственные учреждения, содержащиеся за счет местного бюджета, в соответствии с изменениями, внесенными администраторами бюджетных программ или местными уполномоченными органами по исполнению бюджета, обязаны внести изменения в свой экземпляр отчета и в экземпляр отчета, представленный в территориальный орган казначейства.";
в пункте 27:
в абзаце первом слова "списывается остаток по субсчету 200 "Расходы по бюджету на содержание государственного учреждения и другие мероприятия" заменить словами:
"списываются:
остаток по субсчету 200 "Расходы по бюджету на содержание государственного учреждения и другие мероприятия", за исключением суммы софинансирования, выделенной из государственного бюджета на реализацию инвестиционного проекта за счет внешнего займа, которая будет списана после завершения инвестиционного проекта;
расходы по законченным и принятым научным разработкам по субсчету 201 "Расходы на научные разработки";
дополнить абзацем шестым следующего содержания:

"Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 424 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 28 қарашадағы N 421 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 14 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5045 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 27 ақпандағы N 89 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 27 ақпандағы N 89 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді) Бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілердің бюллетенінде жарияланған 2005 ж. тамыз, N 17, 135-құжат, 2005 ж. қыркүйек, N 18, 144-құжат, N 3869 болып тіркелген, "Юридическая газетінде" 2005 жылғы 4 қарашада N 204-205 (938-939) жарияланған Қазақстан Республикасы Қаржы министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 21 қыркүйектегі N 341 бұйрығымен өзгерістер енгізілген, "Юридическая газетінде" 2007 жылғы 18 мамырда N 74 (1103) жарияланған, N 4631 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 108 бұйрығымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген "Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 424 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3293 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесінде:
12-тармақ мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"демеушілік және қайырымдылық көмектен түсетін ақшаның түсімі және жұмсалуы туралы есеп - N 4-дк-жиынтық нысан (осы Ережеге 28-қосымша);";
мынадай мазмұндағы 17-1-тармақпен толықтырылсын:
"17-1. Жергілікті бюджеттердің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер есептіден кейінгі айдың 3-күні жергілікті бюджеттік бағдарламалардың әкімшісіне N 11 нысан бойынша есепті ұсынады.
Жергілікті бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі есептіден кейінгі айдың 5-күні қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне және бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органға N 11 нысан бойынша есепті ұсынады.
Жергілікті бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер бюджеттік бағдарламалар әкімшілері немесе бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдар енгізген өзгерістерге сәйкес өздеріндегі есептің данасына және қазынашылықтың аумақтық органына ұсынған есептің данасына өзгерістер енгізуге міндетті.";
27-тармақта:
"200 "Мемлекеттік мекемені және басқа да іс-шараларды ұстауға бюджет бойынша шығыстар" қосалқы шоты бойынша қалдық есептен шығарылады." деген сөздер мынадай мазмұндағы редакциямен ауыстырылсын:
"инвестициялық жоба аяқталғаннан кейін есептен шығарылатын, сыртқы қарыздың есебінен инвестициялық жобаны іске асыруға арналып мемлекеттік бюджеттен бөлінген бірлесіп қаржыландыру сомасын қоспағанда, 200 "Мемлекеттік мекемені ұстауға және басқа да іс-шараларға бюджет бойынша шығыстар" қосалқы шоты бойынша қалдық;
201 "Ғылыми әзірлемелерге арналған шығыстар" қосалқы шоты бойынша аяқталған және қабылданған ғылыми әзірлемелер бойынша шығыстар есептен шығарылады.";
мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:

"В дебет субсчета 234 "Финансирование по трансфертам" списывается сумма по субсчету 205 "Расходы по трансфертам".";
в пункте 40:
по всему тексту абзацев второго и седьмого слова "и для выдачи разрешения подведомственным государственным учреждениям", "и для выдачи разрешений подведомственным государственным учреждениям" исключить;
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"По строке 152 "Разрешения по трансфертам" (095) показывается остаток сумм разрешений на финансирование трансфертов общего характера, целевых текущих трансфертов, целевых трансфертов на развитие.";
в абзаце четвертом слова ", в том числе трансфертов (субвенций)" исключить;
в абзаце шестом после слов "внешних займов" дополнить словами "и связанных грантов";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"По строке 212 "Карт-счет государственного учреждения" (114) показывается остаток средств на карт-счете государственного учреждения.";
абзац третий пункта 41 изложить в следующей редакции:
"По строке 240 (552 в пассиве) "Расчеты по научным разработкам" (152) показывается сумма задолженности по выполнению заказов предприятиями и организациями по научно-исследовательским и опытно-конструкторским работам, научным исследованиям, научно-техническим работам и другие.";
пункт 42:
дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"По строке 331 "Расходы на научные разработки" (201) показывается сумма расходов по незаконченным научным разработкам (научно-исследовательским и опытно-конструкторским работам, научным исследованиям, научно-техническим работам и другие), а также сумма расходов по законченным, но не принятым научным разработкам.";
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"По строке 344 "Расходы по трансфертам" (205) показывается сумма расходов, произведенных за счет полученных трансфертов, государственного учреждения.";
пункт 47:
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"По строке 462 "Финансирование по трансфертам" (234) показывается сумма финансирования по трансфертам общего характера, целевым текущим трансфертам, целевым трансфертам на развитие.";
в абзаце пятом после слов "внешних займов" дополнить словами "и связанных грантов";
в пункте 54:

"234 "Трансферттер бойынша қаржыландыру" қосалқы шотының дебетіне 205 "Трансферттер бойынша шығыстар" қосалқы шоты бойынша сома есептен шығарылады.";
40-тармақта:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"140 "Мемлекеттік мекеменің міндеттемелерді қабылдауға арналған рұқсаттары" (090) жолы бойынша міндеттемелерді қабылдауға арналған рұқсаттар сомасының қалдығы көрсетіледі.";
мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"152 "Трансферттер бойынша рұқсаттар" (095) жолы бойынша жалпы сипаттағы трансферттерді, нысаналы ағымдағы трансферттерді, дамуға арналған нысаналы трансферттерді қаржыландыруға арналған рұқсаттар сомасының қалдығы көрсетіледі.";
төртінші абзацтағы ", оның iшiнде трансферттер (субвенциялар)" деген сөздер алынып тасталсын;
алтыншы абзацтағы "қарыздардың" деген сөз "заемдардың және байланысты гранттардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"170 "Мемлекеттік мекеменің міндеттемелерді қабылдауға арналған рұқсаттары" (100) жолы бойынша мемлекеттік мекемені ұстауға бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдардың берген рұқсаттары сомасының қалдығы көрсетіледі.";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"212 "Мемлекеттік мекеменің карт-шоты" (114) жолы бойынша мемлекеттік мекеменің карт-шотындағы қаражат қалдығы көрсетіледі.";
41-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"240 (552 пассивте) "Ғылыми әзірлемелер бойынша есеп айырысулар" (152) жолы бойынша кәсіпорындардың және ұйымдардың ғылыми-зерттеу мен тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар, ғылыми зерттеулер, ғылыми-техникалық жұмыстар және басқалар жөніндегі тапсырыстарды орындауы бойынша берешек сомасы көрсетіледі.";
42-тармақ:
мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"331 "Ғылыми әзірлемелерге арналған шығыстар" (201) жолы бойынша аяқталмаған ғылыми әзірлемелер (ғылыми-зерттеу мен тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар, ғылыми зерттеулер, ғылыми-техникалық жұмыстар және басқалар), сондай-ақ аяқталған, бірақ қабылданбаған ғылыми әзірлемелер бойынша шығыстар сомасы көрсетіледі.";
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"344 "Трансферттер бойынша шығыстар" (205) жолы бойынша мемлекеттік мекеменің алған трансферттері есебінен жүргізілген шығыстар сомасы көрсетіледі.";
47-тармақ:
мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"462 "Трансферттер бойынша қаржыландыру" (234) жолы бойынша жалпы сипаттағы трансферттер, ағымдағы нысаналы трансферттер, дамуға арналған нысаналы трансферттер бойынша қаржыландыру сомасы көрсетіледі.";
бесінші абзацтағы "қарыздар" деген сөз "заемдар және байланысты гранттар" деген сөздермен ауыстырылсын;
54-тармақта:

в абзаце первом после цифры "231;" дополнить цифрой "234;";
в абзаце шестом после слов "внешним займам" дополнить словами "и связанным грантам";
абзац восьмой дополнить словами ", расходов по законченным и принятым научным разработкам по субсчету 201 "Расходы на научные разработки и сумма расходов, произведенных за счет полученных трансфертов, государственного учреждения по субсчету 205 "Расходы по трансфертам";
в абзаце девятом после слов "внешних займов" дополнить словами "и связанных грантов";
в абзаце четырнадцатом после цифр "(140 и 143)" дополнить цифрой ", 234";
в абзаце двадцатом после слов "внешним займам" дополнить словами "и связанным грантам", после слов "внешних займов" дополнить словами "и связанных грантов";
абзац двадцать первый исключить;
в пункте 55:
в абзаце третьем после слов "по обязательствам" дополнить словами "в соответствии с экономической классификацией расходов бюджета";
в абзаце четвертом слова "показываются суммы плана" заменить словами "показывается итоговая сумма по бюджетной программе (подпрограмме) в соответствии с планом";
в пункте 56:
в абзаце третьем слова "в графе 6 - показываются фактические расходы, а в графе 7 - следует отражать суммы поступлений и кассовые расходы" заменить словами "в графе 6 - следует отражать суммы поступлений и кассовые расходы, а в графе 7 - показываются фактические расходы";
абзац седьмой дополнить словами ", в том числе сумма, внесенная в доход соответствующего бюджета";
абзац восьмой исключить;
в абзаце девятом цифру "140" заменить цифрой "051";
пункт 57 изложить в следующей редакции:
"57. Отчет об исполнении планов поступлений и расходов денег от реализации товаров (работ, услуг) по форме N 4-сводная формируется по структуре, определенной настоящими Правилами, кодам товаров (работ, услуг) в соответствии с Классификатором перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, деньги от реализации которых остаются в их распоряжении (далее - Классификатор), утвержденным центральным уполномоченным органом по исполнению бюджета, а также с учетом кодов функциональной и экономической классификаций расходов бюджета.

бірінші абзацтағы "231;" деген цифрдан кейін "234;" деген цифрмен толықтырылсын;
алтыншы абзацтағы "сыртқы заемдар" деген сөздерден кейін "және байланысты гранттар" деген сөздермен толықтырылсын;
сегізінші абзац ", 201 "Ғылыми әзірлемелерге арналған шығыстар" қосалқы шоты бойынша аяқталған және қабылданған ғылыми әзірлемелер бойынша шығыстар және 205 "Трансферттер бойынша шығыстар" қосалқы шоты бойынша мемлекеттік мекеменің алған трансферттері есебінен жүргізілген шығыстар сомасы" деген сөздермен толықтырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "Сыртқы заем" және "сыртқы заемдар" деген сөздерден кейін "және байланысты гранттар" деген сөздермен толықтырылсын;
он төртінші абзацтағы "(140 және 143)" деген цифрлардан кейін ", 234" деген цифрмен толықтырылсын;
жиырмасыншы абзацтағы "940" деген цифр "941" деген цифрмен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацтағы "Сыртқы заемдар" және "сыртқы заемдар" деген сөздерден кейін "және байланысты гранттар" деген сөздермен толықтырылсын;
жиырма бірінші абзац алынып тасталсын;
55-тармақта:
үшінші абзацтағы "қорытындымен" деген сөзден кейін "бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасына сәйкес" деген сөздермен толықтырылсын;
төртінші абзацтағы "жоспарының сомасы көрсетіледі" деген сөздер "жоспарына сәйкес бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама) бойынша қорытынды сома көрсетіледі" деген сөздермен ауыстырылсын;
56-тармақта:
үшінші абзацтағы "6-бағанда - іс жүзіндегі шығыстар көрсетіледі, ал 7-бағанда жыл басынан бастап өспелі қорытындымен түсімдердің сомасы және кассалық шығыстар көрсетілуі керек" деген сөздер "6-бағанда түсімдердің сомасы және кассалық шығыстар көрсетілуі керек, ал 7-бағанда жыл басынан бастап өспелі қорытындымен іс жүзіндегі шығыстар көрсетіледі" деген сөздермен ауыстырылсын;
жетінші абзац "жалпы сомасы" деген сөздерден кейін ", оның ішінде тиісті бюджеттің кірісіне енгізілген сома" деген сөздермен толықтырылсын;
сегізінші абзац алынып тасталсын;
тоғызыншы абзацтағы "140" деген цифр "051" деген цифрмен ауыстырылсын;
57-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"57. N 4-жиынтық нысан бойынша Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) сатудан алынатын түсім жоспарларының және ақша шығыстарының орындалуы туралы есеп осы Ережеде айқындалған құрылым, Қазақстан Республикасы Қаржы министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 8 мамырдағы N 163 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын, өткізуден түсетін ақшасы өзінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелер тауарларының (жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің) тізбесі сыныптауышына сәйкес тауарлар (жұмыстар, қызметтер) кодтары бойынша, сондай-ақ бюджет шығыстарының функционалдық және экономикалық сыныптамаларының кодтарын есепке ала отырып қалыптастырылады.

Отчет об исполнении планов поступлений и расходов денег от реализации товаров (работ, услуг) по форме N 4-сводная составляют администраторы бюджетных программ в сводном виде на основании данных, показанных в Отчете об исполнении планов поступлений и расходов денег от реализации товаров (работ, услуг) по форме N 4.
Доходная часть:
по строке 010 - "Всего поступлений" отражается общая сумма поступлений, которая включает в себя остаток денег, на начало финансового года и сумму поступлений текущего года (строка 011 плюс строка 012);
по строке 011 - "Остаток средств на начало финансового года" отражается остаток денег на начало финансового года;
по строке 012 - "Поступления текущего года" отражается сумма поступлений текущего года.
Расходная часть:
по строке 020 - "Всего расходы, в том числе по спецификам" в графе 11 отражается общая сумма кассовых расходов по всем спецификам экономической классификации расходов, в том числе с указанием сумм, перечисленных в бюджет;
по строке 021 - "из них перечислено в доход бюджета" отражается сумма, перечисленная в доход соответствующего бюджета.
По строке 030 - "Остаток денег на конец отчетного периода текущего финансового года" отражается остаток денег на конец отчетного периода текущего финансового года.
Форма N 4-сводная является квартальной и годовой отчетностью.";
в пункте 59:
абзац шестой после слова "период" дополнить словами ", в том числе сумма, перечисленная в доход бюджета";
в абзаце седьмом цифру "140" заменить цифрой "051";
дополнить пунктом 59-1 следующего содержания:
"59-1. Отчет о поступлении и расходовании денег от спонсорской и благотворительной помощи по форме N 4-сп-сводная составляют администраторы бюджетных программ в сводном виде, где показывается движение денег от спонсорской и благотворительной помощи, поступивших для использования по назначению.
В графах 1 и 2 указываются код и наименование администратора бюджетных программ.
В графе 3 указывается сумма поступлений денег за отчетный период текущего финансового года, нарастающим итогом с начала года.
В графе 4 указывается остаток денег на начало финансового года.
В графах 5 и 6 указываются код и наименование специфики экономической классификации расходов бюджета.
В графе 7 указывается сумма произведенного расходования денег за отчетный период текущего финансового года, нарастающим итогом с начала года.
В графе 8 указывается сумма, перечисленная в доход бюджета.
В графе 9 указывается остаток денег на конец отчетного периода, определяемый как разница сумм денег, поступивших и израсходованных по назначению за отчетный период.
Форма N 4-сп-сводная является квартальной и годовой отчетностью.";
в пункте 68:
в абзаце первом слова "(в т.ч. от доноров по кодам доходов)" заменить словами "(в т.ч. от доноров и целевые трансферты из республиканского бюджета по кодам доходов)";
в пункте 69:
в абзаце первом после слова "программ" дополнить словами ", получающими связанные гранты";
абзац второй исключить;
абзац третий пункта 76 дополнить предложением следующего содержания:
"По состоянию на 1 января года, следующего за отчетным, заверяют его подписью и печатью администратора республиканских бюджетных программ и представляют в составе годового отчета центральному уполномоченному органу по исполнению бюджета.";
приложение 1 к Правилам составления и представления отчетности государственными учреждениями:
после строки:
"
4-сп
Отчет о поступлении и расходовании денег от
спонсорской и благотворительной помощи
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
4-сп-сводная
Отчет о поступлении и расходовании
денег от спонсорской и
благотворительной помощи
";
в приложении 2 к Правилам составления и представления отчетности государственными учреждениями:
в графе 1:

N 4-жиынтық нысан бойынша Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) сатудан алынатын түсім жоспарларының және ақша шығыстарының орындалуы туралы есепті жиынтық түрде N 4 нысан бойынша тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) сатудан алынатын түсім жоспарларының және ақша шығыстарының орындалуы туралы есепте көрсетілген деректердің негізінде бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері жасайды.
Кіріс бөлігі:
010 "Түсімдердің барлығы" деген жол бойынша өзіне қаржы жылының басындағы ақша қалдығын және ағымдағы жылдың түсімдер сомасын қамтитын түсімдердің жалпы сомасы көрсетіледі (011 жол қосу 012 жол);
011 "Қаржы жылының басындағы қаражат қалдығы" деген жол бойынша қаржы жылының басындағы ақша қалдығы көрсетіледі;
012 "Ағымдағы жылдың түсімдері" деген жол бойынша ағымдағы жыл түсімдерінің сомасы көрсетіледі.
Шығыс бөлігі:
11-бағанда 020 "Шығыстардың барлығы, оның ішінде ерекшеліктер бойынша" деген жол бойынша шығыстардың экономикалық сыныптамасының барлық ерекшеліктері бойынша кассалық шығыстардың жалпы сомасы, оның ішінде бюджетке аударылған сомаларды жаза отырып көрсетіледі;
021 "оның ішінде бюджеттің кірісіне аударылды" деген жол бойынша тиісті бюджеттің кірісіне аударылған сома көрсетіледі;
030 "Ағымдағы жылдың есепті кезеңінің соңындағы ақша қалдығы" деген жол бойынша ағымдағы жылдың есепті кезеңінің соңындағы ақша қалдығы көрсетіледі.
N 4-жиынтық нысан тоқсандық және жылдық есептілік болып табылады.";
59-тармақта:
алтыншы абзацтағы "сомасы" деген сөзден кейін ", оның ішінде бюджет кірісіне аударылған сома" деген сөздермен толықтырылсын;
жетінші абзацтағы "140" деген цифр "051" деген цифрмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 59-1-тармақпен толықтырылсын:
"59-1. N 4-дк нысан бойынша Демеушілік және қайырымдылық көмектен түсетін ақшаның түсімі және жұмсалуы туралы есепті жиынтық түрде бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері жасайды, онда мақсатқа сай пайдалану үшін демеушілік және қайырымдылық көмектен түскен ақшаның қозғалысы көрсетіледі.
1 және 2-бағандарда бюджеттік бағдарлама әкімшісінің коды және атауы көрсетіледі.
3-бағанда ағымдағы қаржы жылының есепті кезеңіндегі ақша түсімінің сомасы жыл басынан бастап өспелі қорытындымен көрсетіледі.
4-бағанда қаржы жылының басындағы ақша қалдығы көрсетіледі.
5 және 6-бағандарда бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің коды және атауы көрсетіледі.
7-бағанда ағымдағы қаржы жылының есепті кезеңінде жұмсалған ақша сомасы жыл басынан бастап өспелі қорытындымен көрсетіледі.
8-бағанда бюджет кірісіне аударылған сома көрсетіледі.
9-бағанда есепті кезеңде түскен және мақсатқа сай жұмсалған ақша айырмасы ретінде айқындалатын есепті кезеңнің соңындағы ақша қалдығы көрсетіледі.
N 4-дк-жиынтық нысан тоқсандық және жылдық есептілік болып табылады.";
68-тармақта:
бірінші абзацтағы "(оның ішінде кірістердің кодтары бойынша донорлардан)" деген сөздер "(оның ішінде кірістердің кодтары бойынша донорлардан және республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер)" деген сөздермен ауыстырылсын;
69-тармақта:
бірінші абзацтағы "нысан бойынша" деген сөздерден кейін ", байланысты гранттарды алатын" деген сөздермен толықтырылсын;
екінші абзац алынып тасталсын;
76-тармақтың үшінші абзацы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Есептіден кейінгі жылдың 1 қаңтарындағы жағдай бойынша оны бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің қолтаңбасымен және мөрімен куәландырады да бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға жылдық есептің құрамында ұсынады.";
Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесіне 1-қосымша:
"
4-дк
Демеушілік және қайырымдылық көмектен түскен ақша түсімдері және шығыстары туралы есеп
"
деген жолдан кейін
"
4-дк
жиын-
тық
Демеушілік және қайырымдылық көмектен түскен ақша түсімдері және шығыстары туралы есеп
"
деген жолмен толықтырылсын;
Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесіне 2-қосымшада:
1-бағанда:

строку, порядковый номер 4, дополнить словами "плюс строка 462 графа 3";
строку, порядковый номер 5, дополнить словами "плюс строка 462 графа 4";
строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"Строка 330 графа 4 минус графа 3 плюс строка 331 графа 4 минус графа 3 плюс строка 341 графа 4 минус графа 3 плюс строка 342 графа 4 минус графа 3 плюс строка 343 графа 4 минус графа 3 плюс строка 344 графа 4 минус графа 3 плюс строка 420 графа 4 минус графа 3";
строку, порядковый номер 12, дополнить словами "плюс строка 331 графа 4 минус строка 331 графа 3";
строки, порядковые номера 17, 39 исключить;
в графе 2:
в строке после строки, порядковый номер 3, после цифры "231;" дополнить цифрой "234;";
строку, порядковый номер 12, дополнить словами "минус форма N 2 (по связанным грантам) графа 8";
строку, порядковый номер 14, дополнить словами "формы N 2 (по внешним займам)";
в строке, порядковый номер 15, цифру "6" заменить цифрой "7";
в строке, порядковый номер 16, цифру "7" заменить цифрой "6";
в строках, порядковые номера 37, 42, слово "соответственно" исключить;
в строке, порядковый номер 43, слова "формы N 16" исключить";
в строке, порядковый номер 49, цифру ", 140" исключить";
в строке, порядковый номер 50 цифру "020" заменить цифрой "011";
в строке, порядковый номер 55, цифру "110" заменить цифрой "100";
строку после строки, порядковый номер 12 и строки, порядковые номера 13, 44, 45 изложить в следующей редакции:
"
Форма N 2 Отчет об исполнении плана
финансирования (по внешним займам
и связанным грантам)
13. Строка 481 графа 4
13. Строка "Всего" графа 6 формы
N 2 (по внешним займам) плюс строка
"Всего" графа 6 формы N 2
(по связанным грантам)
44. Строка 171 графа 6
44. Строка 011 плюс строка 020
минус строка 050 графы 6
45. Строка 030 графа 11
45. Строка 010 графы 11 минус
строка 020 графы 11
";
в приложении 3 к Правилам составления и представления отчетности государственными учреждениями:
в разделе "Баланс":
в графе 1 "Актив":
в подразделе V. "Денежные средства":
строку "Разрешения государственного учреждения на принятие обязательств и для выдачи разрешения подведомственным государственным учреждениям (090) 140" изложить в следующей редакции: "Разрешения государственного учреждения на принятие обязательств (090) 140";
после строки "Разрешения на капитальные вложения (093) 150" дополнить строкой следующего содержания: "Разрешения по трансфертам (095) 152";
строку "Разрешения по проектам за счет внешних займов (099) 162 изложить в следующей редакции: "Разрешения по проектам за счет внешних займов и связанных грантов (099) 162";
строку "Разрешения государственного учреждения на принятие обязательств и для выдачи разрешения подведомственным государственным учреждениям (100) 170" изложить в следующей редакции: "Разрешения государственного учреждения на принятие обязательств (100) 170";

реттік нөмірі 4-жол "қосу 462-жол 3-баған" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 5-жол "қосу 462-жол 4-баған" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"330-жол 4-баған алу 3-баған қосу 331-жол 4-баған алу 3-баған қосу 341-жол 4-баған алу 3-баған қосу 342-жол 4-баған алу 3-баған 343-жол 4-баған алу 3-баған қосу 344-жол 4-баған алу 3-баған қосу 420-жол 4-баған алу 3-баған";
реттік нөмірі 12-жол "қосу 331-жол 4-баған алу 331-жол 3-баған" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 17, 39-жолдар алынып тасталсын;
2-бағанда:
реттік нөмірі 3-жолдан кейінгі жолда "231;" деген цифрдан кейін "234;" деген цифрмен толықтырылсын;
реттік нөмірі 12-жол "алу N 2 нысан (байланысты гранттар бойынша) 8-баған" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 14-жол "N 2 нысан (сыртқы заемдар бойынша)" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 15-жолда "6" деген цифр "7" деген цифрмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолда "7" деген цифр "6" деген цифрмен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 37, 42-жолдарда "тиісінше" деген сөз алынып тасталсын;
реттік нөмірі 43-жолда "N 12 нысанның" деген сөз алынып тасталсын;
реттік нөмірі 49-жолда ", 140" деген цифр алынып тасталсын;
реттік нөмірі 50-жолда "020" деген цифр "011" деген цифрмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 55-жолда "110" деген цифр "100" деген цифрмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдан кейінгі жол және реттік нөмірлері 13, 44, 45-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қаржыландыру жоспарының орындалуы туралы есеп (сыртқы заемдар мен байланысты гранттар бойынша) N 2 нысан
13. 481-жол 4-баған
13. N 2 нысанның (сыртқы заемдар бойынша) "Барлығы" жолы 6-бағаны қосу N 2 нысанның (байланысты гранттар бойынша) "Барлығы" жолы 6-баған
44. 171-жол 6-баған
44. 011-жол қосу 020-жол алу 050-жол 6-баған
45. 030-жол 11-баған
45. 010-жол 11-баған алу 020-жол 11-баған
"
Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесіне 3-қосымшада:
"Баланс" деген бөлімде:
"Актив" деген 1-бағанда:
V. "Ақшалай қаражат" деген кіші бөлімде:
"Мем. мекеменің ведомстволық бағыныстағы мекемелерге міндеттемелерді алу және рұқсатты алу үшін рұқсаттар (090) 140" деген жол мынадай редакцияда жазылсын: "Мемлекеттік мекеменің міндеттемелерді қабылдауға арналған рұқсаттары (090) 140";
"Күрделі қаржыға арналған ашық рұқсаттар (093) 150" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын: "Трансферттер бойынша рұқсаттар (095) 152";
"Сыртқы заемдар есебінен жобалар бойынша шығыстарға арналған ашық рұқсаттар (099) 162" деген жол мынадай редакцияда жазылсын: "Сыртқы заемдардың және байланысты гранттардың есебінен жобалар бойынша рұқсаттар (099) 162";
"Мем. мекеменің ведомстволық бағыныстағы мекемелерге міндеттемелерді алуға және рұқсат алу үшін рұқсаттар (100) 170" деген жол мынадай редакцияда жазылсын: "Мемлекеттік мекеменің міндеттемелерді қабылдауға арналған рұқсаттары (010) 170";

после строки "Специальный счет бюджетного инвестиционного проекта по внешним займам (113) 211" дополнить строкой следующего содержания: "Карт-счет государственного учреждения (114) 212";
в подразделе VI. "Расчеты":
строку "Расчеты по частичной оплате заказов на опытно-конструкторские разработки по бюджетной тематике (152) 240" изложить в следующей редакции: "Расчеты по научным разработкам (152) 240";
в подразделе VII. "Расходы":
после строки "Расходы по бюджету на содержание госучреждения и другие мероприятия в пределах утвержденного плана финансирования (200) 330" дополнить строкой следующего содержания: "Расходы на научные разработки (201)" 331";
после строки "Расходы по проектам, финансируемым за счет грантов (209) 343" дополнить строкой следующего содержания: "Расходы по трансфертам" (205) 344";
в графе 1 "Пассив":
в подразделе I. "Финансирование":
после строки "Финансирование за счет других бюджетов (232, 142) 460" дополнить строкой следующего содержания: "Финансирование по трансфертам (234) 462";
строку "Финансирование проектов из средств внешних займов (239) 481" изложить в следующей редакции: строку "Финансирование проектов из средств внешних займов и связанных грантов (239) 481";
в подразделе III. Расчеты:
строку "Расчеты по частичной оплате заказов на опытно-конструкторские разработки по бюджетной тематике (152) 552" изложить в следующей редакции: "Расчеты по научным разработкам (152) 552";
в разделе "Справка о движении сумм финансирования из бюджета по субсчетам 230; 231; 239 (140; 143):
в названии после цифры "231" дополнить цифрой "234;";
в графе 1 "Дебет" слова "по внешним займам", "внешних займов" дополнить соответственно словами "и связанным грантам", "и связанных грантов";
в графе 5:
по строке 941 после слов "внешним займам" дополнить словами "и связанным грантам";
слова "в т.ч. разрешения по внешним займам в пути" исключить,
в графе 6 цифры "942" исключить;
в приложении 5 к Правилам составления и представления отчетности государственными учреждениями графы 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"
Кассовые расходы
Фактические расходы
6
7
";
строку:
"
Отчисления в фонды,
производимые по решениям
Правительства
130
Х
"
исключить;
строку:
"
Внесено в доход бюджета

"Сыртқы қарыздар бойынша бюджеттік инвестициялық жобаның арнайы шоты (113) 211" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын: "Мемлекеттік мекеменің карт-шоты (114) 212";
VІ. "Есеп айырысу" деген кіші бөлімде:
"Бюджет тақырыбы бойынша тәжірибелік-конструкторлық әзірлемелерге арналған тапсырыстарға ішінара төлеу бойынша есеп айырысулар (152) 240" деген жол мынадай редакцияда жазылсын: "Ғылыми әзірлемелер бойынша есеп айырысулар (152) 240";
VІІ. "Шығыстар" деген кіші бөлімде:
"(194)" деген цифр "(200)" деген цифрмен ауыстырылсын;
"Бекітілген қаржыландыру жоспарының шегінде мемлекеттік мекемелерді ұстауға және басқа шараларға арналған бюджет бойынша шығыстар (194) 330" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын: "Ғылыми әзірлемелерге арналған шығыстар (201) 331";
"Гранттар есебінен қаржыландырылатын жобалар бойынша шығыстар (209) 343" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын: "Трансферттер бойынша шығыстар (205) 344";
"Пассив" деген 1-бағанда:
І. "Қаржыландыру" деген кіші бөлімде:
"Басқа да бюджеттер есебінен қаржыландыру (232, 142) 460" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын: "Трансферттер бойынша қаржыландыру (234) 462";
"Жобаларды сыртқы қарыздар қаражатынан қаржыландыру (239) 481" деген жол мынадай редакцияда жазылсын: "Сыртқы заемдар және байланысты гранттар қаражатынан жобаларды қаржыландыру (239) 481";
ІІІ. "Есеп айырысулар" деген кіші бөлімде:
"Бюджет тақырыбы бойынша тәжірибелік-конструкторлық әзірлемелерге арналған тапсырыстарды ішінара төлеу бойынша есеп айырысулар (152) 552" деген жол мынадай редакцияда жазылсын: "Ғылыми әзірлемелер бойынша есеп айырысулар (152) 552";
"Бюджеттен 230; 231; 239 (140; 143) қосалқы шоттар бойынша қаржыландыру сомасының қозғалысы туралы анықтама" деген бөлімде:
атауындағы "231;" деген цифрдан кейін "234;" деген цифрмен толықтырылсын;
"Дебет" деген 1-бағанда "сыртқы қарыздар", "сыртқы қарыз" деген сөздерден кейін "және байланысты гранттар" деген сөздермен толықтырылсын;
5-бағанда:
941-жолда "сыртқы қарыздар" деген сөздерден кейін "және байланысты гранттар" деген сөздермен толықтырылсын;
"о.і. жолдағы сыртқы қарыздар бойынша рұқсаттар" деген сөздер алынып тасталсын;
6-бағандағы "942" деген цифр алынып тасталсын;
Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесіне 5-қосымшада 6 және 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Кассалық шығыстар
Іс жүзіндегі шығыстар
6
7
";
"
Үкімет шешімі бойынша жүргізілетін
қорларға аударымдар
130
Х
"
деген жол алынып тасталсын;
"
Бюджет кірісіне енгізілді

140
"
изложить в следующей редакции:
"
из них, внесено в доход
бюджета
051
";
приложение 6 к Правилам составления и представления отчетности государственными учреждениями изложить согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в приложении 8 к Правилам составления и представления отчетности государственными учреждениями:
строку
"
Внесено в доход
бюджета
140
"
заменить строкой следующего содержания:
"
из них, перечислено
в доход бюджета
051
";
в приложении 11 к Правилам составления и представления отчетности государственными учреждениями:
строку
"
из них жилые здания......
020
"
заменить строкой следующего содержания:
"
из них жилые здания......
011
"
и дополнить строкой следующего содержания:
"
Земля (010-1).....
020
";
в приложении 17 к Правилам составления и представления отчетности государственными учреждениями:
после строки
"
- ЕБРР
043
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
целевые трансферты из
республиканского бюджета
044
";
в приложении 21 к Правилам составления и представления отчетности государственными учреждениями:
графу "Наименование субсчетов по бухгалтерскому учету" дополнить подграфой следующего содержания:
"
195
18-1
";
в приложении 22 к Правилам составления и представления отчетности государственными учреждениями:
графу "Наименование субсчетов по бухгалтерскому учету" дополнить подграфой следующего содержания:
"
195
19-1
";
в приложениях 23 и 24 к Правилам составления и представления отчетности государственными учреждениями:
графу "Наименование субсчетов по бухгалтерскому учету" дополнить подграфой следующего содержания:
"
195
24-1
";
в приложении 25 к Правилам составления и представления отчетности государственными учреждениями:
внизу формы отчета дополнить строками следующего содержания:
"Руководитель ТПК_________ ________    Руководитель ГУ_________ ________
(подпись) (Ф.И.О.)                   (подпись) (Ф.И.О.)
М.П.                                      М.П.
Ответисполнитель _____________ Главный бухгалтер ГУ __________ _________
(подпись)                         (подпись)  (Ф.И.О.)
М.Ш.                                                                     ";
дополнить приложением 28 согласно приложению 2 к настоящему Приказу.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Тусупбекову А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Министр
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 ноября 2007 года N 421
Приложение 6
к Правилам составления и представления
отчетности государственными учреждениями
Отчет
об исполнении планов поступлений и расходов денег
от реализации товаров (работ, услуг),
содержащихся за счет _________ бюджета на 1 ____ года
Вид бюджета __________________________
Периодичность: _______________________                       форма N 4-сводная
(квартальная, годовая)
Единица измерения: тыс. тенге
Код
строки
Код
пос-
тупле-
ний
от реа-
лизации
товаров
(работ,
услуг)
Функ-
цио-
наль-
ная
гру-
ппа
Ад-
ми-
нис-
тра-
тор
бюд-
жет-
ных
про-
грамм
Бюд-
жет-
ная
про-
гра-
мма
Под-
про-
гра-
мма
Спе-
ци-
фика
Наименование
Годо-
вой
план
План
на
отчет-
ный
период
Испол-
нение
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
010
Всего
поступлений
011
Остаток
средств
на начало
финансового
года
012
Поступления
текущего
года
020
Всего рас-
ходы, в том
числе по
спецификам
021
из них,
перечислено
в доход
бюджета
030
Остаток
денег на
конец
отчетного
периода
текущего
финансового
года
Руководитель ________________      _______________________
(подпись)          (расшифровка подписи)
Главный бухгалтер ____________     _______________________
(подпись)        (расшифровка подписи)
"___" _______________ 200__г.
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 ноября 2007 года N 421
Приложение 28
к Правилам составления и представления
отчетности государственными учреждениями
Отчет о поступлении и расходовании денег
от спонсорской и благотворительной помощи
Вид бюджета __________________________                форма N 4-сп сводная
Периодичность: _______________________
(квартальная, годовая)
Единица измерения: тыс. тенге
Админи-
стратор
бюджетных
программ
Наиме-
нова-
ние
Поступление
Расходование
Остаток
денег на
конец
отчетного
периода
текущего
финансового
года
гр. 3-гр. 7
всего
в т.ч.
остаток
денег на
начало
года
специфика
в
с
е
г
о
из них
перечис-
лено в
доход
бюджета
код
наиме-
нование
1
2
3
4
5
6
7
8
9
ИТОГО
Руководитель ________________         _______________________
(подпись)             (расшифровка подписи)
Главный бухгалтер ____________        _______________________
(подпись)           (расшифровка подписи)
"___" _______________ 200__г.

140
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
оның ішінде бюджеттің кірісіне енгізілді
051
";
Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесіне 6-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жазылсын;
Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесіне 8-қосымшада:
"
Бюджет кірісіне енгізілді
140
"
деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"
оның ішінде бюджеттің кірісіне
енгізілді
051
";
Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесіне 11-қосымшада:
"
Олардың тұрғын үйлері......
020
"
деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"
Оның ішінде тұрғын үйлер........
011
"
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Жер (010-1)............
020
";
Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесіне 17-қосымшада:
"
- ЕҚДБ
043
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
044
";
Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесіне 21-қосымшада:
"Бухгалтерлік есеп бойынша қосалқы шоттардың атауы" деген баған мынадай мазмұндағы кіші бағанмен толықтырылсын:
"
195
18-1
";
Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесіне 22-қосымшада:
"Бухгалтерлік есеп бойынша қосалқы шоттардың атауы" деген баған мынадай мазмұндағы кіші бағанмен толықтырылсын:
"
195
19-1
";
Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесіне 23 және 24-қосымшаларда:
"Бухгалтерлік есеп бойынша қосалқы шоттардың атауы" деген баған мынадай мазмұндағы кіші бағанмен толықтырылсын:
195
24-1
";
Мемлекеттік мекемелердің есептілігін жасау мен ұсынудың ережесіне 25-қосымшада:
Есеп нысанының төменгі жағы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ҚАБ басшысы ________ __________     ММ басшысы _________ __________
(қолы)  (аты-жөні)                 (қолы)   (аты-жөні)
М.О.                                 М.О.
Жауапты орындаушы ________  ММ бас бухгалтері ________ _____________
(қолы)                      (қолы)    (аты-жөні)
М.О.                                                              ";
осы Бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 28-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті (А.Н. Түсіпбековке) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында кейінгі жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрінің 2007 жылғы
28 қарашадағы N 421 бұйрығына
1-қосымша
Мемлекеттік мекемелердің
есептілігін жасау мен
ұсынудың ережесіне
6-қосымша
_____ жылдың 1 ______ арналған ___________ бюджеттің есебінен ұсталатын тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) сатудан түсетін ақшаның түсімі мен жұмсалуы жоспарларының орындалуы туралы есеп
Бюджет түрі____________________              4-жиынтық есеп нысаны
Кезеңділігі____________________
(тоқсандық, жылдық)
Өлшем бірлігі: мың теңге
Жол
коды
Тауар-
ларды
(жұмыс-
тарды,
қызмет-
терді)
сатудан
түсетін
түсім-
дердің
коды
Функци-
оналдық
топ
Бюджеттік
бағдарла-
малар
әкімшісі
Бюджет-
тік бағ-
дарлама
Кіші
бағдар-
лама
Ерек-
шелік
1
2
3
4
5
6
7
010
011
012
020
021
030
кестенің жалғасы
Жол
коды
Атауы
Жылдық жоспар
Есепті
кезеңге
арналған
жоспар
Орындалуы
1
8
9
10
11
010
Түсімдердің барлығы
011
Қаржы жылының
басындағы қаражат
қалдығы
012
Ағымдағы жылдың
түсімдері
020
Шығыстардың барлығы,
оның ішінде ерекшелік-
тер бойынша
021
оның, бюджет кірісіне
аударылғаны
030
Ағымдағы қаржы жылының
есепті кезеңінің
соңындағы ақша қалдығы
Басшы         ________________    ______________________________
(қолы)            (қолтаңбаны таратып жазу)
Бас бухгалтер ________________    ______________________________
(қолы)            (қолтаңбаны таратып жазу)
200__ жылғы "__" __________
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрінің 2007 жылғы
28 қарашадағы N 421 бұйрығына
2-қосымша
Мемлекеттік мекемелердің
есептілігін жасау мен
ұсынудың ережесіне
28-қосымша
Демеушілік және қайырымдылық көмектен түсетін ақшаның
түсімі және жұмсалуы туралы есеп
Бюджет түрі____________________              4-дк жиынтық
Кезеңділігі____________________
(тоқсандық, жылдық)
Өлшем бірлігі: мың теңге
Бюджеттік
бағдарламалар
әкімшісі
Атауы
Түсімі
барлығы
оның ішінде
жылдың басындағы
ақша қалдығы
1
2
3
4
ЖИЫНЫ
кестенің жалғасы
Жұмсалуы
Ағымдағы қаржы
жылының есепті
кезеңінің
соңындағы ақша
қалдығы 3-бғ.
-7-бағ.
ерекшелік
барлығы
оның бюджет
кірісіне
аударылғаны
коды
атауы
5
6
7
8
9
Басшы         ________________    ______________________________
(қолы)            (қолтаңбаны таратып жазу)
Бас бухгалтер ________________    ______________________________
(қолы)            (қолтаңбаны таратып жазу)
200__ жылғы "__" __________