Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в аульной (сельской) местности, за счет средств районного бюджета на 2008 год
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 21 декабря 2007 года № 24. Зарегистрировано управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 29 января 2008 года № 9-13-52
На основании пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года и подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышение на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета на 2008 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель второй сессии
Карасуского районного маслихата,
секретарь районного маслихата              С. Казиев
Согласовано
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Л. Евсюкова

2008 жылға арналған аудандық бюджеттің қаражаты есебінен жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру білім беру, мәдениет азаматтық қызметшілеріне белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 24 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2008 жылы 29 қаңтарда № 9-13-52 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағы және "Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілеріне, қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда 2008 жылға арналған аудандық бюджеттің қаражаттары есебінен жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
Қарасу аудандық мәслихатының
екінші сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы              С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ Л. Евсюкова