О внесении изменений в решение от 5 декабря 2006 года № 20/304-III "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2007 года N 2/13-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 октября 2007 года за N 2458. Утратило силу в связи с истечением срока действия
В соответствии со статьей 115 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан",  постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2007 года N 596 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204  " О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" областной маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2007 год" от 5 декабря 2006 года N 20/304-III (регистрационный номер 2434, опубликовано 28 декабря 2006 года в газете "Рудный Алтай" N 200-201, 6 января 2007 года в газете "Дидар" N 1, с внесенными изменениями и дополнениями решением от 3 февраля 2007 года N 21/330-III "О внесении изменений и дополнений в решение от 5 декабря 2006 года N 20/304-III "Об областном бюджете на 2007 год", регистрационный номер 2440, опубликовано 20 февраля 2007 года в газете "Рудный Алтай" N 26, 17 февраля 2007 года в газете "Дидар" N 16-17, решением от 10 апреля 2007 года N 22/342-III "О внесении изменений и дополнений в решение от 5 декабря 2006 года N 20/304-III "Об областном бюджете на 2007 год", регистрационный номер 2443, опубликовано от 28 апреля 2007 года в газете "Рудный Алтай" N 61-62, от 28 апреля 2007 года в газете "Дидар" N 42-43, решением от 17 июля 2007 года N 24/377-III "О внесении изменений и дополнений в решение от 5 декабря 2006 года N 20/304-III "Об областном бюджете на 2007 год", регистрационный номер 2451, опубликовано 7 августа 2007 года в газете "Рудный Алтай" N 118, 7 августа 2007 года в газете "Дидар" N 94-95), следующие изменения:
1)  пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 73156227,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 19664829 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 804062 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 52687336,8 тысяч тенге;

"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2006 жылғы 5 желтоқсандағы N 20/304-ІІІ шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының II сессиясының 2007 жылғы 16 қазандағы N 2/13-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 30 қазанда N 2458 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің  115-бабына , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  6-бабына , "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысына  өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 шілдедегі N 596  қаулысына  сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. " 2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы " Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 5 желтоқсандағы N 20/304-ІІІ (тіркеу нөмірі 2434, "Рудный Алтай" газетінің 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 200-201, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 6 қаңтардағы N 1 сандарында жарияланды, "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2006 жылғы 5 желтоқсандағы N 20/304-ІІІ шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 3 ақпандағы  N 21/330-ІІІ , тіркеу нөмірі 2440 шешіммен, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 20 ақпандағы N 26, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 17 ақпандағы N 16-17 сандарында жарияланды, "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2006 жылғы 5 желтоқсандағы N 20/304-ІІІ шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 10 сәуірдегі N  22/342-ІІІ , тіркеу нөмірі 2443 шешіммен, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 28 сәуірдегі N 61-62, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 28 сәуірдегі N 42-43 сандарында жарияланды), "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2006 жылғы 5 желтоқсандағы N 20/304-ІІІ шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 17 шілдедегі  N 24/377-ІІІ , тіркеу нөмірі 2451 шешіммен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларымен, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 7 тамыздағы N 118, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 7 тамызы N 94-95 сандарында жарияланды) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1)  1-тармақ  мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2007 жылға арналған облыстық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 73156227,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 19664829 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 804062 мың теңге;
трансферттердің түсімі - 52687336,8 мың теңге;

2) затраты - 74284233,8 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - -1128006 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - -1861516 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1072000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2933516 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 155600:
приобретение финансовых активов - 155600;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
6) дефицит (профицит) бюджета - 577910 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -577910 тысяч тенге.";
2) в абзаце тридцать восьмом  пункта 8 цифры "349559" заменить цифрами "309798";
3) в абзаце третьем  пункта 10 цифры "109165" заменить цифрами "104519";
4) в пункте 12 цифры "2583004" заменить цифрами "2695315";
5)  в приложении 11 :
в строке, порядковый номер 1:
в графе 3 цифры "46973" заменить цифрами "44973";
в графе 4 цифры "8460" заменить цифрами "6054";
в графе 5 цифры "27364" заменить цифрами "27597";
в графе 8 цифры "400" заменить цифрами "573";
в строке, порядковый номер 2:
в графе 3 цифры "104719" заменить цифрами "105664";
в графе 4 цифры "21150" заменить цифрами "22095";
в строке, порядковый номер 3:
в графе 3 цифры "53814" заменить цифрами "54615";
в графе 4 цифры "8460" заменить цифрами "9534";
в графе 8 цифры "636" заменить цифрами "363";
в строке, порядковый номер 5:
в графе 3 цифры "50760" заменить цифрами "51481";
в графе 5 цифры "20480" заменить цифрами "21201";
в строке, порядковый номер 6:
в графе 3 цифры "81947" заменить цифрами "81689";
в графе 4 цифры "25380" заменить цифрами "25122";
в строке, порядковый номер 7:
в графе 3 цифры "127386" заменить цифрами "123416";
в графе 4 цифры "16920" заменить цифрами "15588";
в графе 5 цифры "92835" заменить цифрами "90197";
в строке, порядковый номер 8:
в графе 3 цифры "74012" заменить цифрами "75520";
в графе 4 цифры "21150" заменить цифрами "22095";
в графе 5 цифры "38879" заменить цифрами "39442";
в строке, порядковый номер 9:
в графе 3 цифры "126557" заменить цифрами "124022";
в графе 4 цифры "21150" заменить цифрами "18615";
в строке, порядковый номер 10:
в графе 3 цифры "81114" заменить цифрами "79829";
в графе 4 цифры "16920" заменить цифрами "15635";
в строке, порядковый номер 11:
в графе 3 цифры "64299" заменить цифрами "65244";
в графе 4 цифры "21150" заменить цифрами "22095";
в строке, порядковый номер 12:

2) шығындар - 74284233,8 мың теңге;
3) операциялық сальдо - -1128006 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - -1861516 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1072000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2933516 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 155600:
қаржы активтерін сатып алу - 155600;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
6) бюджет тапшылығы (профицит) - 577910 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру - -577910 мың теңге.";
2)  8-тармақта  отыз сегізінші абзацта "349559" сандары "309798" сандарымен ауыстырылсын;
3)  10-тармақта  үшінші абзацта "109165" сандары "104519" сандарымен ауыстырылсын;
4)  12-тармақта  "2583004" сандары "2695315" сандарымен ауыстырылсын;
5)  11 қосымшада :
реттік нөмірі 1 жолда:
3 бағандағы "46973" сандары "44973" сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы "8460" сандары "6054" сандарымен ауыстырылсын;
5 бағандағы "27364" сандары "27597" сандарымен ауыстырылсын;
8 бағандағы "400" сандары "573" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2 жолда:
3 бағандағы "104719" сандары "105664" сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы "21150" сандары "22095" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3 жолда:
3 бағандағы "53814" сандары "54615" сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы "8460" сандары "9534" сандарымен ауыстырылсын;
8 бағандағы "636" сандары "363" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5 жолда:
3 бағандағы "50760" сандары "51481" сандарымен ауыстырылсын;
5 бағандағы "20480" сандары "21201" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6 жолда:
3 бағандағы "81947" сандары "81689" сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы "25380" сандары "25122" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7 жолда:
3 бағандағы "127386" сандары "123416" сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы "16920" сандары "15588" сандарымен ауыстырылсын;
5 бағандағы "92835" сандары "90197" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8 жолда:
3 бағандағы "74012" сандары "75520" сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы "21150" сандары "22095" сандарымен ауыстырылсын;
5 бағандағы "38879" сандары "39442" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9 жолда:
3 бағандағы "126557" сандары "124022" сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы "21150" сандары "18615" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10 жолда:
3 бағандағы "81114" сандары "79829" сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы "16920" сандары "15635" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11 жолда:
3 бағандағы "64299" сандары "65244" сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы "21150" сандары "22095" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12 жолда:

в графе 3 цифры "61396" заменить цифрами "62470";
в графе 4 цифры "8460" заменить цифрами "9534";
в строке, порядковый номер 13:
в графе 3 цифры "262103" заменить цифрами "262918";
в графе 4 цифры "33841" заменить цифрами "34656";
в строке, порядковый номер 16:
в графе 3 цифры "117283" заменить цифрами "119301";
в графе 4 цифры "29611" заменить цифрами "31629";
в строке, порядковый номер 18:
в графе 3 цифры "96464" заменить цифрами "97585";
в графе 5 цифры "45344" заменить цифрами "46465";
в строке, порядковый номер 19:
в графе 3 цифры "48368" заменить цифрами "48468";
в графе 8 цифры "680" заменить цифрами "780";
6)  в приложении 16 :
в строке, порядковый номер 1, в графе 3 цифры "639239" заменить цифрами "648169";
в строке, порядковый номер 2, в графе 3 цифры "137665" заменить цифрами "128735";
7)  приложения 1, 3, 5  изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель cессии,
секретарь
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
Приложение 1
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 16 октября 2007 года N 2/13-IV
Приложение 1
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 5 декабря 2006 года N 20/304-Ш
Областной бюджет на 2007 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование доходов сумма (тысяч тенге)
1. ДОХОДЫ

3 бағандағы "61396" сандары "62470" сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы "8460" сандары "9534" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13 жолда:
3 бағандағы "262103" сандары "262918" сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы "33841" сандары "34656" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16 жолда:
3 бағандағы "117283" сандары "119301" сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы "29611" сандары "31629" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 18 жолда:
3 бағандағы "96464" сандары "97585" сандарымен ауыстырылсын;
5 бағандағы "45344" сандары "46465" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 19 жолда:
3 бағандағы "48368" сандары "48468" сандарымен ауыстырылсын;
8 бағандағы "680" сандары "780" сандарымен ауыстырылсын;
6)  16 қосымшада :
реттік нөмірі 1 жолда, 3 бағандағы "639239" сандары "648169" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2 жолда, 3 бағандағы "137665" сандары "128735" сандарымен ауыстырылсын;
7) 1, 3, 5 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда
жазылсын;
2. Осы шешім 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2007 жылғы 16 қазандағы
N 2/13-ІV шешіміне 1 қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2006 жылғы 5 желтоқсандағы
N 20/304-ІІІ шешіміне 1 қосымша
2007 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
С ома сы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелiк
Кірістер а тауы
1 К I Р IC ТЕР

4311354,0
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
1121151,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1078145,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
43006,0
261
Департамент (Управление) образования области
3190203,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
774430,0
004
Информатизация системы среднего образования
118270,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных областных организаций образования
22544,0
011
Реализация  программы за счет  трансфертов из республиканского бюджета
3401,0
015
Реализация программы за счет средств местного бюджета
19143,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
563468,0
011
Реализация  программы за счет  трансфертов из республиканского бюджета
47769,0
015
Реализация программы за счет средств местного бюджета
515699,0
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
57970,0
013
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
321483,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
977764,0
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к сети Интернет и оплату трафика государственных учреждений среднего  общего образования
49380,0
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
87651,0
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
116528,0
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
9541,0
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования
21018,0
025
Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования

4311354,0
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (бөлімі)
1121151,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1078145,0
007
Мамандандырылған білім беру  ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы білім беру
43006,0
261
Облыстың білім департаменті (басқармасы)
3190203,0
003
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
774430,0
004
Орта бiлiм беру жүйесiн ақпараттандыру
118270,0
005
Облыстық мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдары  үшін оқулықтар, оқу-әдістемелік кешендерін сатып алу және жеткізіп беру
22544,0
011
Бағдарламаны республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен іске асыру
3401,0
015
Бағдарламаны жергілікті бюджет  қаражаттары есебінен іске асыру
19143,0
006
Білім берудің арнайы  ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
563468,0
011
Бағдарламаны республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен іске асыру
47769,0
015
Бағдарламаны жергілікті бюджет  қаражаттары есебінен іске асыру
515699,0
007
Облыс көлемінде мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шаралар өткізу
57970,0
013
Жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер
321483,0
017
Жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер
977764,0
019
Жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер
49380,0
020
Жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер
87651,0
021
Жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер
116528,0
022
Тамақтануды, тұруды ұйымдастыруға және балаларды тестілеу пункттеріне жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер
9541,0
023
Жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің кітапхана қорларын жаңарту  үшін мемлекеттік тілді оқытуға арналған оқулық, анықтамалық және электрондық әдебиеттер сатып алуға және жеткізіп беруге аудандар (облыстық  маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер
21018,0
025
Білім беру саласында жаңа технологиялардың мемлекеттік жүйесін енгізу

4200,0
006
Развитие объектов санитарно- эпидемиологической службы
4200,0
3
Специализированная медицинская помощь
4543614,0
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
4543614,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально- значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
3516668,0
011
Реализация программы за счет  трансфертов из республиканского бюджета
23300,0
015
Реализация программы за счет средств местного бюджета
3493368,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
118291,0
011
Реализация программы за счет  трансфертов из республиканского бюджета
118291,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
443324,0
011
Реализация программы за счет  трансфертов из республиканского бюджета
287194,0
015
Реализация программы за счет средств местного бюджета
156130,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
372799,0
011
Реализация программы за счет  трансфертов из республиканского бюджета
313698,0
015
Реализация программы за счет средств местного бюджета
59101,0
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
92532,0
011
Реализация программы за счет  трансфертов из республиканского бюджета
92532,0
4
Поликлиники
6374122,0
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
6374122,0
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
5587390,0
011
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1154301,0
015
Реализация программы за счет средств местного бюджета
4433089,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
786732,0
100
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения за счет  трансфертов из республиканского бюджета
251764,0
101
Лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста на амбулаторном уровне лечения за счет  трансфертов из республиканского бюджета
52130,0
102
Обеспечение беременных железо и йодосодержащими препаратами за счет трансфертов из республиканского бюджета
47857,0
103
Обеспечение лекарственными средствами детей и подростков находящихся на диспансерном учете при амбулаторном лечении хронических заболеваний за счет  трансфертов из республиканского бюджета

4200,0
006
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет нысандарын дамыту
4200,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
4543614,0
253
Облыстың д енсаулық  сақтау департаменті (басқармасы)
4543614,0
009
Әлеуметтік-маңызы бар және айналасындағылар  үшін қауіпті аурулармен ауыратын адамдарға  медициналық көмек көрсету
3516668,0
011
Бағдарламаны республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен іске асыру
23300,0
015
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаттары есебінен іске асыру
3493368,0
019
Туберкулезбен ауыратын адамдарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
118291,0
011
Бағдарламаны республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен іске асыру
118291,0
020
Диабетпен ауыратын адамдарды диабетке  қарсы препараттармен  қамтамасыз ету
443324,0
011
Бағдарламаны республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен іске асыру
287194,0
015
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаттары есебінен іске асыру
156130,0
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен  қамтамасыз ету
372799,0
011
Бағдарламаны республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен іске асыру
313698,0
015
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаттары есебінен іске асыру
59101,0
022
Бүйрек қызметінің  жеткіліксіздігімен  ауыратындарды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығын материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
92532,0
011
Бағдарламаны республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен іске асыру
92532,0
4
Емханалар
6374122,0
253
Облыстың д енсаулық  сақтау департаменті (басқармасы)
6374122,0
010
Тұрғындарға бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
5587390,0
011
Бағдарламаны республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен іске асыру
1154301,0
015
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаттары есебінен іске асыру
4433089,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
786732,0
100
Республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен азаматтардың  жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
251764,0
101
Республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен 5 жасқа дейінгі балаларды амбулаториялық емдеу деңгейінде дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету
52130,0
102
Республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен жүкті  әйелдерді құрамында темір және йод бар препараттармен қамтамасыз ету
47857,0
103
Республикалық бюджеттен түсетін трансферттер есебінен созылмалы ауруларды амбулаториялық емдеу кезінде диспансерлік есепте тұрған балалар мен жасөспірімдерді дәрілік заттармен  қамтамасыз ету

725
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (УОВ, ИОВ и лиц приравненным к
ним, вдовам воинов)
982
Установка искусственных дорожных неровностей
70
70
На приобретение навесного фрезерно- роторного снегоочистителя
1 553
1 553
На капитальный ремонт водопровода с.Медеу Абайского района
3598
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
1603
2
Аягозский район
26924
0
12156
0
5000
322
в том числе:
Разработка генерального плана поселка Актогай
5 000
5 000
На содержание переданных автомобильных дорог областного значения
322
322
На подписку и  распространение областных газет среди государственных учреждений и коммунальных казенных предприятий в целях доведения государственной политики до населения области
1 085
Строительство инженерных сетей для Региональной программы развития жилищного строительства
11 631
11 631
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
966
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (УОВ, ИОВ и лиц приравненным к ним, вдовам воинов)
5 190
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
2 205
Корректировка  проектно-сметной документаци по проекту "Завершение строительства борцовского зала города Аягоз"
525
525
3
Бескарагайский район
11213
0
0
0
0
180
в том числе:
На приобретение видеомобилей
4 500
На подписку и  распространение областных газет среди государственных учреждений и коммунальных казенных предприятий в целях доведения государственной политики до населения области
688
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
121
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (УОВ, ИОВ и лиц приравненным к ним, вдовам воинов)
3 315
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
2 409
Установка  искусственных неровностей
180
180
4
Бородулихинский район
19103
0
0
0
0
5635
в том числе:
На содержание переданных автомобильных дорог областного значения
4 083
4 083
На подписку и  распространение областных газет среди государственных учреждений и коммунальных казенных предприятий в целях доведения государственной политики до населения области
1 039
На обеспечение водоснабжением населения района
5 000
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения

725
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушылар, ҰОС мүгедектері және оларға теңестірілгендер, әскер жесірлеріне)
982
Жасанды жол төмпешіктерін орнату
70
70
Фрезеро-роторлы қар тазалағыш сатып алуға
1 553
1 553
Медеу аулының су құбырларын күрделі жөндеуге
3 598
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
1603
2
Аягөз ауданы
26 924
0
12 156
0
5 000
322
соның ішінде:
Ақтоғай кентінің бас жоспарын әзірлеу
5 000
5 000
Берілген облыстық маңызы бар автомобиль  жолдарын ұстауға
322
322
Облыс халқына мемлекеттік саясатты жеткізу мақсатында мемлекеттік мекемелер мен коммуналдық қазынашылық кәсіпорындарға облыстық газеттерді жаздыруға және таратуға
1 085
Тұрғын үй құрылысын дамытудың өңірлік бағдарламасы үшін инженерлік желілер салу
11 631
11 631
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсету
966
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушылар, ҰОС мүгедектері және оларға теңестірілгендер, әскер жесірлеріне)
5 190
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
2 205
"Күрес залының құрылысын аяқтау" жобасы бойынша жобалау- сметалық құжаттама
525
525
3
Бесқарағай  ауданы
11 213
0
0
0
0
180
соның ішінде:
Видеомобильдер сатып алуға
4 500
Облыс халқына мемлекеттік саясатты жеткізу мақсатында мемлекеттік мекемелер мен  коммуналдық қазынашылық кәсіпорындарға облыстық газеттерді жаздыруға және таратуға
688
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсету
121
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушылар, ҰОС мүгедектері және оларға теңестірілгендер, әскер жесірлеріне)
3315
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
2 409
Жасанды жол төмпешіктерін орнату
180
180
4
Бородулих а ауданы
19 103
0
0
0
0
5 635
соның ішінде:
Берілген облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын ұстауға
4 083
4 083
Облыс халқына мемлекеттік саясатты жеткізу мақсатында мемлекеттік мекемелер мен коммуналдық қазынашылық кәсіпорындарға облыстық газеттерді жаздыруға және таратуға
1 039
Аудан тұрғындарын сумен қамтамасыз етуге
5 000
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсету

1 323
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (УОВ, ИОВ и лиц приравненным к ним, вдовам воинов)
5 240
На приобретение навесного фрезерно- роторного снегоочистителя
1552
1552
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
866
5
Глубоковский район
98080
0
18050
0
5000
7312
в том числе:
Строительство сетей электроснабжения поселка Карагужиха
18 050
18 050
Капитальный ремонт котлоагрегатов ТС-30 сп (котел N 4, котел N 5) в поселке Глубокое
25 000
Разработка генерального плана поселка Глубокое
5 000
5 000
На капитальный ремонт сетей водоснабжения села Прапорщиково
10 000
На капитальный ремонт сетей водоснабжения села Винное
12 000
На подписку и  распространение областных газет среди государственных учреждений и коммунальных казенных предприятий в целях доведения государственной политики до населения области
866
На капитальный ремонт дома культуры в селе Опытное поле
5 000
На проведение текущего ремонта дороги от п.Новая Согра до села Винное
5 500
5 500
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
2 640
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (УОВ, ИОВ и лиц приравненным к ним, вдовам воинов)
11 855
Установка искусственных дорожных неровностей
260
260
На приобретение навесного фрезерно- роторного снегоочистителя
1552
1552
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
357
6
Жарминский район
15524
0
0
0
0
1753
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей в селе Шалабай
3 100
На подписку и  распространение областных газет среди государственных учреждений и коммунальных казенных предприятий в целях доведения государственной политики до населения области
1 291
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
604
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (УОВ, ИОВ и лиц приравненным к ним, вдовам воинов)
4680
Установка искусственных дорожных неровностей
200
200
На приобретение навесного фрезерно- роторного снегоочистителя
1553
1553
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
4096
7
Зыряновский район-город Зыряновск
72058
0
0
0
6750
2252
в том числе:
Разработка генерального плана развития зоны отдыха Бухтарминского водохранилища
6 750
6 750
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода в поселке Октябрьский

1323
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушылар, ҰОС мүгедектері және оларға теңестірілгендер, әскер жесірлеріне)
5240
Фрезеро-роторлы қар тазалағыш сатып алуға
1552
1552
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
866
5
Глубоко е ауданы
98 080
0
18 050
0
5 000
7 312
соның ішінде:
Карагужиха кентін электрмен қамтамасыз ету желілерін салу
18 050
18 050
Глубокое кентіндегі ТС-30 сп қазандық агрегаттарын (N 4 қазандық, N 5 қазандық) күрделі жөндеу
25 000
Глубокое кентінің бас жоспарын әзірлеу
5 000
5 000
Прапорщиково  ауылының сумен қамтамасыз ету желісін күрделі жөндеуге
10 000
Винное ауылының сумен қамтамасыз ету желісін күрделі жөндеуге
12 000
Облыс халқына мемлекеттік саясатты жеткізу мақсатында мемлекеттік мекемелер мен коммуналдыққазынашылық кәсіпорындарға облыстық газеттерді жаздыруға және таратуға
866
Опытное поле ауылындағы мәдениет үйін күрделі жөндеуге
5 000
Жаңа Согра кентінен Винное ауылына дейінгі жолдарды ағымдағы жөндеу
5 500
5 500
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсету
2 640
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушылар, ҰОС мүгедектері және оларға теңестірілгендер, әскер жесірлеріне)
11 855
Жасанды жол төмпешіктерін орнату
260
260
Фрезеро-роторлы қар тазалағыш сатып алуға
1 552
1 552
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
357
6
Жарм а ауданы
15 524
0
0
0
0
1 753
соның ішінде:
Шалабай ауылының су құбыры желісін қайта жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 100
Облыс халқына мемлекеттік саясатты жеткізу мақсатында мемлекеттік мекемелер мен коммуналдық қазынашылық кәсіпорындарға облыстық газеттерді жаздыруға және таратуға
1 291
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсету
604
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушылар, ҰОС мүгедектері және оларға теңестірілгендер, әскер жесірлеріне)
4680
Жасанды жол төмпешіктерін орнату
200
200
Фрезеро-роторлы қар тазалағыш сатып алуға
1 553
1 553
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
4 096
7
Зырян ауданы-Зырян қаласы
72 058
0
0
0
6 750
2 252
соның ішінде:
Бұқтырма су қоймасы демалыс аймағын дамытудың бас жоспарын әзірлеу
6 750
6 750
Октябрь кентінің су құбырларын қайта жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

3 800
На подписку и  распространение областных газет среди государственных учреждений и коммунальных казенных предприятий в целях доведения государственной политики до населения области
951
На капитальный ремонт мостового грейферного крана, котлов 1,4 на теплоцентрали города Серебрянска
40 000
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
1 208
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (УОВ, ИОВ и лиц приравненным к ним, вдовам воинов)
15 100
Установка искусственных дорожных неровностей
700
700
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
1 997
На приобретение навесного фрезерно- роторного снегоочистителя
1 552
1 552
8
Зайсанский район
130225
0
36974
0
0
55393
в том числе:
Капитальный ремонт центральной улицы города Зайсан
29 310
29 310
Капитальный ремонт автодороги к угольному разрезу села Аккоин
24 300
24 300
На капитальный ремонт и материально-техническое оснащение дома культуры города Зайсан
25 000
На приобретение видеомобилей
4 500
На подписку и  распространение областных газет среди государственных учреждений и коммунальных казенных предприятий в целях доведения государственной политики до населения области
582
Строительство инженерных сетей  для Региональной программы развития жилищного строительства
36 974
36 974
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
363
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (УОВ, ИОВ и лиц приравненным к ним, вдовам воинов)
4 140
Установка искусственных дорожных неровностей
230
230
На приобретение навесного фрезерно- роторного снегоочистителя
1 553
1 553
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
3 273
9
Катон-Карагайский район
82081
44800
0
0
0
4750
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт водопровода в селе Большенарымское
2 000
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт водопровода в селе Приморское
2 000
На содержание переданных автомобильных дорог областного значения
550
550
На приобретение видеомобилей
4 500
На подписку и  распространение областных газет среди государственных учреждений и коммунальных казенных предприятий в целях доведения государственной политики до населения области
1 015
На капитальный ремонт и материально-техническое оснащение здания акимата село Большенарымское
34 800
34 800
На приобретение топлива бюджетным организациям
10 000
10 000
На капитальный ремонт железобетонного моста через реку Коктерек в селе Чингистай и берегоукрепительные работы русла реки Коктерек в селе Чингистай
4 000
4 000
На капитальный ремонт центральной котельной

3 800
Облыс халқына мемлекеттік саясатты жеткізу мақсатында мемлекеттік мекемелер мен коммуналдық қазынашылық кәсіпорындарға облыстық газеттерді жаздыруға және таратуға
951
Серебрянск қаласындағы көпірдің грейферлік кранын, жылу орталығының 1, 4 қазандықтарын күрделі жөндеуге
40 000
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсету
1 208
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушылар, ҰОС мүгедектері және оларға теңестірілгендер, әскер жесірлеріне)
15100
Жасанды жол төмпешіктерін орнату
700
700
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
1997
Фрезеро-роторлы қар тазалағыш сатып алуға
1 552
1 552
8
Зайсан  ауданы
130 225
0
36974
0
0
55 393
соның ішінде:
Зайсан қаласында орталық көшені күрделі жөндеу
29 310
29 310
Аққайың ауылындағы көмір разрезіне  баратын автомобиль жолын күрделі жөндеу
24 300
24 300
Зайсан қаласындағы Мәдениет  үйін күрделі жөндеуге және материалдық-техникалық жарақтандыруға
25 000
Видеомобильдер сатып алуға
4 500
Облыс халқына мемлекеттік саясатты жеткізу мақсатында мемлекеттік мекемелер мен коммуналдық қазынашылық кәсіпорындарға облыстық газеттерді жаздыруға және таратуға
582
Тұрғын үй құрылысын дамытудың  өңірлік бағдарламасы үшін инженерлік желілер салу
36 974
36974
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсету
363
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушылар, ҰОС мүгедектері және оларға теңестірілгендер, әскер жесірлеріне)
4140
Жасанды жол төмпешіктерін орнату
230
230
Фрезеро-роторлы қар тазалағыш сатып алуға
1 553
1 553
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
3 273
9
Катонқарағай ауданы
82 081
44800
0
0
0
4 750
соның ішінде:
Үлкен Нарын ауылының су құбырларын күрделі жөндеуге жобалау-сметалыққұжаттама әзірлеу
2 000
Приморское ауылының су құбырларын күрделі жөндеуге жобалау-сметалыққұжаттама әзірлеу
2 000
Берілген облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын ұстауға
550
550
Видеомобильдер сатып алуға
4 500
Облыс халқына мемлекеттік саясатты жеткізу мақсатында мемлекеттік мекемелер мен коммуналдық қазынашылық кәсіпорындарға облыстық газеттерді жаздыруға және таратуға
1 015
Үлкен Нарын ауылындағыәкімдік ғимаратын күрделі жөндеуге және материалдық-техникалық жарақтандыруға
34 800
34800
Бюджеттік ұйымдарға отын сатып алуға
10 000
10000
Шыңғыстай ауылындағы Көктерек өзені арқылы өтетін темірбетон көпірді күрделі жөндеуге және Шыңғыстай ауылындағы Көктерек өзені арнасының жағалауын бекіту жұмыстарына
4 000
4 000
Орталық қазандықты күрделі жөндеуге

370
На приобретение навесного фрезерно- роторного снегоочистителя
1 553
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
3 471
3 471
12
город Риддер
87340
0
2000
12303
197
0
в том числе:
Разработка генерального плана города Риддера
35 000
Строительство 60-квартирного жилого дома в 4-ом микрорайоне
17 840
На материально- техническое оснащение школы-интерната имени Гагарина
2 000
2 000
На приобретение здания для размещения городского суда
20 000
На подписку и  распространение областных газет среди государственных учреждений и коммунальных казенных предприятий в целях доведения государственной политики до населения области
197
197
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
240
240
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (УОВ, ИОВ и лиц приравненным к ним, вдовам воинов)
12 063
12 063
13
город Семей
616114
0
0
47903
896
7 6426
в том числе:
Разработка генерального плана города Семей
30 800
На погашение задолженности ГКП "Теплокоммунэнерго" в целях предупреждения чрезвычайной ситуации
113 000
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водозабора и водопроводной сети в селе Букенчи
1 900
1 900
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Булак
3 600
3 600
На корректировку проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей поселка Холодный ключ
302
302
На корректировку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода поселка Восточный
41
41
На корректировку проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей Д-600мм по ул.Дулатова от ул.Б.Момышулы до ул.Байсеитова, по ул.Байсеитова до ул.Кабанбай батыра
525
525
На корректировку проектно-сметной документации на прокладку канализационных сетей по улице Гагарина от детской инфекционной больницы
58
58
На финансирование мероприятий  КГКП "Спортивный клуб "Семей"
50 000
На финансирование КГКП "Куат-Семей"
25 000
На ремонт проспектов имени Шакарима и М. Ауэзова
100 000
На содержание переданных автомобильных дорог областного значения
372
На подписку и  распространение областных газет среди государственных учреждений и коммунальных казенных предприятий в целях доведения государственной политики до населения области
896
896
На благоустройство дворов города Семей
40 000
40 000
На разработку типовых проектов на строительство одно и двух квартирных жилых домов
3 000
На ремонт городских дорог
40 000
Строительство инженерных сетей  для Региональной программы развития жилищного строительства

370
Фрезеро-роторлы қар тазалағыш сатып алуға
1 553
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
3 471
3 471
12
Риддер қаласы
87 340
0
2 000
12 303
197
0
соның ішінде:
Риддер қаласының бас жоспарын әзірлеу
35 000
4-шағын ауданындағы 60 пәтерлік тұрғын үй құрылысы
17 840
Гагарин атындағы мектеп-интернатты материалдық-техникалық жарақтандыруға
2 000
2 000
Қалалық сотты орналастыру үшін ғимарат сатып алуға
20 000
Облыс халқына мемлекеттік саясатты жеткізу мақсатында мемлекеттік мекемелер мен коммуналдық қазынашылық кәсіпорындарға облыстық газеттерді жаздыруға және таратуға
197
197
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсету
240
240
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушылар, ҰОС мүгедектері және оларға теңестірілгендер, әскер жесірлеріне)
12 063
12 063
13
Семей қаласы
616114
0
0
47 903
896
76 426
соның ішінде:
Семей қаласының бас жоспарын әзірлеу
30 800
Төтенше жағдайлардың алдын алу мақсатында "Жылукоммунэнерго" МҚК  электр энергиясының борыштарын өтеуге
113000
Бөкенші ауылының бас тоған мен су құбыры желісін қайта жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 900
1 900
Бұлақ ауылыныңсу құбырларын қайта жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 600
3 600
Холодный ключ кентінің су құбырлары желісін қайта жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттамасын түзетуге
302
302
Восточный ключ кентінің су құбырлары желісін қайта жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттамасын түзетуге
41
41
Дулатов көшесінде Б. Момышұлы көшесінен Байсейітова көшесіне дейін, Байсейітова көшесінен Қабанбай батыр көшесіне дейін су құбырлары желісін қайта жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттамасын түзетуге
525
525
Гагарин көшесіндегі жұқпалы балалар ауруханасынан канализация желісін төсеуге жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге
58
58
"Семей" спорт клубы" КМҚК іс-шараларын  қаржыландыруға
50 000
"қуат-Семей" КМҚК қаржыландыруға
25 000
Шәкәрім және М. Әуезов атындағы даңғылдарды жөндеуге
100000
Берілген облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын ұстауға
372
Облыс халқына мемлекеттік саясатты жеткізу мақсатында мемлекеттік мекемелер мен коммуналдық қазынашылық кәсіпорындарға облыстық газеттерді жаздыруға және таратуға
896
896
Семей қаласының аулаларын көркейтуге
40 000
40 000
Бір және екі пәтерлі тұрғын үй құрылысының үлгі жобаларын әзірлеуге
3 000
Қала көшелерін жөндеуге
40 000
Тұрғын үй құрылысын дамытудың өңірлік бағдарламасы үшін инженерлік желілер салу

123 545
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах  после завершения учебного заведения
481
481
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (УОВ, ИОВ и лиц приравненным к ним, вдовам воинов)
45 075
45 075
Разработка проектно- сметной документации на реконструкцию зрительного зала КГКП  "Дворец творчества детей и молодежи города "Семей"
1 600
На обеспечение города теплоснабжением в целях предупреждения чрезвычайных ситуаций
30 000
30 000
Установка искусственных дорожных неровностей
2 020
На приобретение навесного фрезерно- роторного снегоочистителя
1 552
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
2 347
2 347
14
город Курчатов
87 480
0
0
13 290
0
0
в том числе:
Разработка генерального плана города Курчатова
8 200
На капитальный ремонт административного здания акимата
25 000
Реконструкция жилого дома по улице Первомайская, 28
40 000
На содержание переданных автомобильных дорог областного значения
990
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (УОВ, ИОВ и лиц приравненным к ним, вдовам воинов)
13 085
13 085
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
205
205
15
город Усть-Каменогорск
1 042 027
0
0
76 939
110
133 000
в том числе:
Поддержка футбольного клуба "Восток"
150 000
Бюджетные инвестиции посредством участия в уставном капитале ТОО "Өскемен-тәртiп"
100 000
Строительство 9-этажного жилого дома с пристроенной библиотекой по улице Утепова
100 000
На строительство проспекта Победы
160 000
На текущий ремонт и материально- техническое оснащение ГУ "Городской территориальный центр "Ульба"
2 000
2 000
На формирование уставного капитала товарищества с ограниченной ответственностью по созданию зоны развития бизнеса
136 978
На реализацию проекта "Комплекс работ по обустройству протоки Комендантки с расчисткой дна в г.Усть-Каменогорске" (строительство ливневого коллектора)
93 000
93 000
На ремонт городских дорог
185 000
На подписку и  распространение областных газет среди государственных учреждений и коммунальных казенных предприятий в целях доведения государственной политики до населения области
110
110
На благоустройство дворов города Усть-Каменогорска
40 000
40 000
На оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения
966
966
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (УОВ, ИОВ и лиц приравненным к ним, вдовам воинов)
72 645
72 645
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
1 328
1328
16
Уланский район

123545
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдықкөмеккөрсету
481
481
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушылар, ҰОС мүгедектері және оларға теңестірілгендер, әскер жесірлеріне)
45 075
45 075
Көрермендер залын қайта жаңғыртуға жобалау- сметалық құжаттама әзірлеу "Семей қаласына балалар мен жастар шығармашылығы сарайы КМҚК"
1 600
Төтенше жағдайлардың алдын алу мақсатында қаланы жылумен қамтамасыз етүге
30 000
30 000
Жасанды жол төмпешіктерін орнату
2 020
Фрезеро-роторлы қар тазалағыш сатып алуға
1 552
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
2 347
2 347
14
Курчатов  қаласы
87 480
0
0
13 290
0
0
соның ішінде:
Курчатов қаласының бас жоспарын әзірлеу
8 200
Әкімдіктің әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеуге
25 000
Первомай көшесі, 28 мекен-жайындағы тұрғын  үйді қайта жаңғырту
40 000
Берілген облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын ұстауға
990
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушылар, ҰОС мүгедектері және оларға теңестірілгендер, әскер жесірлеріне)
13 085
13 085
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
205
205
15
Өскемен
қаласы
1042027
0
0
76939
110
133 000
соның ішінде:
"Восток" футбол клубын  қолдау
150 000
"Өскемен- Тәртіп" ЖШС жарғылық капиталына қатысу арқылы бюджеттік инвестициялар
100 000
Өтепов көшесінде жапсарлас салынған кітапханамен 9 қабатты тұрғын үй салу
100 000
Жеңіс даңғылын салуға
160 000
"Үлбі" қалалық аумақтық орталығы" ММ ағымдағы жөндеуге және материалдық-техникалық жарақтандыруға
2 000
2 000
Бизнесті  дамыту аймағын құру жөніндегі жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталын қалыптастыруға
136 978
"Өскемен қаласында Комендантка өзенінің түбін тазарта отырып, жайластыру жөніндегі жұмыстар кешені"  (нөсер  коллекторын салу) жобасын іске асыруға
93 000
93 000
Қала жолдарын жөндеуге
185 000
Облыс халқына мемлекеттік саясатты жеткізу мақсатында мемлекеттік мекемелер мен коммуналдық қазынашылық кәсіпорындарға облыстық газеттерді жаздыруға және таратуға
110
110
Өскемен қаласының аулаларын көркейтуге
40 000
40 000
Оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсету
966
966
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушылар, ҰОС мүгедектері және оларға теңестірілгендер, әскер жесірлеріне)
72 645
72645
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
1 328
1328
16
Ұлан ауданы