О внесении изменений в постановление акимата города Караганды от 12 сентября 2007 года N 44/12 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы"
Постановление акимата города Караганды от 07 ноября 2007 года N 54/01. Зарегистрировано управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 20 ноября 2007 года N 8-1-64
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", "Правил организации и финансирования общественных работ", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Постановление акимата города Караганды от 12 сентября 2007 года N 44/12 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-60, опубликовано в газете "Индустриальная Караганда" от 1 ноября 2007 года N 126 (20522)), в приложение "Перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2007 год", следующие изменения:
1) в пункте 5 в графе "Количество человек" цифру "165" заменить на цифру "177", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "4568446" заменить на цифру "5120800";
2) в пункте 6 в графе "Количество человек" цифру "133" заменить на цифру "145", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "3677335" заменить на цифру "4229689";
3) в пункте 8 в графе "Количество человек" цифру "43" заменить на цифру "53", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "1200192" заменить на цифру "1660487";
4) в пункте 9 в графе "Количество человек" цифру "55" заменить на цифру "65", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "1528626" заменить на цифру "1988921";
5) в пункте 10 в графе "Количество человек" цифру "55" заменить на цифру "65", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "1528626" заменить на цифру "1988921";
6) в пункте 18 в графе "Количество человек" цифру "10" заменить на цифру "15", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "277932" заменить на цифру "480339";
7) в пункте "ИТОГО" в графе "Количество человек" цифру "1000" заменить на цифру "1059", в графе "Объем работ, в тенге" цифру "27739770" заменить на цифру "30427770".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Салимбаеву Алмагуль Аманжоловну.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 12 ноября 2007 года.
Аким города                                И. Тогайбаев

"Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қыркүйектегі N 44/12 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалаcының әкімдігінің 2007 жылғы 07 қарашадағы N 54/01 қаулысы. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 20 қарашада N 8-1-64 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесіне" сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қыркүйектегі N 44/12 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-1-60 болып тіркелген, 2007 жылғы 1 қарашада N 175 (20349) "Орталық Қазақстан" газетінде жарияланған), "2007 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі" жөніндегі қосымшсында төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1) 5-тармақтағы "Адам саны" бағанасындағы "165" саны "177" санына, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанасындағы "4568446" саны "5120800" санына ауыстырылсын;
2) 6-тармақтағы "Адам саны" бағанасындағы "133" саны "145" санына, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанасындағы "3677335" саны "4229689" санына ауыстырылсын;
3) 8-тармақтағы "Адам саны" бағанасындағы "43" саны "53" санына, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанасындағы "1200192" саны "1660487" санына ауыстырылсын;
4) 9-тармақтағы "Адам саны" бағанасындағы "55" саны "65" санына, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанасындағы "1528626" саны "1988921" санына ауыстырылсын;
5) 10-тармақтағы "Адам саны" бағанасындағы "55" саны "65" санына, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанасындағы "1528626" саны "1988921" санына ауыстырылсын;
6) 18-тармақтағы "Адам саны" бағанасындағы "10" саны "15" санына, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанасындағы "277932" саны "480339" санына ауыстырылсын;
7) "Барлығы" тармағындағы "Адам саны" бағанасындағы "1000" саны "1059" санына, "Жұмыс көлемі, теңге" бағанасындағы "27739770" саны "30427770" санына ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Алмагүл Аманжолқызы Сәлімбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2007 жылғы 12 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                  И. Тоғайбаев