О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2004 года года № 7/73-III "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения по Южно-Казахстанской области"
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата № 3/36-IV от 13 декабря 2007 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 декабря 2007 года за № 1969. Утратило силу решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/77-V
Сноска. Утратило силу решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 07.12.2012 № 9/77-V.
В соответствии со статьей 477 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс) Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения по Южно-Казахстанской области" от 29 июня 2004 года N 7/73-III (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1446, опубликовано 28 июля 2004 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения:
в преамбуле слова " статьей 11 Закона Республики Казахстан от 15 июля 1997 года N 162-I "Об особо охраняемых природных территориях" исключить;
в приложении к указанному решению:
в пункте 2:
в подпункте 1 цифры "0,1" заменить цифрами "0,01";
в подпункте 2 цифры "0,1" заменить цифрами "0,01";
в пункте 5 слова "государственного учреждения, определенными статьей 19" заменить словами "государственного учреждения, предприятия, определенными статьями 15 и 16".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии областного маслихата
Секретарь областного маслихата

"Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2004 жылғы 29 маусымдағы N 7/73-III шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/36-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 25 желтоқсанда N 1969 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/77-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 07.12.2012 № 9/77-V шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы кодексінің (Салық кодексі) 477 бабына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 29 маусымдағы N 7/73-ІІІ шешіміндегі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1446 нөмірмен тіркелген, 2004 жылғы 27 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
преамбуласында "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 15 шілдедегі N 162-I Заңының 11 бабына " деген сөздер алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
2 тармақтың:
1 тармақшасындағы "0,1" деген сандар "0,01" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы "0,1" деген сандар "0,01" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақтағы "19 бабымен белгіленген, мемлекеттік мекеме" сөздері "15 және 16 баптарымен белгіленген, мемлекеттік мекеме, кәсіпорын" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы