О внесении изменения в решение акима области от 23 февраля 2007 года N 9 "Об утверждении объемов субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, повышения урожайности и качества продукции растениеводства на 2007 год"
Решение акима Северо-Казахстанской области от 10 августа 2007 года N 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 сентября 2007 года N 1653. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)

"2007 жылға арналған көктемгі егіс және егін жұмыстарын жүргізуге, өсімдік шаруашылығы өнімінің түсімділігі мен сапасын арттыруға қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидия көлемін бекіту туралы" облыс әкімінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 9 шешіміне өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімі 2007 жылғы 10 тамыздағы N 20 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 9 қыркүйекте N 1653 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)

В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года  N№148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года  N№213 "О нормативных правовых актах»аким области"  РЕШИЛ:
1.   Внести в решение акима области от 23 февраля 2007 года 9 "Об утверждении объемов субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, повышения урожайности и качества продукции растениеводства на 2007 год"»(регистрационный N№1643, 19 марта 2007 года "Северный Казахстан", 19 марта 2007 года "Солтүстік Қазақстан") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"»Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  N 148 Заңы 29 бабы 2 тармағына,»"Нормативтік-құқықтық актілер туралы"»Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы  N 213 Заңы 28 бабына сәйкес облыс әкімі  ШЕШТІ:
1.»"2007 жылға арналған көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге, өсімдік шаруашылығы өнімінің түсімділігі мен сапасын арттыруға қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидия көлемін бекіту туралы"»облыс әкімінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 9 шешіміне (тіркеу N 1643, 19 наурыз 2007 жыл»"Северный Казахстан", 19 наурыз 2007 жыл»"Солтүстік Қазақстан") өзгерту енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын:

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Приложение
к решению акима области
от 10 августа 2007 года N 20
Приложение
к решению акима области
от 23 февраля 2007 года N 9
Распределение по районам объемов субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, повышения урожайности и качества продукции растениеводства на 2007 год
Районы
Сумма субсидий
в том числе по культурам
зерновые
масличные
кормовые
Айыртауский

2. Осы шешім оны бірінші рет ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Облыс әкімінің
2007 жылғы 10 тамыздағы
N 20 шешіміне қосымша
Облыс әкімінің
2007 жылғы 23 ақпандағы
N 9 шешіміне қосымша
2007 жылға арналған көктемгі егіс және егін жұмыстарын
жүргізуге,өсімдік шаруашылығы өнімінің түсімділігі мен
сапасын арттыруға қажетті жанар-жағар май материалдары мен
басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын
арзандатуға арналған субсидия көлемін аудандар бойынша бөлу
Аудандар
Субсидия сомасы
соның ішінде дақылдар бойынша
дәнді
майлы
жемшөп
Айыртау